Ambient on/off

Join the new world

 

Ministria e Imigracionit ( Pranimi i CZ Shqiptare )

Day 1,772, 04:24 Published in Albania Albania by CPIRRAZ
Pershendetje te gjithve,Pas marrveshjes me Fyromin kemi marrur nje territor dhe kjo na mundeson te mbajme kongres kete muaj qe do te thote se mund te japim nenshtetesi Shqiptare.

Pra duhet te jemi syhapur nga PTO-erat , prandaj ftoj qdo kongresman qe te mos pranoj asnje cz pa u konsulltuar me Ministrine.
Rregull tjeter eshte qe askush zdo pranohet pa plotesuar formen per cz Shqiptare http://tinyurl.com/AIForm ktu e shikojm nese duhet apo zduhte te pranohet pra ne do jemi ne qasje me kongresin ne qdo minut qe te kemi shanse minimale per PTO-ersDhe te gjith ata qe duan te marrin CZ shqiptare duhet patjeter ta plotsojn formularin per CZ http://tinyurl.com/AIForm ndryshe nuk do marrin CZ

Me respekt
CpirraCorleone.
 

Comments

RockyBalboa78
RockyBalboa78 Day 1,772, 04:27

Voted first 😃

KingBato
KingBato Day 1,772, 04:37

Voted

Azem.M.Rexha
Azem.M.Rexha Day 1,772, 04:45

v+S

KOSOVA PEYONI
KOSOVA PEYONI Day 1,772, 05:15

vote

Sergio Serxhio
Sergio Serxhio Day 1,772, 05:28

v

erodial
erodial Day 1,772, 05:43

Poshte qeveria

Edi Rama PS
Edi Rama PS Day 1,772, 07:00

mprano cik mer burr

Panch0TheGreat
Panch0TheGreat Day 1,772, 08:14

v

kushtrimzz
kushtrimzz Day 1,772, 09:06

o7

Sergio Serxhio
Sergio Serxhio Day 1,772, 10:58

loooooooooooooooooool erodial 😛

Andiroid
Andiroid Day 1,772, 13:53

V + S dhe formularin e plotesova... 😉

Fessti
Fessti Day 1,772, 15:16

v

enzq
enzq Day 1,772, 15:51

VTLK

Sinan Ks
Sinan Ks Day 1,772, 17:41

Congratulations, your citizenship application in Albania has been accepted!

erodial
erodial Day 1,772, 19:24

Congratulations, your citizenship application in Albania has been accepted!

Maestro.fr
Maestro.fr Day 1,772, 20:20

ju pergezoj per punen qe keni ba po veq deshta mju vet a mos u kon desht ky artikull me qen edhe n gjuhen angleze qe me kuptu edhe njerzit tjer qe kan deshir te ken nenshtetsin shqiptare . merrne si kshill artikujt informues nga qeveria qe nuk na paraqet rrezik duhet te jet edhe n gjuhen angleze .
Me aq rrespekt sa e Meritoni ju uroj suksese ...

briano87
briano87 Day 1,773, 04:08

voted

Dardann81
Dardann81 Day 1,773, 06:32

VOTED

sulmuesi
sulmuesi Day 1,773, 07:00

Duhet me marr leje tek nje fmije, me u bo shqiptar. Cfare jan kto prrallza???
A e keni listen e diaspores???

Cojini ftese cdo shqiptari te vije, dhe mos detyroni shqiptarin ti lutet nje dymbedhjetvjecari me u bo shqiptar.
A do ishit ju rehat qe nje femij ne klase te gjashte tju vendose shtetesine???

CPIRRAZ
CPIRRAZ Day 1,773, 08:16

Sulmuesi zdua tfyj un ty , sepse po kallxon qfar karakteri ki nket loj ska rendsi mosha edhe sjom aq sa thua ti po nejse , se pari duhet te dit kush po pranohet se ka rrezik PTO po siq shihet spaske lidhje nket pun kshtu qe STFU!

izishkoder
izishkoder Day 1,773, 14:06

sot ka apli 1 shok i imi e hala ska marr shtetsin. Un aplikova para pak minutash e e morra. Pse bahen te tilla diferencime. Ne te gjith shqiptare jemi. Skeni pse mas me e pranu 1 shqiptar. Prob a me te hujt po ja me shqiptart

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.