Ambient on/off

Join the new world

 

Maqedonia Do te Fshihet Nga Harta fal USA

Day 1,781, 22:36 Published in Albania Albania by Soldier 1995

Pas Sulmit qe kishte ber Maqedonia ne USA dhe qe Kur prishi Marrveshjen ne Albania USA ka marrur Aksione te shpejta per ta zhdukur Maqedonin Nga Harta
Ja pra po i shini Sulmet ne Albania.
Tani Do te ket shum Lufta Serioze Behuni Gati se deri me 28 Nentor Maqedonia do te Zhduket krejt dhe per kete gje Falenderojm USA Shtetet e Bashkuara te Amerikes.
Faleminderit per Mirkuptinin

 

Comments

Jamie 91
Jamie 91 Day 1,782, 01:14

poshte rrofshim vete v+s

sannctumy
sannctumy Day 1,782, 03:34

Thank You USA !
V+S

DonCurtis
DonCurtis Day 1,782, 05:01

O Soldier 1995, me duket se ti cdo gje qe degjon ne cat vjen e e shkruan ne artikull gazete. Dhe e thua sikur te jete 100% e sigurte, po me ngadale se ka kohe deri me daten 28 Nentor. Deri ateher FYROM mund te zhduket dhe te rimare territoret e veta perseri 🙂

Gjithashtu, Maqedonia eshte nje krahine ne Greqi, FYROM eshte shteti per te cilin po flet.

Soldier 1995
Soldier 1995 Day 1,782, 06:03

Don Kutishi duhet me hec pak me Gazet

Shkelqim Haziri10
Shkelqim Haziri10 Day 1,783, 00:24

Thank You USA 😃

R E N E A
R E N E A Day 1,783, 11:18

rrofshim vete xD

bufi52599
bufi52599 Day 1,818, 12:08

PPPPPPPFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.