Ambient on/off

Join the new world

 

OLUKORRAST RIIGIS

Day 1,544, 13:36 Published in Estonia Estonia by Uno Nisu

Jou tsekit! Uno Nisu on isaduspuhkuselt tagasi eetris. Puhkusega kaasnev energia-laadung ennustab, et eRepublikus on tulemas on palju uusi sensatsioone, paljastusi, seksiskandaale, väärt nõuandeid ning lembehetkedeks ka kerge sorts pepusid ning poliitikat.

Paari sõna ja pildiga ka sellest, mis on juhtunud Uno ametiaja jooksul:

1. UUED MISSIOONID
Uskumatu aga tõsi- peatselt saabuva Sõbrapäeva puhul on muidu kuivikuvõitu Plato õnnistanud meid uute, nunnundusega kaunistatud missioonidega. Kiirustage, sest aeg nende sooritamiseks on piiratud.
Terase pilgu eest ei ole kindasti jäänud varjatuks ka (uuest missioonist tingitud) erakordne poliitiline aktiivsus- kodanike massiline liitumine erakondadega, mis on ülimalt positiivne nähtus. Oodata on vilgast hääletamist Partei Presidentide valimistel.

2. ABC
Käimas on läbirääkimised ABC (Alliance of Baltic Countries) Peakorteri loomiseks. Kokkuleppele ei ole siiani jõutud seoses erimeelsustega rahaliste kohustuste ja nende kulutamise osas. Teravaid lahkarvamusi tekitavad ka loodava Peakorteri seadusandlikud volitused.

Uno Lätis vahetult pärast pingelisi läbirääkimisi, läbi nagu läti raha..

3. MENTORITE PROGRAMM
Olen võtnud omale südameasjaks taaskäivitada see programm oma ametiaja jooksul. Täpsem informatsioon selle kohta lähiajal.

4. EELARVE
..on valmis ja Riigikogu liikmetele nähtav
http://tinyurl.com/73yre53
Suurendasime tunduvalt Kaitseväkke panustamist, loomisel on 5000-st Q6 tankist koosnev reserv "mustadeks" päevadeks kui meid jälle rünnatakse.

5. VÄLISSUHTED
e-Eestis on hetkel hea rahulik. Välisministrina annan endast parima sõjaliste konfliktide vältimiseks ja ära hoidmiseks. Loodud on kontaktid paljude välisriikide esindajatega, kuluaarides käivad arutelud uue PRO-ONE liidu loomiseks aga sellest juba lähemalt siis kui on mida kirjutada..

PS. Seoses tehniliste viperustega, ei pääse President "Estonia" lehele ligi

Oops, something went wrong.
The server is apparently unavailable for the moment. We're doing everything we can to correct the problem. Please try again later.

Vabandan "Campaign of the day" puudumise pärast

 

Comments

Gta4pk
Gta4pk Day 1,544, 13:55

Imo polegi vaja lehte "Estonia" ju... Piisaks Riigi Teatajast.

Gerdionu
Gerdionu Day 1,544, 14:08

Hail GuduVe!

Viskaja
Viskaja Day 1,544, 14:15

Eelarve - http://tinyurl.com/73yre53

Enrii Lindebaum
Enrii Lindebaum Day 1,544, 14:23

Hail GuduVe!

Uno Nisu
Uno Nisu Day 1,544, 21:52

Tänan Viskaja.

Viskaja
Viskaja Day 1,545, 01:35

Võta heaks ; )

GuduVe
GuduVe Day 1,545, 05:16

Hail Gerdionu!😃
Hail Enrii Lindebaum!🙂

TheShaolin
TheShaolin Day 1,545, 11:49

Hail GuduVe!

GuduVe
GuduVe Day 1,545, 12:21

Hail TheShaolin!

Margooni
Margooni Day 1,546, 03:47

Kas Riigi Teataja mõne artikli ka millalgi avaldab? Näiteks valitsuse koosseisust? ABC liikmete ja Valgevene maadevahetusest? Sõdimisjuhendeid?

Gta4pk
Gta4pk Day 1,546, 08:18

Hail Gta4pk!

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.