MADALYA DESTEĞİ DEVAM EDİYOR --MoED--

Day 4,247, 19:58 Published in Turkey Turkey by JUJU The Lord Of The Waters.

eTR nin geleceği değerli beybiler, uzun zamandır sürdürdüğüm ancak sistemdeki arkadaşların zamanla ilgisinin düştüğü (godomanlaşan bırakıyor) madalya destek programımız sürmektedir.

Programın amacı siz değerli beybilerimizin ekonomik kalkınmasını teşvik etmek amacı ile küçük bir destekte bulunmak ve erepteki ilk farm eğitimini vermektir.

Destek Sistemine Kaltılmak İçin Şartlar
1-75 lvl altı olmak
2-Packsiz olmak (ara sıra pack alabilenler packsiz oldukları aylarda programda katılabilir)
3-100k altında STR sahibi olmak.
4- En az Q1 ev sahibi olmak.
5- Kısacası godoman veya kuzen olmamak 🙂
Şu an için programın bir bütçe sınırı yok katılım durumuna göre şartları değiştirebilirim.

Ödüller
Her Direniş Kahramanı (RH) ve Özgürlük Savaşçısı (FF) madalyası için 500 HP
Her Çalışkan işçi (HW) madalyası için 3000 HP
Her Süper Soldier (SS) madalyası için 1000 HP (4 binası full olan kontrakt sahipleri bunun dışında)
"Bir önceki dağıtımdan sonra hiç RH ve FF madalyası almayanlar herhangi bir ödül alamaz.
2 dağıtım üst üste ödül alamayan arkadaşlar ocak dışı olur. Oyuna zaman ayırabildiklerinde tekrar progrma girebilirler."


Salımlar 3-4 haftada bir yapılır.
Salımdan sonra lütfen kontrol edin hesap hatası olabiliyor.

Ödül durumunu aşağıdaki Docs linkinden takip edebilirsin.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Zh4LbAK83bJYhxAMAuXS-suBAgbaJtzTF6ewTDaTido/edit#gid=0Peki bu madalyalar nedir nasıl alırım?

RH madalyası nasıl alınır?

Şimdi bizim Training War (eğitim savaşı) dediğimiz savaşlar var. Mesela Meksikanın 3-4 bölgesini işgal ediyoruz adamlar ses etmiyor sonra onlar buraları özgürleştirmeye çalıyor bizde o savaşı kazanmalarına izin veriyoruz.
Amacımız bu savaşlardan madalya kazanmak. Danışıklı düvüş yani.
Bir bölge işgal altında ise o bölgede 10 oyuncu bir direniş savaşı başlatabiliyor. Her bir oyuncu 1000 cc veriyor. Direniş başarılı olursa destekleyen 10 oyuncu 5 er gold (duruma göe 2500-4000 cc ediyor) kazanıyor. Direniş başarılı olmazsa 7 gün boyunca direniş destekleyemiyorsun. Bu yüzden bu danışıklı dövüş savaşları seçiyoruz yani direnişin başarılı olacağının neredeyse garanti olduğu savaşları.
Bunların listesi aşağıdaki linkte var.

https://erepbox.russianwill.ru/content/battle/rh.php

Direniş saatinde o bölgeye taşınıyorsun. Gazetelerin altında aşağıdaki, gibi bir kırmızı kutu çıkacak.

http://i1105.photobucket.com/albums/h342/AndyiGreen13/rwwwwwww.png

Buna support tu veya türkçe ise destekle yi tıkladığında direnişi başlatanlar arasına giriyorsun ve direniş başarılı olduğunda 5 gold kazanıyorsun.

Direniş saatinden 1-2 dakika önce taşınıp ana sayfadayken sık sık yenile yapman lazım çünkü bazen hızlı dolabiliyor.

Eğer, örneğin Mexiconun türkiyeye karşı bir direniş savaşı devam ediyorsa başka bir bölgesinin direniş savaşı bu listedeki saatte değil mevcut direniş savaşı bitince başlar. Yani Mexico'nun Türkiye'ye karşı aynı anda bir tane direniş savaşı olabilir. Ama o listede yazan saatten önce başlamaz.

ilk bir kaç tanesinde zorlanabilirsin ama sonra iş kolaya biner her gün bir madalya kazanırsın, ben de her kazandığın madalya için 500 HP değerinde ilave ekmek ödülü vericem.


FF madalyası nasıl alınır.

Oyunda isminin üzerine tıkladığın zaman madalyalar görünür en baştakinin üzerine imleci getirip daha fazla bilgi ye tıklarsan seni aşağıdaki sayfaya götürür.

erepublik.com/tr/main/latest-updates/0/74

Burada anlatılan, yukarıda anlattığım direniş savaşlarının 3 tanesinde 25 er düşman öldürürsen 1 madalya kazanıyorsun. 1000 ödül veriyor.
2. madalya için 3 direniş savaşında 50
3. madalya için 3 direniş savaşında 75
4. madalya için 4 direniş savaşında 25
.
.
.
.
Diye gidiyor 24. madalyadan sonra tekrar başa dönüyor. Bu madalyadan her kazandığında da 500 HP ödül veriyoruz ekstradan.


Ayrıca;
Neden havacı olmalısın?
Sadece hava savaşlarında savaş, hava rankını artır. İlk fırsatta göktürk ordusuna başvur onlar da hava savaşlarında yaptığın vuruş kadar ekmek desteği veriyorlar.

Hava savaşları nispeten yeni ve str olayı yok yani eski oyuncularla aradaki makası kapatırsın ama kara savaşlarında str olayı var eski oyuncuların str sine yetişemezsin. Zaten kara savaşları yeni oyuncular için masraflı ve ödülü az.

Ayrıca GOKTURK ordusuna katılırsan haftalık olarak ekmek yardımı da alırsın.