Ambient on/off

Join the new world

 

Nowy ambasador

Day 1,419, 03:24 Published in Ukraine Ukraine by Speakerus


Najserdeczniejsze pozdrowienia dla wszystkich obywateli ePolski.

Jestem nowym ambasadorem od eUkrainy i pragnę, z błogosławieństwa naszego Ministra od Spraw Zagranicznych Kromov , rozpocząć swoją działalność od reprezentacji naszego kraju.

Nasze kraje znajdują się w bardzo bliskim sąsiedztwie jak w RL, tak też na mapie eświata. Bliskość ta, jestem przekonany, nie ogranicza się tylko granicą. Wszyscy wiedzą iż nasze państwa łączą wieki wspólnej historii, w której były wspólne klęski i zwycięstwa, historia która łączy i chwile pełne smutku, lecz zarazem i wielkich osiągnięć. Historia łączyła naszych przodków ( którzy niestety nie mieli jak my możliwości jednoczenia się w świecie internetu), teraz ta sama historia łączy w sposób jeszcze ściślejszy i nas.

Mimo to, iż nasze państwa mają nieco inne prioritety i historia naszych stosunków w eświecie, także nie była pozbawiona chwil ciemniejszych, ufam, iż stosunki międzyobywatelskie możemy zbudować mocne i trwałe. Przez pewien czas już pełniłem obowiązki ambasadora w Waszym kraju, lecz z przyczyn technicznych był to okres niedługi, lecz z pewnościa mogę zapewnić, iż i wtedy i teraz spotykam się z otwartością władzy, chęcią pomocy i zrozumienia. Za co w tym miejscu pragnę serdecznie podziękować wszystkim z kim dotychczas miałem sprawę.

eUkraina jest państwem otwartym. Krajem który codziennie w miarę możliwości próbuje budować dla siebie lepszą przyszłość. Krajem który pragnie być prawdziwie demokratycznym. Oczywiście nie mijają nas problemy jak i w RL (w RL mamy coprawda wiele wspólnych problemów związanych z nadchodzącym Euro 2012), lecz zawsze staramy się przezwyciężać ich i iść ku lepszej przyszłości.

Po wyborach prezydenckich, nowy prezydent eUkrainy Tarasiy uformował nowy rząd oraz obiecał wyprowadzić stosunki międzynarodowe na nowy poziom. Niejednokrotnie nagłaszał, że eUkraina powinna być bardziej otwarta dla eŚwiata, co też niniejszym artykółem próbowałem rozpocząć.
Z wyrazami szacunku ambasador Speakerus 

Comments

ulmo-ulmo
ulmo-ulmo Day 1,419, 03:37

Непонятно, но здорово

Ya Krivoy UA
Ya Krivoy UA Day 1,419, 04:48

мде...

Doctor  Faust
Doctor Faust Day 1,419, 06:12

Щось про Тарасія і що він обіцяв поставити наші стосунки, цитата "в нові пози" - "nowy poziom"

ги ги ги

Kibord
Kibord Day 1,419, 06:26

интересно, увидят ли эту статью в Польше, хоть кто-нибудь?

kubotaizer
kubotaizer Day 1,419, 08:59

swietny artykul

Fredeirick
Fredeirick Day 1,419, 13:01

хммм ... пафос, должен предупредить что комменты скорее всего будут не лестными с полськой стороны. Они на такое уже давно не ведутса а на нас им мягко говоря ... как плюнуть и растереть в данный момент. Тронуть их воспоминаниями из рл истории тоже не удастса... поверь пробовалось уже использовать это в более подходящие времена. В целом также совершенно не понятно какие в практике могут быть у нас отношения с Польшей ?

Просто пойми они сейас очень сильно заелись ... для них мы милюзга из вражеского альянса. Отношение соотвествующее.

Fredeirick
Fredeirick Day 1,419, 13:03

хотя за старания Вотед конечно же ... И еще *artykuł* через *u*

imamradyk
imamradyk Day 1,420, 02:57

успіху

Rovetsky
Rovetsky Day 1,420, 03:17

Підтримую..

gabysh84
gabysh84 Day 1,420, 03:55

"nowy poziom"
- новий рівень

Oleksandr Mykolayovich
Oleksandr Mykolayovich Day 1,420, 04:03

Можна спробувати, але дивлячись тверезо шанси не високі.

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.