Ambient on/off

Join the new world

 

Nässi teataja avapauk!!!!!!!!

Day 1,880, 10:58 Published in Estonia Serbia by N2SS

Tervist kallid lugeijad!

Olen just paarpäeva tagasi saanud 4 kuuseks ja oskan juba mõned sõnad laliseda. Seega mõtlesin , et paras aeg teha üks ajaleht ja hakkata lalisema.

Millest, siis hakkab see ajaleht pajatama. No üks põhjusi oli see miks leht sai tehtud on kirjas mu MU WUZAWAZA kapteni promos oma MU liikmetele valimis võitluses. Lubasin siis kiita meie MU-d. Tegelt kah äge üritus. Parim paik kus saab Mercenery medalit teha. See selle pärast, et ise valime DO mida teha ja kui paras jagu e-Eesti ei sõdi siis on DO kuskil kus meie MU liikmed jälle lippu kenasti kirja saavad. Kaks kärbest ühe hoobiga 🙂 .... Nii, et kutsun aga liituma..

Teine põhjus miks teen lehte on see, et paiskaks mõnikord avaliku info välja ka mõteid ja ideid kuidas e-Eestit aidata ja arendada, et siis saaks neid kõik koos poriga loopida või siis heaks kiita.(kindlasti ei vastandanda ma ennast tänuväärt foorumitele kuhu kõik ei pääse või ei oska pääseda) . Siis kõlbab äkki mõni neist ka kõrgematel positsioonidel olevatel inimestel neid kasutusse võtta. Kas või nende nime all ( ma au ja hiilgust taga ei aja kui e-Eestil ikka hästi läheb).

Ja kolmas asi oleks see, et sooviks näha artikleid läbi minu lehe ka nendelt kellel puudub oma ajaleht aga tahaks ikka midagi asjaliku öelda või naljakat või midagi suvalist ( mitte pornot, kuna mängu reeglid vist keelavad ). Avaldan vaid aga neid kes ei karda oma nime alla ( erepublic nimi) esineda. Anonüümsed üritan välja jätta. Saatke aga kõik artiklid minu postkasti ja ma copy-paiste teen kenasti oma lehel artikli. Teie nime kandva muidugi

Mis siis ikka . Peatse lugemiseni taas ja tänud, et viitsisid lugeda ning ära siis vanasõna unusta VOTE ja SUBSCRIBERS on selles mängus kohustuslikud!!!

NB! Kui kellelgi tuleb hea idee kuidas täppitähti teha kui tahaks nime muuta siis ootan huviga. Sooviks siis täpsemalt Ä tähte. Ise olen mõelnud sellise variandi peale nagu `A´ Asi seegi 🙂

Nägudeni Ahto Kopli (tuleviku NÄSS )WUZAWAZA kapten

 

Comments

N2SS
N2SS Day 1,880, 11:02

HAIL WUZAWAZA!!!!!!!!!!

Viljar Verrev
Viljar Verrev Day 1,880, 11:38

Hail Kopli

Pealik
Pealik Day 1,880, 11:53

Edu!

vidrik
vidrik Day 1,880, 12:09

ära siis minusuguseks muutu:D

N2SS
N2SS Day 1,880, 12:19

eks ma üritan. Aga väike vaheldus olen ikka vast 🙂 Liiga vähe kirjutatakse. Hoitakse omale

Gerdionu
Gerdionu Day 1,880, 12:28

subbed ja voted

Edu!

von baer
von baer Day 1,880, 13:11

mina subesin ja votesin ka, edu nässile

Silver est
Silver est Day 1,880, 13:27

edu!

Repsok Leppok
Repsok Leppok Day 1,880, 13:43

ilus nimi ajalehel. Kindel vote+sub

Grand Old Man
Grand Old Man Day 1,880, 19:57

What a lovely article and great mindset, I am looking forward to the next articles.

Voted and subscribed.

Leegions
Leegions Day 1,881, 00:48

Jõudu ja jaksu edasiste artiklitega. (Y)

Lohken
Lohken Day 1,881, 03:21

S+V Edu!

Hanskan Toss
Hanskan Toss Day 1,881, 22:37

N'A'S S Presidendiks!
jee , ja mina olin esimene kes seda ütles

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.