Ambient on/off

Join the new world

 

LS AKADEMIJA – Naujas priėmimas

Day 1,843, 09:31 Published in Lithuania Lithuania by BlMBA
LS AKADEMIJA – Naujas priėmimasRegistracija į LS AKADEMIJĄ: http://tinyurl.com/LSAanketa

Lithuanian Shadows (LS) yra privatus karinis junginys, kurio savininkas yra Giedrius-Wraith, o Jo dešinioji ranka yra D..C. Tai pats stipriausias šiuo metu privatus karinis junginys eLietuvoje ir jame tarnauti yra didelė garbė.

Kadangi LS yra privatus karinis junginys jis yra samdomas eLietuvos sąjungininkų svarbiuose mūšiuose ir taip uždirba LS turtą, kuris naudojamas jos nariams bendrai. Pavyzdžiui kai nebūna samdymo yra skiriami Q7 tankai arba sudaryti LS kariams sąlygas taip pat pakariauti, nors jų daroma žala neduoda pelno.Samdymo sąlygos ePasaulyje yra tokios, kad žaidėjas, kuris padaro mažiau žalos nei vienas milijonas dažniausiai yra nuostolingas.

Todėl LS Akademijos tikslas yra paruošti karius LS 3 divizijai ir taip garantuoti garbingą vietą joje. Jeigu karys dar nesurinkęs reikiamos žalos pareina į 3 diviziją, jam neužveriamos durys, jeigu jis stengiasi ir toliau to siekti ar kitaip yra naudingas LS bendruomenei.

Taip pat reikia pasakyti ir pabrėžti tai, kad LSA narių darbas LS įmonėse neneša jokio pelno, o viskas, o net ir daugiau ką jie sukūrė dirbdami joje yra atiduodama jiems. Kaip sako LS karinio junginio savininkas Giedrius-Wraith – tai visiškai altruistiškas projektas skirtas pradedantiems ir dar jauniems pagal žaidimo laiką žaidėjams teisingai atsistoti ant kojų. Taip pat reikia pabrėžti, kad maisto davinius ir tankus misijoms aukoja vyresni LS žaidėjai iš savo sukauptų asmeninių resursų.Į LSA yra priimami 1-2 divizijos žaidėjai. Taip pat visi įstoję yra užregistruojami Lietuvos kariuomenės būryje (LK) ir gali dalyvauti šio valstybinio karinio junginio rengiamose misijose. Dalyvaujant LK misijose LSA kariui kompensuoja išnaudotą HP atstatymui.

LSA taip pat gali rengti misijas kai eLietuva kariauja su kažkuo tiesiogiai ir jei tam priešui yra paskelbusi, kad jis yra tikrasis priešas (NE). Tokiu atveju žaidėjas gaus didžiausią naudą išnaudodamas savo Patyrimo taškus (EXP). Šiam mūšiui LSA skirs maisto išnaudotam HP atstatymui ir Q6 arba Q7 tankus.

Pagrindinės taisyklės:
1. MU LS narys turi būti draugiškas savo nariams.
2. MU LS yra apolitiškas būrys partijų atžvilgiu. Todėl MU LS „Sheet“ bei būrio chatuose negalima vykdyti jokios politinių partijų propagandos.
3. Kiekvienas MU narys gali priklausyti partijai. LS turi savo vidaus politiką, kurios norėtume, kad laikytumėtės ir klausytumėt savo vadų.Giedrius-Wraith savo LSA steigiamajame straipsnyje yra pasakęs:
„Man, kaip MU savininkui, jūs visi esat lygūs LS nariai – nesvarbu ar jūs 2, ar 4 divizijoje, ar LS vadavietėje sėdit. Jei kyla kokių problemų ar kas nors jus spaudžia, visada galit drąsiai rašyti savo problemas man ar kitiems vadams. Mes LS esam viena šeima ir padedam vieni kitiems, nesvarbu, kad ir koks grėsmingas priešininkas būtų. Galų gale, čia juk žaidimas, tad visada galima ieškot sprendimų ar susitart žmoniškai.“

Trumpai apie davinius kasdieninius:
1. Savaitiniai daviniai už darbą 14 Q7 tankai ir 8 cc (litai)į dieną .
2. Savaitiniai maisto daviniai yra skiriami kompensuoti treniruotėms ir darbui LS įmonėje bei už savarankiškose misijose išnaudotą FF (food fight).
3. LSA arba LK rengtos misijos metu bus skiriami daviniai pilnam išnaudotam FF (food fight) padengti bei duodamo Q7 tankai.

Priimdami žaidėjus atkreipsim dėmesį į įvairius aspektus, kaip aktyvumas ar rekomendacija. O iš visiškai naujokų pirmoje eilėje lauktume geranoriškumo, nes tai yra pagalba jums pirmoje eilėje. Taip pat juos mokiname suprasti žaidimo mechaniką.

Registracija į LS AKADEMIJĄ: http://tinyurl.com/LSAanketa

Iškilus klausimų dėl stojimo kreiptis į:Bimbagalvis

Pagarbiai Lithuanian Shadows savininkas Giedrius-WraithSPAUSK ANT PAVEIKSLIUKOLaikraščio "Varpinė 2" leidybą parėmė šie patriotai:

Vaicius – 5 auksiniai (day 1795)
MindeSuminde - 1 auksinis (day 1795)
ZygaLTU- 5 auksiniai (day 1838)
Edga7 - 10 auksinių (day 1840)
iPSiArt - 10 auksinių (day 1841)
iPSiArt - 100 Q7 tankų (day 1841)
merkasz - 3800 LT (day 1844)
aurimaass - 50 Q6 tankų (day 1847)
SarunasTomasVaisieta - 6 auksiniai (day 1848)

 

Comments

Kk1boRg...
Kk1boRg... Day 1,843, 09:39

v

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,843, 09:39

Sėkmės o7

THE SPIRIT III
THE SPIRIT III Day 1,843, 11:33

o7

D..C
D..C Day 1,843, 12:50

Taip pat pridursiu dar, kad nors D3 samdymas ir buna daznai nuostolingas, karys negauna maziau tanku nei sunaudojo FF, nors tai eina ir y minusa MU... Saunuoliai LSA, aukit, stiprekit, lauksim jusu reguliariojoj LS 3 divizijoj ; )

Udra
Udra Day 1,843, 15:18

LS MU rulez! o7

Iskroviklis
Iskroviklis Day 1,844, 23:10

o7

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.