Nemzeti Honvédő FC 1 - 3 Semmi Esetre Se

Day 579, 08:41 Published in Hungary United Kingdom by ri_csi

Barátságos mérkőzés
Bozsik Stadion 2009-06-20 20:00
Nézőszám: 5741
Bíró: Constance Paine

Izgalmasan indult a mérkőzés, hiszen a SESE már a 7. percben megszerezte a vezetést Hidegkuti fejese révén. Az NHFC felpörgette a játékot a gól után és eredménnyel! A 25. percben Vajda egyenlített egy 13 méteres bombával. 10 percre rá Gombos beadását László fejelte Lemur kapujába, ezzel 1-2 fordítva a mérkőzés állását. A végeredményt Nemes állította be. Egy SESE szögletet követően zavar támadt a "Honvédők" kapuja előtt és ezt kihasználva bevette kapujukat.

ri_csi: Pörgős, jó meccset láthattak a nézők. 4 gól esett sajnos 3 a mi kapunkba. Sokat tanultunk, amit felfogunk használni következő meccsünkön az Anonym SC ellen. A srácok elfáradtak a meccs végére, így bekaptunk 2 gólt, van még hová fejlődnünk. Gratulálok a SESE-nek a győzelemhez.

McMurphy: Remek felkészülési meccs volt ez. Az NHFC jó csapat. Szurkolni fogok nekik, hogy jól teljesítsenek a másodosztályban. Az én csapatom pedig remélem kiharcolja majd a bentmaradást az első osztályban.

Ha kedvet kaptál a bajnokságban indítani egy csapatot akkor gyere te is: a vévévé pont xperteleven pont kom oldalra és regisztrálj. Hozz létre egy csapatot, majd a ligakeresőben a 193625-ös ID-jű bajnoksághoz csatlakozz!