Mängumehaanika värskendus, Kuuma Suve üritus.

Day 4,604, 01:58 Published in Estonia Estonia by Presidendi kantseleiTere!

1. Liikumiskulude muudatused.

Piirkondade vaheline liikumine muutub kallimaks. See sõltub vahemaast ja saab olema 10 krooni 100 km kohta. Rohkem infot: https://www.erepublik.com/et/main/latest-updates/0/323

2. Vastupanusõdade muudatused.

Kui varem oli võimalik Vastupanusõja (RW) toetamist takistada pidevate rünnakutega, siis nüüd saab RW toetada ka siis, kui piirkonda rünnatakse - see algab pärast lahingut. See muudatus on selgelt abiks CODE alliansile, mis on praegu okupeeritud. Asteria pidas seal Treeningsõdu ilma võimaluseta RW-d käivitada, mistõttu otsustasid administraatorid mängu natuke tasakaalustada (nagu nad on seda teinud ka varem). Järgmised nädalad on kindlasti huvitavad. Kas näeme CODE alliansi uut tõusu?

3. Kuuma Suve üritus.


Nagu eRepubliku Facebookis mainitud, algab järgmisel nädalal (tõenäoliselt teisipäeval) uus üritus nimega “Kuum Suvi”. Kellelgi pole aimugi, mis sellest saab, kuid on kuulujutte, et võivad tulla lahingud erineva maastikuga, nagu ka varem oli. Relvade hinnad on küll pisut tõusnud, kuid siis… jälle langenud. Kas see on midagi huvitavat? Saame teada varsti.

Olge valmis!