Ambient on/off

Join the new world

 

Mesazh nga Swat!!!

Day 1,884, 06:35 Published in Albania USA by crashALB


Pershendetje te gjitheve!Besoj se i keni lexuar ato artikujt nga mustafa xxl dhe nga periodifikimi.Sipas rezultatit perfundimtar ,fiton alternativa b,kosova eshte shqiperi.Disa prej jush mendojne se une genjej kurse disa te tjere mendojne futjen e kosoves ne loje kurse disa te tjere bashkimin me shqiperise kurse disa te tjere presin me padurim levizjen time.PO JU A SHPJEGOJ SE OBJEKTIVI IM I KESAJ SUPRIZE NUK ESHTE SHTIMI I KOSOVES NE LOJE SI SHTET TE PAVARUR.
Une,swat po merrem me hapjen e nje MU dhe nje PARTIE NE SERBI ne bashkepunim me disa shqiptare te tjere.Per kete suprize kane kontribuar shume persona dhe pasi te realizohet supriza,do thuhen edhe emrat.
Tani,besoj se ju te gjithe e dini qe pika e dobet e serbise eshte kosova apo jo?
Edhe une aty do ta godas serbine por jo vetem aty por do ta bej suprizen si kombetare qe ta marrin vesh te gjithe serbet se per ca jane te afte te bejne shqiptaret ne shtetin serb.

Per ju lojtare te vjeter,qe kane me shume se 8 muaj ne loje,besoj se ju e dini se serbia ka nje shtet te forte ne loje dhe me shume rregulla te forta.Nje nder rregullat me te rrepta eshte mos-pranimi i shtetesive shqiptare ne serbi.Me sa kam marr informacione,serbia nuk ka pranuar asnjehere me perpara shtetesi serbe per shqiptare.Rregullat jane te rrepta dhe shume te forta.Une,swat kam arritur qe kete rregull ta ''thyej'' duke punuar me disa serbe te tjere si dhe duke bere korruptime ne mase te madhe ,gati 700 weaponsq7 per nje cz shqiptare.Une kam njohje nga brenda,keshtu qe ja pranuan shtetesine serbe ketij shqiptari pa e ditur qe ne kete account e zoteronte nje shqiptar.

Me mire po dal ne perfundim:
Une,swat do hap nje MU UNIT dhe NJE PARTI SHQIPTARE NE SERBI ME SHQIPTARE KU KRYETARE TE KESAJ PARTIE NUK DO JEM UNE POR AI SHQIPTARI I PRANUAR,PO ASHTU EDHE TEK AJO MILITARY UNIT.kjo eshte e para.

Pastaj do bej nje artikull ne gjuhen angleze,ku do them se kam hapur nje parti shqiptare me emrin

Partia shqiptare e Kosoves...............
Kaq do ju them sepse sic e keni vene re serbet i kane syte kudo.

JU faleminderit qe lexuar artikullin tim.
Supriza do jete pasneser!

Objektivi im eshte qe ti sulmoj serbet aty ku ata nuk e presin.

Nuk in thashe te gjitha ne kete artikull por mos u merzisni shqiptare!
 

Comments

RadeciVV
RadeciVV Day 1,884, 07:21

lol ju bleni vota ne voters club, por aty ka shume votues serbe, dhe lexojne te gjithe keto artikuj.. Pergezime, shume mision i fshehte

Big.Damage
Big.Damage Day 1,884, 07:30

bravo dardanh

Stealth Fighter
Stealth Fighter Day 1,884, 07:50

lol
edhe mua nuk me duket i fshehte 😛
po interesant eshte
suksese

A Penguin
A Penguin Day 1,884, 07:54

Nuk jon ka dojn me bo t'fshehte,se seni i fundit qe ish dasht mu bo ish kon publikimi i 3 artkujve n'gazeta.

GUARD 92
GUARD 92 Day 1,884, 09:07

e paske qit Lajmin me Mediat Serbe

albAngel
albAngel Day 1,884, 09:24

O.o

UIfric
UIfric Day 1,884, 09:47

Bravo lale...

DArtagnann
DArtagnann Day 1,884, 09:53

Nje nga perrallat e shumta te Brigos edhe kjo eshte po mos u entuziasmoni shum. Dhe persa i perket atij faktit qe "keni njohuri te forta prandaj ju kan pranuar nenshtesin serbe'' mos ja futni kot se un e di si e ka emrin adresa e Brigos.Eshte adrese serbe dhe duket se e keni blere os hapur me nenshtesi serbe.

EFALB
EFALB Day 1,884, 11:20

Mission Impossible nga Brigo & friends
Nejse te moshes i keni. Loje eshte............

http://www.erepublik.com/en/article/kosovo-is-albanian--2195010/1/20

eShkoder
eShkoder Day 1,884, 12:41

bravo

Ch3 Gu3var4
Ch3 Gu3var4 Day 1,884, 12:54

swat, suksese ne misionin tend, na bej me dit nqs mundemi me ndihmu me ndonje gje per kete

Skanderbeg The Great
Skanderbeg The Great Day 1,884, 13:17

Mendimi im eshte qe ky eshte nje budallallek, u be koha qe na ka lene rehat e ju doni qe nga inati te na pushtoj qe te nesermen e kesaj MU dhe partie? E po e beri na mban na 1 vit.

2. Mendon se do e mbash dot gjate partine? 😕 e sigurte qe do te ta mbyllin qe ne zgjedhjet e para.

Tham se cdo beje!

Kostandini
Kostandini Day 1,884, 14:52

Huhuhauhauhaha paskan me ta marr menjehere, atje ke mbi 10.000 shtetas serb dhe vetem 1 perqind te futen ne partine tende ata e marrin partine nen kontrolle, ia ndryshojne emrin dhe ja ti ku humbe 700 tanke Q7, 40 gold per partine dhe 40 gold per MU-ne, e kushedi edhe sa gold te tjera deri ne arritjen e ketij qellimi.


Pune femijesh...

Andiroid
Andiroid Day 1,884, 15:55

O Brigo dije qe e kam ndjere shume mungesen tende keto muaj...

SIDOMOS ME KANE MUNGUAR PERRALLAT E TUA!!!

1- Nje here do na sillje Serbet ne Shqiperi sepse te kishte ngelur hatri me Ninon dhe Kushtrimzz
2- Pastaj do na sillje nazistet...
3- Pastaj u hoqe si nje profesor universiteti ne Angli (ktu nuk pate kohe te beje me shume se ta dhan bannin e rradhes)

Tani kerkon ti besh PTO Serbise me MU tende te madhe dhe me partine qe do futet ne Top5 te partive serbe hahuhhuahuahuau... Good Luck bro...

ps.(me vjen keq vetem per ata qe te besojne sepse akoma nuk te njofin)

Argjentt
Argjentt Day 1,884, 16:24

Bull shit 🙁

ArberGjoni
ArberGjoni Day 1,884, 18:12

ja ke fut pordhes kot ke hargju all edhe gold pa nevoj dhe voters club qe po perdor eshte krijuar nga serbet. shpresoj qe nuk do na fusesh ne ndonje luft me serbine

Gj.K.Skenderbe
Gj.K.Skenderbe Day 1,885, 02:16

pun te mbar

ismail.qemali
ismail.qemali Day 1,885, 07:09

je i madhe vella !!! po tu desh ndonje ndihem une do mundohem t te ndihmoj me te gjitha mundesit qe kam si lojtar i ri qe jam ne kete loje !!!

T R A C E
T R A C E Day 1,885, 07:12

i ke mshu mutit me thuper

aliosman1234
aliosman1234 Day 1,885, 10:16

fatoni tha me thuper a mu po mdoket i ke qi nanen mutit shuplak e sterrpikat ntona ant.....

visarsh
visarsh Day 1,885, 13:45

u kompleksu edhe Xhejms Bondi 😃 😃

AMlR121 Day 1,886, 03:46

Comment deleted

M4RL3Y
M4RL3Y Day 1,886, 05:47

Mos humbni kohe me artikuj e perralla sic jane keto. crashmkd? apo Swat? .. Shko bashkpuno me serbin!
Nuk ka nevoj qe te behet nje Njesi Ushtarake dhe Parti ne SERBI!

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.