Ambient on/off

Join the new world

 

Otrā atskaite

Day 1,942, 14:56 Published in Latvia Latvia by Carlozs

Šoreiz iztikšu ar samērā īsu atskaiti par padarītu, jo nekas tāds plaši izklāstāms nav noticis.Šonedēļ tika nolemts nepagarināt MPP ar angļiem, jo viņu pienesums mums svarīgās kaujās ir ļoti niecīgs. Pēc nelielām diskusijām kongresmeņi tomēr ir nobalsojuši par MPP pagarināšanu ar Brazīliju. Lai arī brazīļi mūsu kaujās ir manīti minimāli, tomēr uzskatu ka tas bija pareizs solis, jo mums noteikti noder daži MPP ar valsīm, kur ir diena tad, kad mums ir nakts.MPP ar Lietuvu tika pagarināts bez lielas apspriešanas. Lietuvieši izteica vēlmi piebiedroties mums vikingu sišanā un pēc nelielām sarunām tika atvērta otra fronte. Mēs droši vien virzīsimies uz Zviedrijas ziemeļiem, kamēr leiši plosīsies pa apakšgalu.Pēc Kaspars09 lūguma pasekoju līdzi valsts nodokļu ienākumiem. No 12.03.2013 plkst. 8:42 līdz 15.03.2013 plkst. 8:05 valsts kasē ir ieripojuši 12885,82 lati. Aptuveni rēķinot valsts kasē ienāk ap 20k latu nedēļā.

Tiku uzaicināts piedalīties EWA otrajā samitā, diemžēl peronisku iemeslu dēļ varēju piedalīties vien 30 minūtes, kuru laikā īstās diskusijas vēl tikai knapi sākās. Ja kādam interesē palasīt sīkāk par EWA, tad varat to darīt šeit: raksts par EWA

Ārlietu ministrija ir papildinājusies ar ārštata darbinieku Horass, kurš pieteicās pa laikam izveidot apskatu par Spāņu rakstiem un notikumiem.

 

Comments

Soulcraft
Soulcraft Day 1,942, 15:06

Brazīļi sit ,kad mēs guļat,daudz redzēti pa naktīm ,takā nevar apgalvot ka devums maz (ir labs). Un derētu pārrunāt ar LT par kara turpmāko,ir dažas lietas padomā vismaz man, iečekojot pašreizējo situāciju un zināmo no pagātnes ar bloķēšanu.

Shroomer Day 1,942, 15:13

Comment deleted

Shroomer
Shroomer Day 1,942, 15:13

Līķis pamodās.

lapsinjs
lapsinjs Day 1,942, 15:55

BALSOTS..🙂

McDaunis
McDaunis Day 1,942, 22:36

Strādājot naktīs erepa kauju laukos brazīļus redzu itin bieži. McDaunis

JankaSirmais
JankaSirmais Day 1,942, 23:59

Es pareizi sapratu par EWA, varēs no reģiona uz reģionu gandrīz par brīvu maukt? ja tā tad mercenary būs vieglāk dabūt

Carlozs
Carlozs Day 1,943, 01:10

par to celjoshanas maksu nezinu, tur taa ideja vairaak tajaa, ka braukaa apkaart, kraaj tos apskatiitos objektus, suveniirus, utt. principaa veersts uz to, lai speeleetaajiem buutu ko dariit.

ar to celjoshanu ir taa, ka kameer zelta cena tikai ceelaas, tikmeer taa fikseetaa maksa bija laba. tagad, kad algas ir nekaadas, izdeviigaak buutu atjaunot biljeshu razhotnes

draivis
draivis Day 1,943, 05:27

voted o7

Telefons112
Telefons112 Day 1,943, 13:03

Kāpēc atskaitē nav nekas minēts par premjera Jesus Allmighty spekulācijām ar valsts naudu? Un kad tiks īstenots viņa nodokļu samazināšanas plāns?
Aizsardzības ministrs vismaz publicē kaujas norādes, bet ko vispār dara izglītības un ārlietu ministri? Vai viņiem ir kādi konkrēti pienākumi, vai arī viņi ir ielikti par ministriem tāpat vien joka pēc?

Prezidenta kungs, ja arī neatradīsi laiku atbildēt uz šiem jautājumiem, tad vismaz paldies par to, ka tos izlasīji.

Carlozs
Carlozs Day 1,943, 15:02

imho tas pat padumjiem ir skaidrs, ka ar MM palīdzību var normāli papildināt valsts kasi. Ministri strādā un dara to, kas no viņiem tiek prasits. Tas ka tu neredzi, ko viņi dara, nenozīmē, ka viņi nedara neko.

Ezis
Ezis Day 1,944, 04:29

Tur jau tā lieta! Neviens tak neredz... tad nav ko brīnīties, ja sāk izskanēt pārmetumi par to, ka neko nedara. Kur ir problēma uzrakstīt kādu atskaiti par padarīto?

Carlozs
Carlozs Day 1,944, 09:37

ministru darbs ir sazināties ar sabiedrotajiem, šaubos ka par sarakstēm vajag atskaites

Telefons112
Telefons112 Day 1,944, 11:47

Nu tad kāpēc rakstā nav ievietota atskaite priekš padumjajiem, cik tad īsti lielu kapitālu Jesus Allmighty jau ir nopelnījis?
Ak tad visas ministru darbības ir noslepenotas. Tad jau Tu pats savu darbu arī vari padarīt slepenu, lai nebūtu lieki jāpūlas informēt sabiedrību. Kāpēc gan tautai būtu kas jāzin, ko dara valdība, vai ne?

Carlozs
Carlozs Day 1,944, 12:23

tāpēc, ka vēl nav apgājis pilns MM aplis, tāpēc precīza summa nav zināma. ideālā gadījumā tie sanāktu ap 13% tīras peļņas, bet neloloju cerības, ka izpirks pilnīgi visu cc, tāpēc reālā peļņa varētu būt ap 5%.

Ministru darbības nav noslepenotas, kā jau teicu, ministru darbs ir saziņa ar sabiedrotajiem, piemēram, kauju koordinēšana ar lietuviešiem un TWO

Telefons112
Telefons112 Day 1,944, 12:54

Gaidīšu ar nepacietību to atskaiti. Pirms sāka tās spekulācijas, varēja jau paskaidrot, kas tad tieši ar valsts naudu tiks darīts. Tāpat ar ministriem - sākumā jau varēja pateikt, kādi kuram konkrēti ir pienākumi. Tad nebūtu tik daudz jautājumu un neziņas.

Carlozs
Carlozs Day 1,944, 12:59

pagaidām gan izskatās ka tikai tev ir apjukums

Telefons112
Telefons112 Day 1,944, 13:12

Gribi teikt, ka visi, izņemot mani, zina, ko dara Jesus Allmighty ar valsts naudu un kādi tieši ir katra ministra pienākumi?

Carlozs
Carlozs Day 1,944, 13:33

jā, it īpaši par pēdējo

Telefons112
Telefons112 Day 1,944, 13:46

Ak tā, tad jau viss ir vislabākajā kārtībā, sanāk, ka vienīgais muļķis ciemā esmu es. Īpaši manis dēļ tad nevajag veidot atskaites, ja jau visiem citiem šīs lietas ir skaidras, gan jau es savu nezināšanu kaut kā piecietīšu.

Jesus Allmighty
Jesus Allmighty Day 1,944, 14:22

Ja jau reiz tu esi opozīcijā, tad pie aizslepenotiem dokumentiem tev netikt. Tas nu ir fakts.

Kas attiecas uz detalizētāku informāciju par manām darbībām - ne visa info ir publiska tādā kontekstā, ka nevēlos atbalstīt mums nedraudzīgo valstu ekonomiku.
Visiem, kas vēlas ko vairāk zināt par projektu: Sarkanā jūra - prasiet saviem partiju līderiem vai citām viedām personām. Atgādinu, ka spīd iespēja tikt pie laba starta kapitāla uzņēmējdarbības sākšanai. Stay tuned!

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.