Ambient on/off

Join the new world

 

Par lielu un stipru Latviju

Day 1,888, 01:44 Published in Latvia Serbia by TrakaisLacs
Sveicināti tautieši un patrioti,esmu izgatavojis rakstu,kas jums cerams ieviesīs patriotiskas sajūtas sirdīs.Var paņemt mūsu dzīvību, nemūžam tautas brīvību.
/Anšlavs Eglītis/

Tas kas notiek šodien ir karš ar Zviedriju,mēs esam palikuši bez mūsu stiprajiem novadiem,Latvija bez tiem ir kā māte bez bērniem.Mēs latvieši esam stipri un esam to pierādījuši,pietiks baiļu sajūtas Latvijā,laiks sākt turēties pretī un dot Zviedriem pēc nopelniem.Mēs visi kopā esam neuzvarami,mums ir daudz izcilu un spēcīgu kareivju,tikai ja šos kareivjus apgādātu,tad viņi spētu cīnīties par Latviju aktīvāk un biežāk.Tagad ir grūti laiki Latvijai,bet spēks un patriotiskā sajūta mūsos nav pazudusi,tādēļ latvieši liksim kopā ieročus un cīnīsimies par mūsu tēvzemi.Es ļoti vēlos teikt mūsu augstāk stāvošajiem personāžiem,lūdzu ietaupam naudu un esam gatavi apgādāt mūsu spēcīgākās un labākās Armijas Vienības,cerams šis grūtais laiks būs īss un mēs visi kopā spēsim padzīt Zviedrus no mūsu novadiem,šoreiz iztiksim bez vārda ''meiģināsim'' , jo meiģināt nav jēgas,tas mums vienkārši ir jaizdara,tādēļ sekojat līdz kaujām,rakstiem un pats galvenais Armijas vadoņiem kur un kad sist!

Laiks vilkt ārā visiem to kas ir noglabāts un likt kaujas laukā,tikai tā mēs spēsim atgūt to kas mums pieder un piederēja.Paldies par uzmanību..
vienmēr jūsu uzticamais


TrakaisLacs
 

Comments

draivis
draivis Day 1,888, 01:46

o7

Soulcraft
Soulcraft Day 1,888, 02:29

o/

aigarsjo
aigarsjo Day 1,888, 04:51

o7

McDaunis
McDaunis Day 1,888, 08:10

+ McDaunis

PanzerSturm
PanzerSturm Day 1,888, 13:41

V+S

rincitis
rincitis Day 1,889, 09:24

o/

Cukcuks1
Cukcuks1 Day 1,890, 01:06

Pasveicini savu latviešu valodas skolotāju...

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.