Ambient on/off

Join the new world

 

Naujas laikraštis

Day 1,561, 08:09 Published in Lithuania Lithuania by radovanas

Sveiki eLietuvos piliečiai!

Su jumis sveikinasi mano laikraštis "Cukrus ir Druska". Ilgai dvejojau ar kurti jį, ar nekurti, bet kažkada, seniai seniai, prieš kokias 20 dienų pamačiau straipsnį, kurio mintis - prasta eLietuvos spaudos kokybė, kiekybė ir pan. Be to ilgainiui pradėjo atsibosti kasdieninė eRepublik žaidimo rutina, panorau kažko naujo. Tai štai, bus ant "svieto" naujas laikraštis.

Gal kažkam pasidarė įdomu, kodėl būtent toks pavadinimas (nors atvirai manau, kad niekam nepasidarė įdomu). Tai - dviprasmiškas pavadinimas.

Prasmė Nr. 1 - vieniems elietuviams per savo laikraštį duosiu cukraus (pagirsiu, paskatinsiu ir t. t.), o kitiems liks tik druska (priekaištavimai, peikimai ir t.t.).

Prasmė Nr. 2 - protingesnis, labiau išprusęs lietuvis turėto žinoti, kad norint išlaikyti vaisius ar daržoves ilgiau jas galima marinuoti. Tai padaryti galima marinatą darant saldų arba sūrų (abiejose terpėse bakterijos žūsta). O tu, kvailesnis pilieti, ar niekad nesusimastei kodėl močiutės braškių uogienė yra itin saldi, o sūdyti lašiniai sūdomi ne (tik) dėl skonio? Taigi, ir mano laikraštį (komentaruose ypač) nebus vietos bakterijoms ir kiekviena proga stengsiuosi su jomis kovoti. Va tep!


Šiame laikraštyje bus šios rubrikos:

Gadafijaus nuomonė - aš gimęs eRepublik'e vos ne iš kart norėjau pasikeisti savo vardą į Gadafijus, bet, kiek žinau, taip negalima (jeigu galima tai prašau pasakykit kaip). Tikiuosi žmonės nežiūrės į mano tikrą vardą, o atpažins pagal Gadafijaus vardą.

Gadafijaus kelionės - jeigu Kuršis Kurėnas nepyks, žadu pasiskolinti jo kelionių autobusą ir dumti kur patsai noriu.

Įdomioji istorija (arba geografija) - kažkas apie istorija (arba geografiją). Įtariu, teks man dar ilgiau eRepublik'e pagyventi, kad šia tema rašyti.

Naujoko Biblija - patarimai naujokams. Žinokit pasakysiu atvirai - jei būčiau turėjęs ką veikti prie kompiuterio, tai, įtariu, būčiau greitai metęs šį žaidimą. Man skirto(?) mokytojo pagalbos atsisakiau - kažkaip prasilenkė su savigarba (negalvokit, kad aš koks nors narcizas - galvojau, kad savarankiškai galiu susirasti info). Jeigu ne angliška eRepublik Wikipedia, tai būčiau pražuvęs. Todėl nutariau, jog mano laikraštyje tikrai bus suprantamos informacijos mūsų "vaikams" ar net "paaugliams". Tikiuosi seni vilkai man padės su savo patarimais.

Pabaigai dar vienas mano laikraščio išskirtinumas. Iš tikrųjų aš ir šią mintį "pasiskolinau" iš kito laikraščio. Tai - muzikinis fonas. "Pasiskolinęs" dar vieną mintį- random.org - kiekvienam straipsniui išrinkau tris dainas iš savo gan plataus, netradicinių dainų, albumo. Tikrai manau, kad daliai skaitytojų jos VISIŠKAI nepatiks. Tikiuos, kad bent vienas lietuvis bent kelias iš jų pamėgs, bent vienas...

1
2
3

P. S. Jei kartais kaip nors iki 10 valandos eRepublik laiku surinkčiau bent 10 vote ir bent 1 subscribe, tai nepatingėčiau parašyti naują straipsnį.

Dar kartą p. s.: nekomentuokite be reikalo. Ačiū už dėmesį.

 

Comments

Vadim Polonskij
Vadim Polonskij Day 1,561, 08:13

Nothing to say...Nthing to read...

kolkas tik -2G

Vaicius
Vaicius Day 1,561, 08:16

v+s! sėkmės spaudos pasaulyje 🙂

Dunz
Dunz Day 1,561, 08:37

V+S.
Žiūrim ką turim 🙂

Mlgasss
Mlgasss Day 1,561, 08:51

kam is nemirusiu laikrsasciu mintis periminet?

Kursis Kurenas
Kursis Kurenas Day 1,561, 09:04

eLietuvos spaudai trūksta kokybės, o šis leidinys kol kas yra žadantis. Autobuso rakteliai perduoti, sėkmės.

Migasss
Migasss Day 1,561, 09:23

Na na, kažkas įdomaus čia jau rezgasi. Paprastai niekas nemėgsta tų pristatomųjų straipsnių, tačiau šitas įdomus. Lauksim pačio straipsnio.

radovanas
radovanas Day 1,561, 11:37

Žmonės, buvę kam nors kad parašot straipsnį, bet jis neatsiranda? O gal palaukt reik?

LS HQ
LS HQ Day 1,561, 15:31

yra taisykle, kad laikrasciu naujius straipsnius gali leisti gali tik po tam tikro laiko. pvz kaip shoutint naujai tik po 10min.

Lorenzo Anello
Lorenzo Anello Day 1,561, 15:36

trolink. anksciau gerai variau surinkau 1k subu patrolines lenkija.

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.