Ambient on/off

Join the new world

 

Minu nägemus (I)

Day 1,890, 03:56 Published in Estonia Estonia by Viskaja

Selles artiklite seerias toon ma välja enda mõtted seoses hiljuti toimunud presidendi umbusalduse ja selle ümber toimuvaga. NB! Artiklis esitatud väited ei pruugi ühtida ER-i seisukohtadega.

Enne artikli kirjutamist lugesin veelkord läbi mõlemad asjakohased (tegelikult oli neid suisa 3) teemad foorumis ja täna-eile eEesti meedias avaldatud artiklid.

Kõik algas sellest, kui erakles (antud poliitetenduse peategelane) esitas presidendile, kes oli ühtlasi ka kaitseminister, arupärimise riiklikes üksustes toimuva kohta. Meenutuseks - sarnane küsimus esitati omal ajal ka mulle. Pool tundi hiljem olin ma vajaliku info välja uurinud ja sellega teema piirduski. (Loe siit) Erksos otsustas aga teisiti käituda. Selle asemel, et kas või oma partei jutukast (kus teda kogu möllu ajal kordagi näha polnud ja kus oleks saanud asjad mõne minutiga selgeks rääkida) infot hankida, vastas ta, et "Ei tea midagi nendest." Vähemalt aus vastus, mõtlesin tollal. Mitte kunagi poleks ma arvanud, et kõigest 62 minutit pärast arupärimise (mitte presidendi mahavõtuürituse, nagu seda hiljem on hakatud kutsuma) esitamist on president niivõrd solvunud (mõtleks, minu käest nõutakse infot minu vastutusala kohta!), et teeb ise (!) ettepaneku enda umbusaldamiseks...

See, et erakles võttiski presidendi nõu (tegutsedes arvatavasti liig' tormakalt). Tol hetkel olin ma selles küsimuses veel äraootaval seisukohal. Kuni esitati küsimus. Tsiteerin Gta4pk-😛 "Lihtsalt inimlikust huudishimust ja Viskaja tungival nõudmisel, anti mulle ülesanne küsida, kas Erksose lõputud rahavarud on labane multikuld või tuhanded eurod, mis iga kuu adminnide pangakontole laekuvad." Sellele küsimisele pole Erksoselt aga siiani vastust tulnud (vähemalt ei suuda mina seda leida). Vähemharitud isikud hakaks kohe karjuma "Multija! Multija!", need, kes on aga süütuse presumptsiooni mõistega kursis, suhtuvad lihtsalt ettevaatlikult presidendi (nüüdseks juba endise presidendi) saavutustesse - MPP-de kinnimaksmisse ja sõja alguses relvade muretsemisse.

Enne teise osa avaldamist küsingi Erksoselt siinkohal otse: "Kas sa omad rohkem kui ühte aktiivset kasutajat?" ja ootan ühesõnalist (jah/ei) vastust. Loomulikult ei saa ma küsimusele vastamist kellelegi kohustuslikuks teha, kuid lihtne ja selge vastus aitaks õhku kindlasti palju puhtamaks lüüa ja lahendaks ühe XLVIII valitsuse suurimatest müsteeriumitest.

Järgmine osa ilmub pärast mõningate asjaolude täpsustamist, vältimaks nn funchi-tegemist ehk alusetute väljamõeldiste tegemist.

 

Comments

Erksos
Erksos Day 1,890, 04:07

Küsiks üldse, kui paljud teavad nendest riigifirmades midagi?

Viskaja
Viskaja Day 1,890, 04:37

Kahju. Ma tõesti lootsin, et äkki sa oledki IRL rikkur, kellel pole oma raha kuhugi mujale panna...

Mina igatahes võtan vastuse vältimist kui ülestunnitstust, kuigi de jure see muidugi õige pole.

Vastuseks sinu küsimusele - mina teadsin, oleks võinud minu käest kanalis #er küsida ja probleemi poleks olnud.

Joonas Uss
Joonas Uss Day 1,890, 05:09

Kas Sa tõesti arvad, et kogu raha tuli Erksose käest ainult?

Viskaja
Viskaja Day 1,890, 05:18

Tubli. Olen oma isiklikust varast üle 100k cc riigi heaks tampinud ja kui kaks klouni hakkavad veel vinguma, siis ma ei viitsi enam.

Huvitav, kelle tsitaat see olla võiks?

Pealik
Pealik Day 1,890, 05:31

Kas 100 k cc on summa, mille pärast kahtlustada inimest multimises? Hmm ... Ka minul on siis minule endale teadmata multid.

Erksos
Erksos Day 1,890, 05:38

Ei.

OliverMasin
OliverMasin Day 1,890, 05:40

Viskaja, kuidagi liiga kallutatud oled enda arvamusavaldusega. Ei jäta positiivset muljet.

Viskaja
Viskaja Day 1,890, 05:57

Mulle ei meeldi lihtsalt rumalus ja ülbus. Erksos omab mõlemat.

Erksos
Erksos Day 1,890, 06:21

Kas ma olen sulle midagi halba teinud või kellegile teisele, et mind nii maha teed igal pool?

L7.QualifiedWarrior
L7.QualifiedWarrior Day 1,890, 11:17

terve tuloa politiikkaan

ituura
ituura Day 1,890, 11:36

sekundeerin täielikult viskajale.

I.See.Wiener
I.See.Wiener Day 1,891, 12:46

100k on pisku pole praegus kulla-cc suhet vaadanud aga mul oli ülegi
olin
rikkam kui riik neid kes seda olid oli veel ... multida ei saa niimoodi et raha teisele otse kanda keerulisem süsteem ringiga aga sedagi lühikest aega sest kui skeem kordub võid saada haamruga ... Pole ise veel multinud huvi pärast võiks proovida seda sel juhul "põdrana" ... Juu tal on raha nagunii olete reportinud teda
varsti viskab see eurode raiskamine üle
sest ostad tegelt õhku ja järjest rohkem sunnitakse admynnide poolt
viskaja on jah kallutatud ...
kunagi lasus sinulgi süüdistus rahade kantimises nn relvade jagamine 25k kaupa tõsteti tasku ... sellest ei tulnud midagi? : ) Ära võib juu mainida
süü tõestamata keegi oli veel? ei mäleta ... sinust ma seda ei uskunud ...
aga siin mängus ei üllata mind miski enam isikud kasutajate taga vahetuvad
tihedamini kui paistab välja ...
Kuulsin et erakles pidi eriti kulla maias olema : ) ise ta nagu ei arenda ennast
Aga kuhu raha/kuld läheb/
see on sitt mäng ausalt liiga palju kära/jama mängu kohta adminnid teevad asja veel hullemaks ....

Edgar Savipada
Edgar Savipada Day 1,892, 00:25

😃 erksos solid vend, kahjuks ei saa sama siin mõne teise kohta ütelda, ja mis puutub mingitesse multidesse ja asjadesse... "kas sa omad ainult ühte kasjutajat erepis?" siis ju teada, et siin enamustel vanakooli kaladel mingi hõumi acc millega rawwi või relvi farmitakse või siis mingi MU'ga seotud teine account, mis MU töökohtasi pakud vms. et siis jah 😃 minu arust jumala mõttetu küsimus üldse: "Kas sa omad rohkem kui ühte aktiivset kasutajat?" teise acci omamine ja tuim multikulla farm 2 eri asja imo 😃 tho jah mõlemad keelatud -.-

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.