Ambient on/off

Join the new world

 

Mokesčiai.

Day 1,632, 15:19 Published in Lithuania Lithuania by UgiBugiVugi

Sveiki Gerbiamieji.

Pastaruoju metu netyla šurmulys dėl mokesčių didinimo parduodant ginklus.Kodėl dėl šio valdžios mėginimo padidint mūsų gerovę, surinkt į iždą daugiau pinigų, už kuriuos potencialiai iš gamintojų gali būti perkama daugiau tankų ir išdalinama eiliniams kariams, bei naujokams nemokamai, kyla tiek daug pykčio? Prakeikti neregiai, atmerkit akis. Jei trumpuoju laikotarpiu jūsų pelnas sumažės, bet jei viskas čiki - ilguoju, iš to gausit daugiau naudos, taigi ko čia žliumbiat apsikabinę pigius varguoliškus plakatus "boikotuokim seimo narių prekes turgui"?Gal baikim beprasmes peštynes ir visi kartu padiskutuokim ir pasiaiškinkim kas kaip ir kodėl?


Kodėl visi tinginiai tamsuoliai nesugeba įsiskaityt į tai ką rašo mūsų gerbiamas Prezidentas?

Cituoju:
"Seimas priėmė įstatymą, padidinsiantį mokesčius ginklams iki 25 procentų. Kilo daug diskusijų dėl to, tačiau įstatymas turėtų būt priimtas ir žaidime. Kol kas laikinai – bus analizuojami rezultatai ir sprendžiamas tolimesnis kelias. Taip yra siekiama dviejų dalykų. Pirma, tai padidinti lėšų surenkamumą. Antra – pastebėjus, kad visose valstybėse, kuriose veikia botas ir kurios yra sekamos mūsų verslininkų PVM mokestis ginklams yra bent 10 procentų. Kaži, gal ir pas mus pradės veikti?"


Po to seka absurdiškas pasipiktinimas valdžia, atseit, vagia iš žmonių. ePiliečiai, juk dėl jūsų valdžia stengiasi, patys ją išrinkot atstovaut jūsų pačių interesams. Juolab, kad eVisuomenėje nusistovėjo praktika pirk ginklus "iš pirmų rankų", nuslepiant mokesčius. Juk šiuo metu siekiama, kad botas pirkdamas tankus, paliktų mums (eLT) daugiau litų, o ne iš žmonių "penlytis".


Atsimerkit pagaliau, domėkitės kas vyksta aplink jus, ne tik savo kiema kuopkites. Tuomet nereikės beprasmiškai rietis, šūkauti ir kariauti tarpusavy.
Geros dienos Gerbiamieji!
Linkiu, kad jūsų tankai sviediniais neužspringtų, ir vamzdžiai būtų tiesūs.

 

Comments

iPSiArt
iPSiArt Day 1,632, 16:07

Geros mintys. Tačiau lietuviui valdžia, nesvarbu reali ar virtuali - visada priešas ir blogis. Iki tol, kol jis pats joje neatsiduria, žinoma. O ją apgaut ar nuo jos nusukt - labai sveikintina.

biellskiss
biellskiss Day 1,632, 17:05

LEVAKU LEVAKAS

Ex Nihilo
Ex Nihilo Day 1,632, 18:54

Naivuolis

Ex Nihilo
Ex Nihilo Day 1,632, 19:16

tas tavo tariamas LTSR valstybes rupinimas zaidejais subires i sipulius kai suvoksi kad politinis aktyvas yra begalo pasyvus ir tanku dalinti dazniausiai nera kam. Po keliu savaiciu tau atsibos derinti savo prisijungimo laika prie zmogaus kuris tau pardavines tankus is black marketo ir dazniausiai pirksi tankus is marketo uz didesne kaina o tada galesi gyventi ir zvengti, bet apie ka as cia zmonijos atmintis begalo trumpa po savaites viskas atrodys kad visa laika taip buvo 😁)))))

Ex Nihilo
Ex Nihilo Day 1,632, 19:23

Ir neuzmirsk tankus dalina tik LTSR musiu metu o ji kovoja begalo mazai = nera tanku = nera DO =sedi backoje ir galvoju kokia valdzia sudina manimi nepasirupina, o as taip tikejau komunizmu ir parazitavimu o didieji seimo nariai duokit man tanku

Ex Nihilo
Ex Nihilo Day 1,632, 19:41

LTB biudzetas 6 limonai: http://www.erepublik.com/en/economy/citizen-accounts/1442329
socialines programos nevykde ir nevykdis nes truksta noro, fantazijos ir pasitikejimo ir sio atveju renkami pinigai vardan pinigu o ne is būtinybes

Vi Di
Vi Di Day 1,632, 22:52

Keliauji į užsienį, kur pigiausi tankai, nusiperki jų ir šaudai, Problem?

Magnus Dux
Magnus Dux Day 1,632, 23:06

Nekreipkit dėmesio į verksnius - yra įprasta, kad tie, kurie nieko nedaro, garsiausiai rėkia...

Lari0x
Lari0x Day 1,632, 23:09

Vytautai Dagili, o va čia jau yra kitos valstybės rėmimas. Aš už juodąją rinką.

Bezdaliau, "LTB biudzetas 6 limonai:" - ne biudžetas, o einamosios sąskaitos likutis. "tas tavo tariamas LTSR valstybes rupinimas zaidejais subires i sipulius kai suvoksi kad politinis aktyvas yra begalo pasyvus" - kažkaip apie tave esu girdėjęs kol kas tik iš komentarų. Tu čia tipo aktyvus? Nes jeigu ne, tai iš kur tu taip viską gerai žinai? Tu bent pats tiki, kad supranti apie ką šneki?

iPSiArt
iPSiArt Day 1,633, 00:13

Bezzdaliau, aš šiuo atveju pasikliaučiau CP patikinimu, kad tai yra laikinas experimentas savaitei-dviems bandant įsitikinti kiek iš tikrųjų tai realiai įtakoja valstybės pajamas. Jei įtaka bus maža ar jos aplamai nebus - grąžins buvusius. Gi patys Seime esat galit bet kada įstatymą paleist. Toliau - socialinių projektų vykdymas. Po visų update manau reikia l.gerai pasverti kokie tie soc.projektai turėtų būti. Nes dabar RAW įmonių keitimo projektas klausimas kiek apsimokėtų

iPSiArt
iPSiArt Day 1,633, 00:19

Socialiniai projektai vyksta - yra premijos ir ypatingi paskatinimai žmonėms ateinantiems BET KUO padėti valstybei/visuomenei. Kadangi sistema yra atvira - visi norintys dirbti gavo darbą aš tai ir laikau socialiniu projektu. Dalinti šiaip for free valstybės pinigus kaip paramą nesvarbu kokia nauda iš naujoko - nemanau, kad tai yra teisinga. Dovanos už nieką atpratina stengtis ir duoti grįžtamąjį ryšį rėmėjui - valstybei. Kaip ir RL gyvenime su soc.pašalpom asocialiems. Paskui nebenori dirbti.

UgiBugiVugi
UgiBugiVugi Day 1,633, 01:27

Bezddaliau, jei esi niekingas ubagas, nesugebantis tankų nusipirkt tiek, kad pakaktu savaitei į priekį, ir kad nereikėtų patikytis prie pardavėjo dėl laiko, tai gal tau dar neverta išvis jų pirkt?
išvis prie ko tu tą komunizma kiši? Jis naudingas nebent superstiems varguoliams, kurie patys nesugeba savim pasirūpinti. Tai koks skirtumas, kad šiuo metu LT mažai kariauja, ir nešvaisto tankų? Kuom tai tave įtakoja? Ir kodėl jei nėra DO sėdi bačkoje? Tu stipriai nusišneki. Atsikvošėk.

havajai
havajai Day 1,633, 02:05

Gatavą produkciją perka gerai jau antrą dieną.

isivaizduotinas
isivaizduotinas Day 1,633, 02:57

kazin, ar mokesciu padidinimas pades surinkti daugiau mokesciu

Ex Nihilo
Ex Nihilo Day 1,633, 03:50

V.Dagili pritariu.
===
iPSiArt>> premijos tai nera socialiniai projektai nebent mes skirtingai tai suvokiame. Ka butu galima padaryti? Turim LKA kuri savo darbu irode kad yra verta pasitikėjimo ir didesnio valstybes dėmesio ir ju kasdienis darbas duoda rezultatu. Didinti plesti stiprinti o ne pampti beprasmiskai.
====
Lariox tipo ne taip? Kiek seime vis tie patys 3-4 asmenys aktyvus? Lurk nebe ateina ieskodamas kas tankus gali padalinti? Ir zinoma iškarto ranku pulkas.

Ex Nihilo
Ex Nihilo Day 1,633, 03:52

Visiški skiedalai ir propaganda kad dalindami tankus kompensuosit išleidziamus pinigus

DrMonte
DrMonte Day 1,633, 04:26

Bezddaliau, Akademiją paremsim gi ;+) projektą žadėjo parengti.

Ex Nihilo
Ex Nihilo Day 1,633, 04:47

paremsit ir taip nes LTB pinigais aptekus :PP

Ex Nihilo
Ex Nihilo Day 1,633, 05:04

ei Monte kada savo vardu pats pasiulysi o tai visokiems "EM" vis kiaule pakisi ;+))))

DrMonte
DrMonte Day 1,633, 05:28

kur, kam, kokią kiaulę pasiūlysiu?

Dunz
Dunz Day 1,633, 06:55

Ooo... matosi, kiekvienas savo kailį gelbėja. Ypač, Bezddalius, kuriam labai sunku nusipirkti tankų savaitei į priekį.
iPSiArt - pritariu. Ateik dirbt - gausi algą iš valstybės. Tai irgi socialinė parama.

radovanas
radovanas Day 1,633, 07:20

Žmonės, atvėskit. Eikit į lauką prasivėdyt, graži dienelė šiandien. Ir tik tada pradėkit vėl galvoti apie eRep žaidimą. Pabrėžiu - ŽAIDIMĄ.

biellskiss
biellskiss Day 1,633, 09:53

kelkit kainas leidziu 😃

Jazzymen
Jazzymen Day 1,633, 11:09

Niekaip nesuprantu problemos. Kovoti reikia tik su Q6. Jų įsigyti tik juodojoje rinkoje, blogiausiu atveju užsienyje. Nepirk po 10, pirk po 50-100 iškart. O biudžetas bus surenkamas iš BOTO. Juk labai daug žaidėjų turi Q1-Q5 įmones. Jie ir pardavinės botui. O iš čia rinksis biudžetas. Galu gale pats iždas gali pirkti tankus rinkoje - griš tie patys mokesčiai atgal. O naujokus reikia mokinti, kad arba su savo kovotų arba pirktų Q6, arba gautų iš dotacijų. Super planas pakelti tuos mokesčius. VOTE

kriste ir darius
kriste ir darius Day 1,633, 12:10

bezdale po viena graziai ar pasaipom sitam bobturgiui pervirusiom smegenim kalbet tas pats kaip zirniais siena pramust ... buremes i MU kalam pries elietuva ir palaipsniui priversim atiduot musu biudzeto dali ... . jie to labiausiai bijo .. o pritarenciu tikrai rasis ne vienas. .. kaip jie deda ant kitu lyg cia tik jie vieni zaidzia taip mes padetume ant ju susikurtos sistemos ..

Raraz
Raraz Day 1,633, 14:41

ko jus cia nepatenkinti.... taigi kubiliaus mokinys y valdzia atejo ir daro emigracijos banga :DDD

Ex Nihilo
Ex Nihilo Day 1,633, 22:29

@kriste ir darius daug pigesnis budas nustoti zaisti simuliatoriu ir pradeti zaisti RPG, kitaip tariant ant visko deti skersa ir pradeti rupintis tik savo skaiciukais o apie valstybines idejas uzmirsti, tegu botulis kariauja

neriustLT
neriustLT Day 1,634, 04:03

Geros mintys man patinka.

bHaste
bHaste Day 1,634, 04:51

sušaudyt visus!!!

SIGISSS
SIGISSS Day 1,634, 10:51

as irgi buvau pasipiktines tokiu sprendimu del mokesciu padidinimo, nes nebuvau skaites ir nemaciau info kas kaip ir del ko. manau ideja gal ir nebloga. nera cia ko pursluotis daug viskas yra gerai. tik tokius sprendimus galejot paviesinti labiau kad visi matytu kas ir kodel. pvz apie seimo arba cp rinkimus tai pilna visko visur netakis bado.....
Jo bezdaliau tau kaip 28lvl zaidejui tikrai nera ko cia taip draskytis

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.