Ambient on/off

Join the new world

 

Par Gotlandi! o7

Day 1,920, 09:05 Published in Latvia Latvia by Brandingo

Raksts no kāda kareivja dienasgrāmatas:

"Ir vakars. Gaisā jūtama šaujampulvera smarža un sniegs krāsojas asinssarkanā krāsā. Viņu ir daudz. Pārāk daudz.. Ar pēdējiem spēkiem sēžu štābā un sargāju pozīcijas. Tāda bija komandiera pēdējā pavēle, pirms viņu ķēra lode. Munīcija iet uz beigām. Cerības mazas, ka noturēsim reģionu savā kontrolē. Ārā -25 grādi, bet zem aitādas kažoka jūtos silti.
Es zinu, ka, ja mēs nenosargāsim reģionu, mūs atriebs.

G.R."


Netaupām munīciju, nosargājam Gotlandi!

o7,
Brandingo
 

Comments

Telefons112
Telefons112 Day 1,920, 11:31

Zemā alga plus vēl pacēla nodokli ieročiem, uzreiz iet jūtami sliktāk, ar kailām rokām zviedrus būs grūti pieveikt.

draivis
draivis Day 1,920, 14:00

zviedri daudz algotņu bija savākuši un attiecīgi iztērējuši līdzekļus

edits
edits Day 1,921, 00:41

Kāpēc mums nepieciešamā tā Gotlande - labuma nekāda, tik trešās govis + zviedru bars, kas nepārtraukti mācas virsū ar atkarošanu - VIENI IZDEVUMI UN LABUMA NEKĀDA! Labāk būtu Polijai tikusi.....

Edskar
Edskar Day 1,921, 05:23

Vienam mērķim - iet tālāk. Igauņi iet uz Somiju, leiši ar virzās uz lejaspusi.

FreemanLV
FreemanLV Day 1,921, 09:12

acīm redzami tev nav ne jausmas ,kas notiek : D

edits
edits Day 1,921, 12:11

Vai tu maz apjēdz ar korobežojas Gotlande? Kam ta mēs iesim virsū? IESKATIES kartē puis.... ja vēlies - uzbrūc vien Polijai,bet šķiet visa pārējā eLatvija tevi neatbalstīs.

Edskar
Edskar Day 1,921, 09:48

Acīmredzami kāds nespēj saprast ne teikto par virzīšanos uz priekšu, nevis stagnāciju, kā arī savilkt divus vārdus kopā.

edits
edits Day 1,921, 12:18

Puis - ieteikums tev - ieskaties lūdzu kādreiz Community (tas ir aukšā, lapas lalvenājā izvēlnē 5. (zilā stŗīpā) atrodas starp "Market" un "Gold+Extras", yad izvēlies "World map" un izdari secinājumus iesaku pievērst uzmanību tādām valstīm kā eLatvija, eZviedrija, ePolija un protamsarī citām...

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.