Ambient on/off

Join the new world

 

Nastal čas, alebo, Štvrtková chvíľka teológie

Day 1,871, 12:27 Published in Slovakia Slovakia by DorlasAnther

Dnes som tu videl veľa príspevkov, buď priamo v novinách alebo v komentoch pod nimi, o rôznych zvieratách a ich právach. A rozhodol som sa, že už nastal ten čas. Čas, kedy vás tu oboznámim s Cirkvou vesmírnej kačice.
Otvorte svoje mysle, svoje srdcia a svoje mazové žľazy a vypočujte(no dobre, tak len prečítajte) si to, čo vám chcem povedať:

Celý vesmír, v ktorom je obsiahnuté všetko, čo je, má tvar obrovského útržku rožka a pláva v pomyselnom rybníku, spolu s mnohými ďalšími vesmírmi. Nad týmito všetkými dohliada mocná Vesmírna kačica, ktorá existuje odnepamäti.
Ale ak nebudeme dostatočne chrániť vodné vtáctvo, príde trest a vesmírna kačica náš vesmír zožerie.
Ale netreba strácať nádej. Tí spravodliví sa po smrti dostanú k vesmírnej kačici, a stanú sa pierkami na jej tele. Ale ak sa nebudú riadiť pravidlami tejto viery a zatvrdia sa proti vesmírnej kačici, sa stanú pierkami v okolí kloaky. Veľkej a veľmi smradľavej.

Táto viera bola založená prorokom Donaldom v dávnych časoch. Základom a krédom viery je jeho hlboký a nádherný výrok: "Kva kva."

Blahobyt do života a veľa pierok vám praje Vodca véčkovej formácie Cirkvi vesmírnej kačice,
DorlasAnther

 

Comments

Kaileene
Kaileene Day 1,871, 12:51

jaa to tusil, jaa to tusil

Luxia Borgia
Luxia Borgia Day 1,871, 13:05

infidel! vesmír je na chrbte obrovskej veveričky ktorá blúdi Nekonečnom v hladaní Veľkého Zlatého Orecha!

DorlasAnther
DorlasAnther Day 1,871, 13:32

Takéto kacírske reči, kto to kedy videl? Pravda sa skrýva u Vesmírnej kačice a kto nemáva krídlami s nami, máva krídlami proti nám!

Dajur
Dajur Day 1,873, 09:43

dobre citanie:D

DorlasAnther
DorlasAnther Day 1,873, 10:46

Ďakujem:D A iróniou je, že to nie je vymyslené ako reakcia na prychočlánky, čo tu boli, ja aj v skutočnosti mám vytvorenú imaginárnu vieru vesmírnej kačice. Len uvažujem nad ďalším rozšírením dogiem, toto je všetko, čo zatiaľ mám.

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.