Ambient on/off

Join the new world

 

Naujoko akimis

Day 1,250, 23:35 Published in Lithuania Lithuania by Second time
Sveiki.

Kaip jau supratote iš laikraščio pavadinimo, esu naujokas, tad ilgai neteršiu eterio ir netrukdysiu jūsų brangaus laiko.

Trumpai norėčiau parašyti savo nuomonę apie ABC aljanso naudą. Sutinku, jog labai gražu, kad Baltijos šalys susijungė sudarydamos ABC, bet ar mes turime iš to kokios nors naudos?

Nuo pradžių: sukuriam aljansą, užpuolam eBaltarusiją, ją užgrobiame. Tampame priešais eBaltarusų akyse. Nauda? Trumpalaikis NE bonusas. (Papildysiu jei kas parašys didesnę naudą).

Tuo tarpu eEstija užpuola eSuomiją, ją užgrobia, eSuomiai kelia RW, mes lekiam ten, jiems padedam, taip švaistom savo jėgas jau gan ilgą laiką. Nauda? eEstiją turi NE bonusą gan ilgą laiko tarpą, ir kaip matosi turės dar ilgai. Mes jiems padėdami turime tik karą, kuris mums svarbus nes kovoja viena iš ABC narių.

Bet pagalvokime, jei mus užpultų kita šalis, ar estai mestų savo vargus, atiduodami suomiams jų teritorijas ir padėtų mums? Gal, bet aš tuom labai abejoju.

Gal laikas būtų nešvaistyti savo jėgų, ir nuveikti ką nors kas būtų ir mums labiau naudinga?

P.S. Didiesiems mūsų valdžios vyrams: suprantu, kad jūs dirbat ir galbūt rezgat kokius nors planus dėl TW ar RW, norint mums suteikti NE bonusą, bet ne visi juk tą žino, užtat ir gimsta tokie straipsniai.

Šiam kartui tiek. Ačiū už jūsų sugaištą laiką, ir labai nesmerkite komentaruose, bet išsakykite savo nuomonę šiuo klausimu.

Beje, jei manot, kad verta paspauskit VOTE & SUB

Naujokas -- Second time.
 

Comments

EdgarSimeone
EdgarSimeone Day 1,250, 23:47

Nenorėdamas tavęs baisiai užkritikuoti(šventės), šiek tiek pataisysiu. ABC - aljansas, kaip ir EDEN, TERRA, ONE, o kaip aljansui priklauso, dirba kaip komanda, sprendimai nebūna priimami vienos šalies(EDEN), ir kaip paminėjai - jei kažkas užpultų mus, tikrai duodu 100%, jog ABC prioritetas taptų gynyba. Šalies okupacija, net ir trumpam laikui, labai stipriai išbalansuoja struktūrą, tad vengiant to, visos pajėgos metamos gynybai. Kaip naujokui, atleidžiamas nesupratingumas.

ThisHurtsYou
ThisHurtsYou Day 1,251, 01:07

Nauda iš balatarusu vaisiu ir elniu regionai kuriu mes neturėjome ir tai kad tapome jų priešais iš tikruju visiškai dzin,nes nieko jie mums padaryti negali.Ir viskas gal nėra taip blogai kaip tu čia pieši 🙂

nfssxx
nfssxx Day 1,251, 02:10

netoks esi jau ir naujokas 20lvl. estijos karai ir mums duoda naudos (kelesi malitary rank) is baltarusu tik 1 grudu regijonas neduoda jokios naudos. kiek girdejau ji norima grazinti baltarusam bet jau senokai nieko nevyksta ten 😉

MariusMG
MariusMG Day 1,251, 02:11

Galiu tau garantuoti kad jau kas bet estai tikrai mestu viska ir tikrai mums padetu net jei grestu jiems prarasti teritorijas. Jie jau ta irode kai mums reikejo pagalbos pries svedus. Del latviu garantuot negaliu bet manau jie taip pat pasielgtu.

Beje padedami sajungininkams mes uzsitikriname veliau ju pagalba kai mums jos reikes. Nebukime savanaudziai ir neziurekime vien tik sau naudos. Joks kitas aljansas kuriame buvome nepadejo mums uzkariauti teritoriju taip kad abejoti ABC nauda mazu maziausiai kvaila. ABC interesai yra musu interesai estu karas tai musu karas. Nepervertinkite to NE bonuso , geriau savo influence panaudoti reiksmingame sajungininku kare nei issvaistyti kokiame kvailame TW.

MariusMG
MariusMG Day 1,251, 02:17

Dar vienas dalykas labai nervina mane kai niekas nenori padeti sajungininkams , taciau kai ateina laikas gintis dazniausiai tie patys kurie nenorejo padeti sajungininkams kaltina tuos pacius sajungininkus abejingumu...

Marciuxas
Marciuxas Day 1,251, 04:11

Visiškai sutinku su Marium.

Alkolakis
Alkolakis Day 1,251, 07:30

Second time, taip, tokių klausymų gali kilti. Nauda yra du papildomi regionai bei jų duodamas bonusas, po greitu metu laukiamo atnaujinimo, tie regionai turės dar daugiau naudos mums. Visiškai pritariu MariuiMG, neturime TW - nieko tokio, padėkime MPP, kad vėliau nereiktų pykti, kad esant reikalui sąjungininkai nepadeda mums. Mano akimis Tw nebūvimas, net gi privalumas, valstybiniu mastu ; )

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.