Ambient on/off

Join the new world

 

nuosaikus žaidimo būdas

Day 1,698, 19:39 Published in Lithuania Lithuania by Fabrikantas

Esu jau apie tai rašęs, bet laikas bėga ir vis susikaupia naujų duomenų, be to, štai vienas mano draugų (in-game friend) Giedrius Wraith klausia pm apie mano eksperimentus su ekonomika...

Nuo kada ir kuo tapau beveik viskas matosi profilyje, tik jame nesimato įmonių, na, bet apie viską iš eilės.Tikriausiai neįmanoma parašyti strateginio gido naujokams (pirma vystyk tą, paskui aną), mat erep pasaulis gan sparčiai kinta, be to, kiekvienas žaidėjas ateina su savo preferencijom ir galimybėm.

Manosios, galiu beveik po metų kasdienio žaidimo konstatuoti, yra šios:

1. Nemokėjau ir neketinu mokėti nė lito (kad būtų romantiškiau, vadinu tai kova sus sistema).

2. Jungiuosi beveik visiškai kasdien, bet sugaištu ne itin daug laiko. Atvirai tariant, skiriu spaudai maždaug tik pat laiko, kiek jo skiriu mygtukams (suprantama, rašymas užtrunka dešimteriopai ilgiau, nei skaitymas).

3. Bendrauju tik komentarais ir pm. Sinchronas (skaipas, irc) pernelyg įtrauktų, be to, spaudos modulį reikia visokeriopai remti, jis yra viena iš šio žaidimo gerųjų pusių. Beje, mano straipsniai yra beveik meno kūriniai, visus juos galima skaityti ir dabar...

4. Esu linkęs daryti mažiau, bet reguliariau, gal dėl tos priežasties niekada nesu nieko samdęs...

Labai greit susigaudęs, kad kariavimas tik stabdytų mano ekonominį augimą, žaidimo pradžioje apsisprendžiau beveik nekariauti (išimtis – lengvosios karinės misijos). Situacija buvo palanki: botas pirko brangiau nei dabar, todėl vysčiausi lėta eksponente: viską pardavęs kaupiau litus, kuriuos vis dėjau į žaliavų gamybos įmones:Ekonominio kelio pabaigoje salietros kasyklą pirkausi kas 5-6 dienas, o darbo užmokestį valiuta (tuomet ji dar buvo, dirbau šalyje su aukštesne alga) kasdien versdavau auksu (0,15-0,20 per d. !).

Kaip jau rašiau, ši ekonominė stadija man užtruko net 7 mėnesius, jos metu man pakako vienos 500 HP sesijos per dieną. Kada ir kodėl perėjau į „karinio sporto“ režimą? Jau rašiau – kai nustojo augti national rank:Pasibaigus septintam mėnesiui nuo prisiregistravimo, national rank sustojo ties 800 riba, tuomet supratau, kad reikia ką nors keisti.

Nuo to laiko parduodu tik žaliavų perviršį, o visus ginklus iššaudau.

Maisto pasigaminu daugiau, negu reikalauja MO, todėl iki vasaros bėgiojau paskui Mercenary, bet a) atšilus orui sumažėjo virtualaus laiko, atsirado True Patriot ir divizijos, todėl Mercenary nustojo apsimokėti.

Pastaraisiais mėnesiais visą maistą viš MO taip pat parduodu. Tai šiek tiek pakelia įplaukas (žaliavų kainos krito tiek, kad svarstau, ar nevertėtų jų visiškai padengti Q1 įmonėmis) ir taupo laiką.

Kaip matyti iš grafiko, national rank dar kyla, ber artėja prie plato fazės. Panašu, kad rudenį turėsiu vėl keisti strategiją.

Rezervų dar yra. Nemedžioju raketomis, nes stebiu ginklų kainas ir: a) laukiu, kol praslinks jas tonizuojančios laikinosios misijos, mąstau apie organizuotą laisvąją ekonominę zoną (laisvą nuo mokesčių bajorų turgų).


(raketos kaina desante ir BH litais)


Be to, kol kas treniruojuosi tik po 15 str. Na, už 100 litų turiu pasistatęs laipynes (climbing center), iš spaudos žinau, kad jos prie q3 apsimoka, bet kažkaip visą auksą suėda gamybos pastatai, kuriems jaučiu lengvą nostalgiją, tad kol kas ir nelaipioju.

Bus daugiau. Išsimaudykit kokiam ežere.


 

Comments

danisltu
danisltu Day 1,698, 22:36

Tau reikėtų pradėti naudotis q3 nemokamu ir 0.19 (Climbing center) q3 treniruoklius, nes tada jie atsiperka ir gaunasi kad treniruokliai greičiau atsiperka nei q5 ginklų įmonė.

Tuomet
SS medali gausi kas 11.11 d.
Siam medaliui gauti tu isleisi 2.11 Gold

LS HQ
LS HQ Day 1,699, 00:27

yap, grizus i game ir pats nuskurdes matau. Turiu 16 grudu q4 gamyklu, bet moka 3ct, kai seniau 20 gaudavai.Tiesa viska vis tiek sueda duona, tad atlieka jau tik 1000vnt, kuriu vis tiek niekas neperka. Jei ne LS moketa pensija,-vos gala su galu sudurciau(ta prasme nesitreniruociau su visais bosteriais)

Nukainotas
Nukainotas Day 1,699, 04:50

O kuo National rank svarbus, kad pagal jį reikėtų kažką keisti?

Gedas40
Gedas40 Day 1,699, 05:37

Plato galutinai baigia pribaigti ekonomini moduli. O koks karas be ekonominio uznugario?

Povilas1989
Povilas1989 Day 1,699, 06:13

Aš irgi pagaminamus ginklus iššaudau ir dar nusiperku. Maista išvalgau ir parduodu. Gaunamo pliuso užtenka padengti ginklu kainoms ir dar išeiti į pliusa. Prekiauju su licenzija, bet irgi napastovei, pagal kainu šuolius. Gaunama golda pasilieku gamyklu kėlimui. O šiaip šaudau, šaudau šaudau. Padarai DO, LK misija, ir dar išlėto renki TP ir merc.

Rank kyla lėtai, bet užtikrintai.
Viena žodžiu mano moto, nesvarbu ar kyli ar ne, skaičiuoji ar ne, svarbu, kad žaisti būtų malonu:)

atsibodo
atsibodo Day 1,699, 13:41

"4. Esu linkęs daryti mažiau, bet reguliariau, gal dėl tos priežasties niekada nesu nieko samdęs..."

Kažin į kurią įmonę tu būtum samdęs.. ;-D


"Nuo to laiko parduodu tik žaliavų perviršį, o visus ginklus iššaudau."

Šaudai Q4 malūnsparniais? ^^


"todėl iki vasaros bėgiojau paskui Mercenary"

Oho, kiek pribėgiojai ;-DD

Fabrikantas
Fabrikantas Day 1,699, 19:33

Atsibodo, turi ežerą netoliese?
🙂

atsibodo
atsibodo Day 1,699, 21:14

Atsakyk normaliai.

Fabrikantas
Fabrikantas Day 1,699, 21:23

Paklausk normaliai. Einan į pm, ok?

Alkolakis
Alkolakis Day 1,700, 11:47

Na taip, kiekvienas turi surasti savo strategiją pagal siekius, o gal tiesiog pagal charakterį ; ) Pvz aš turiu vos 9-ias vidutinio lygio gamyklėles, bet man to pilnai užtenka visiem kasdieniam poreikiam - sukriauti maksimaliai su Q6 tankais bei kilnoti štangas trijose Q3 salėse, tik gaila, kad nepavyksta sukaupti pensijinio fondo : D

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.