Magnus Dux Piktasis

Day 4,397, 06:14 Published in Lithuania Lithuania by Eirimas

Sveiki, epiliečiai.

Pasinaudodamas proga, kad įvyko kažkas naujo šiame žaidime, nutariau pasidalinti su visais jumis šia delikačia informacija. Nepraleiskite progos pirmieji apie tai sužinoti, o taip pat po straipsniu išreikšti savo nekuklią nuomonę apie įvykus, kuriuos galbūt ir jūs panašiai išgyvenate. Ir taipgi būtų galima lengviau pasidaryti išvadas dviems šios istorijos veikėjams.

Viso šito pradžių pražios laikas yra vakar prieš išauštant naujai dienai. Prezidentas (nei pats to nežinodamas) nupyzdino BH, permušdamas mano dmg, kurio buvo užtektinai(299kk?). Tai čia taip kai išeini iš krautuvės ir pamiršti susimokėt už skaidrų "Lithuania" buteliuką - aš patriotas, o ne vagis, gi pamiršau.

Po šio nemlonaus nutikimo, pabandžiau atsigriebti permušdamas vieną iš kokių 8 tuo metu esančių Magnus BH, tačiau žinoma buvau greitai sutvarkytas. Ir turėjau teisintis laiškas dėl išsišokimo, nes Dux negalėjo įsivaizduoti, kodėl sandariai dengtas stogas lietų praleidžia.

Kai atrodo viskas turėjo būt aišku, aš pabandžiau nugriebt kitą BH, bet skūpus pasirodo prezidentas ir nieko jis grąžint nenori. Aš suprantu, kad sotus alkano neužjaučia, gamtos dėsnis ir nieko pakeist negali.

Vienintelis Magnus apgailestavimas buvo, kad dokumentai neužpildyti dėl cc grąžinimo. Tai vadinasi tvarka yra, tik reikėjo žinoti kaip ja pasinaudoti,
O aš resursus švaistau ir niekaip garbės neatgaunu. Net nežinau kiek cc būtų grįžę, gal kas žino kiek paprastai grįžta? Čia tik už medalį ar ir už visus fejerverkus (anihiliatorius ir moliūgai)?

Na ir štai svarbiausia straipsnio dalis, dėl kurios labiausiai pasidžiaugt ir norėjau. Mūšis tarp manęs ir prezidento įvyko Northem Basarabia (karo lauko numeris 229661), kai kirtom tuos Moldavus išsijuosę. Tai pats šaltakraujiškiausias šiame kare trečiasis 4 div mūšis, kai Lietuva nebuvo nei vieno taško gavus,, vieni pacifistai Lietuvos pusėj. Kovą užvirė nuo pat mūšio pražios ir į ją pirmasis įsitraukė Dux, nes aš nespėjau spultelt "Už Lietuvą" prieš pradėdamas mėtyti bombas. Tai taip visai atsitiktinai po daugelio valandų nesimatymo susikirto vilkas su meška ir kovėsi iki kiek negaila. Ir pasirodo abiem negaila... Mūšis nevyko ištisai, nes nuovargis irgi buvo žudikas. Ištvermės reikėjo tikrai daug, todėl snikeriai tapo normaliu dienos užkandžiu. Po ilgų karo veismų išsisklaidė migla, ir paaiškėjo kas daugiau kraujo praliejo bei kas tapo šio mūšio herojumi. 1002M prieš 928M, medalį gavau aš. Ir ne kaip naują, bet kaip paklydusį ir grįžusį. Tai štai tiek ir norėjau pranešt.

Beje, šiuo metu aiškėja ne itin malonios ateities perspektyvos. Slaptais kanalais atsklido kalba, kad aš ne mušio didvyris, o daug blogiau nei aš norėčiau čia parašyti... Tais pačiais kanalais atėjo ir žinia, kad vos pamatęs, Dux permušinės mane, kas iš tikro labai gąsdina ir liūdina. Tuo tarpu aš nenoriu linkėti Magnus apakti ir tikiuosi iš prezidento adekvataus veikimo.

Gal kas nors iš skaitytojų turėtų logišką sprendimą susidariusiai problemai?