Ambient on/off

Join the new world

 

Pareģojums

Day 1,864, 05:05 Published in Latvia Latvia by Soulcraft

Es jūtu ,kad pietiek trolļoties un laiks atgriezties vecajam Soulcraft.Cilvēkam ,kas bija iedvesmas avots. Līderis pēc kā visi ņēma piemēru.HATE ME OR LOVE ME ,šeit ir mans apskats uz manu karjeru un manas domas.

Fona mūzika

Bija liels stagnācijas un miršanas periods Latvijā. Kad tauta lūdzu pēc varoņa pēc līdera ,kas mainīs lietas uz labo pusi.

Dievs sadzirdēdams tautas lūgšanas un sāpes ,norīkoja savu labāko pravieti ,izveidot dieva sūtītu cilvēku.

Tā nu radās Soulcraft May 01, 2011
Cilvēks kuram nav limitu,cilvēks kurš ir tikai pozitīvs,vienīgais viņa ienaidnieks ir viņš pats sev.

Tā nu radās dvēseļu(soul) saprotoš cilvēks,kas redzēja tikai pozitīvo visā ,kas notiek. Viņam nebīja vājību vai citu mīnusu,viņš visus saprata un uzklausīja. Tāds bija viņa sūtijums uz šīs pasaules,bet viena lieta gan viņam nepatika.Tie bija sliktie cilvēki,kas valdīja(diktatori) kas apmeloja,apmānija daudzus cilvēkus.
Dieva sūtītajs nekad nesaprata ,kādēļ visi ir tik naidīgi un neizbauda šo brīnišķīgo spēli,kas mums dot iespēju sanākt visiem kopā un labi pavadīt laiku. Tādēļ ātri vien ķērās pie darba aptverot to ,kad neviens cits neko nepasniegs un vien pašiem viss ir jādara.

Fona mūzika

Mana iedvesma un mana deksme deva cilvēkiem iespēju un to vajadzīgo iedvesmu ,lai turpinātu.

Dead citizens! PART ONE!!
Sākās mans brīdis,ka pats neaptvērot to ,sapūlcināju ap sevi tā pat domājošus cilvēkus.Dodot viņiem citu skatu uz spēli un tās būtību,dot viņiem iespēju būt kaut kam.Bet tad arī sapratu ,kad atpakaļ ceļa vairs nav! Neviens cits nedarīs cita cilvēka vietā viņa darbu.Viss mums pašiem ir jādara un jāturpina to darīt.Lai arī kā mani nomelnoja vai neatbalstīja tie vecie diktatori,kas bija iesakņojušies.Man tas deva vēl vairāk spēka!

Es domāju ,ka man nevajag nosaukt visus tos amatus ,ko es pildīju un darīju,tie kas gribēs atcerēsies,bet ļoti nepatīk tas,ka cilvēki aizmirst ,kas viņus audzināja. Bet dzīve sāka mainīties tieši tad ,kad kļuvu par apgādnieku un caurām naktīm sēdēju aizstāvot Latviju.Daži pat nāca teikt met mieru un dodies gulēt.Man nebija tādu mērķu padoties un iet gulēt.Jo zināju ,ka neviens cits to nedarīs! Jūs no rīta pieceļaties un redzat uzvarētas kaujas,bet aiz katra varoņdarba ir cilvēks.Tas nav tik vienkārši kā izsist visas savas dzīvības un kliegt es arī aizstāveju no visas sirds savu dzimteni ,lai mēs uzvarētu.
Bet tai pašā laikā ,es vēlajās nakts stundās ieguvu daudz jaunu draugu! Cilvēkus ,kas redzēja kā es cīnos par savu valsti. Viņi mani motivēja un pat ietekmīgākie pasaules līderi izteica cieņu man.Par ko es biju apjucis un ļoti pateicīgs ,jo tie cilvēki nebija man neko parādā ,viņiem tas nebija jādara ,viņi bija leģendas! Man viņi būtu jāciena nevis otrādāk.
Tā es ieguvu daudz labu kontaktu no ārzemju draugiem. Devos uz vesalu mēnesi dzīvot Anglijā ,jo viņiem ir ļoti laba domāšana un veiksmīga prese ,dēļ viņu nacionālās valodas angļu. Tur es iegūvu daudz labu padomu ,ideju to domāšanas procesu ,kas veicina sekmīgu valsti. Devos atpakaļ uz Latviju ,negribējās tos īstenot vai uzsākt ,jo zināju ,ka nebūs daudz gribētāju ,kas man palīdzētu! Pēc laika saņēmu uzaicinājumu doties uz Poliju ,kur arī pavadīju ap mēnesi. Tur man daži no Polijas valsts vecākajiem cilvēkiem skaidroja lietas kā viņiem tur viss notiek. Un ātri vien sapratu ,ka vienai no varenākajām valstīm erepublikā iekšiene nav nekāds rožains dārz. Kas deva kārtējo apjausmas brīdi ,kas ir nepieciešams ,lai būtu veiksmīgs. Tā nu es pilnveidojos un mans radošais gars turpina veidoties. Bet vienmēr atgriežoties Latvijā ,aptver to ,ka nekas nesanāks. Bet tas nekas ,jo esmu apņēmies atgriezties savā īstajā Es un censties īstenot ,gudrāku cilvēku padomos.

Bet jāsaka aiz nožēlas ,kad kļuvu par prezidentu ,sāka zust tā pacietība un tā cieņa pret otru. Sāku ar vien vairāk aizmirst savu īsto Es.Aizmirsu caur ko es gāju ,ko darīju un dēļ kā cīnijos.Laikam mani tas ietekmēja ,ka vēlējos savu pareizo ideoloģiju ieviest starp visiem.Bet to neizprotot ,centos ietekmēt citus cilvēkus domāt tā.Kas ir galīgi nepareizi un kas es esmu ,lai uzspiestu savu.
Bet viena lieta gan ir skaidra ,tam nebija nekāda sakara ar naudu ,kas nāca un gāja. Jo nekad neesmu redzējis un sapratis to alkatību pēc tās.Es jau nu gandrīz kā divi gadi esmu vadījis militārās vienības un vienmēr esmu atdevis cilvēkiem savus resursus un turpināšu to darīt.

Otrā termiņa laikā kļuvu par pretēju sev. Neieklausijos daudzos cilvēkos ,kaut gan mani mērķi vienmēr ir bijuši ar labu nodomu ,daži to nespēj saprast nekad!
Pēc daudzām pārdomām un to pavadīto laika periodu pārdomājot ,esmu sapratis daudzas lietas un aptvēris vēl vairāk. Pēc visa pārdzīvotā un pieredzētā varu secināt tikai to ,ka pareiz teicu ,ka būšu vien ienaidnieks pats sev.

Aiz katra varoņdarba,leģendas slēpjas cilvēks.
-Soulcraft

 

Comments

Mixliarder
Mixliarder Day 1,864, 05:21

vote for Soulcraft ♥

Burakyzn Day 1,864, 05:22

Comment deleted

kreilis99
kreilis99 Day 1,864, 05:51

"kad" vietā lieto "ka", lūdzu

Cik saprotu, tad kandidēsi prezidenta vēlēšanām, ja tā, tad šis ir vienīgais stāsts, vai arī būs kas konkrēts?
Ja es kaut ko jaucu, tad saki.

Soulcraft
Soulcraft Day 1,864, 05:53

ok

jup būs vēl daudz informācijas.

kreilis99
kreilis99 Day 1,864, 05:55

k, sākums interesants.

theirina
theirina Day 1,864, 06:15

Support Soulcraft!

McDaunis
McDaunis Day 1,864, 07:41

Izlasiju visu, un + no manis! McDaunis

Bernard Hoffington
Bernard Hoffington Day 1,864, 07:46

voted

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,864, 07:53

Soulcraft is one of the most active and trustworthy people in eLatvia that I know. He is always helpful, comunicative and reasonable. He is good both in warfare and in diplomacy. It's really a shame that he is Latvian, I would gladly have him on my team so we could work together.

Good luck.

LS HQ
LS HQ Day 1,864, 07:57

I agreee with Zyga-Soulcraft is one of the most active and trustworthy people in eLatvia. There other one is Mongis.so o7 for both.

Kravenn
Kravenn Day 1,864, 08:04

I know Soulcraft since some months and he is probably one of the most active players in Latvia. If I was eLatvian, I'm voting for him

JeguljaM
JeguljaM Day 1,864, 08:07

Soulcraft is an excellent candidate.

Hey look at me, this words comes from the "enemy".

Magnus Dux
Magnus Dux Day 1,864, 08:14

Support Soulcraft! 🙂

Tautis_LT
Tautis_LT Day 1,864, 08:16

if i was latvian i would vote for Soulcraft!

99davis99
99davis99 Day 1,864, 08:23

Vote 🙂

draivis
draivis Day 1,864, 08:58

o7

Tr3LoS
Tr3LoS Day 1,864, 09:01

Quam se ipse amans-sine rivale! /Marks Tullijs Cicerons/

Janciss25
Janciss25 Day 1,864, 09:03

voted hard! o7

Netirais Harijs
Netirais Harijs Day 1,864, 09:05

Lasot tik daudz reliģisku burtu, uz brīdi sajutos kā iPhoņu prezentācijā

Mongis
Mongis Day 1,864, 09:51

o7

danisltu
danisltu Day 1,864, 10:02

OMG Kravenn 🙂

Well good luck Soulcraft !

villijs1
villijs1 Day 1,864, 10:57

Turies. Vote.

inpoc1
inpoc1 Day 1,864, 11:14

Iesaku nedaudz pārlasīt rakstu un palabot ka un kad lietojumu.
Kopumā voted un promoted

driftracer
driftracer Day 1,864, 11:44

Man ļoti patīc Tu kā CP kandidāts, bet šis likās nedaudz pārāk "pašslavinoši" .
Tik un tā - mana balss par Tevi! : )

Nostrop
Nostrop Day 1,864, 14:33

Blin, izmet bildes araa - buus 100x lasamaak:P

THE SPIRIT III
THE SPIRIT III Day 1,864, 18:38

Vote

anteer
anteer Day 1,865, 23:40

o7

mirannda
mirannda Day 1,865, 00:14

o7

haiducy
haiducy Day 1,865, 01:00

o7

Bonza
Bonza Day 1,865, 07:44

Visu cieņu Soulcraftam (par ieguldīto darbu utt.), bet ja godīgi nepatīkami lasīt tādu pašslavināšanu, sāk izklausīties līdzīgi reālajiem Latvijas valstvīriem - cik nu es labiņš, cik pūkains utt.

Soulcraft
Soulcraft Day 1,865, 07:51

nu ja tāds bija mērķis ,bet nu vairāk vai mazāk priekš paša ,lai var atcerēties visas vecās sajūtas utt. iedvesma.

pumpa2312
pumpa2312 Day 1,865, 13:29

"Tas, kurš dara labu citam, vēl vairāk dara labu sev – ne tajā nozīmē, ka viņu par to gaidītu balva, bet gan tajā, ka apziņa, ka padarīts labs darbs, pati par sevi sniedz lielu prieku." /Seneka/

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.