Ambient on/off

Join the new world

 

Mõistlikum oleks

Day 1,909, 10:51 Published in Estonia Estonia by laurifederal
Rääkides varikontode teemast

Kui asja mõistlikumalt võtta siis peaks hoopis praegu vaeva nägema selle nimel, et järgmine kord on meil vähemalt 2 presidendi kandidaati.

Seega palun kõikidel erakondadel vaeva näha, et selleni jõuda, et meil oleks president ja et sellest vennast ka asja oleks.
Mitte mingeid "kodusõja" kuulutusi ning muud vaenutegevust pole vaja.
Meid niigi vähe - eestlasi. Samas meeskonnas omavahel kiskumine on ebaprofessionaalne.

Kui keegi mängib ebaausat mängu siis palun rääkige administraatoriga ning kui vajadust on, antakse eksinule "kollane" või "punane" kaart.
Praegusel juhul on antud isikut juba karistatud. Kas ka piisavalt, see ei ole meie otsustada. Küll aga võime vajadusel informeerida vastavaid isikuid täiendava informatsiooniga.

Kui tahate aga tähelepanu juhtida ebaausale mängule tervikuna ja vältida, et noored mängijad seda, mis too isik tegi, ei teeks, siis on ka mõistlikumaid vahendeid ja viise selle välja ütlemiseks ning levitamiseks.


Laurifederal
president jaanuari lõpus pärast praeguse umbusaldamist
 

Comments

ituura
ituura Day 1,909, 10:56

miks sa ise uuesti ei kandideerinud? 🙂

laurifederal
laurifederal Day 1,909, 11:00

Polnud aega ning ei uskunud, et vastaskandidaati ei esitata.

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.