Ambient on/off

Join the new world

 

LK VIZIJA

Day 1,868, 05:33 Published in Lithuania Lithuania by Second time
Sveiki visi erep eLT žaidėjai. Naudodamasis proga, norėčiau jus visus pasveikinti su parėjusiomis šventėmis, bei palinkėti linksmų jums ateinančių Naujųjų Metų !!!!!!!!!

Straipsnį rašau prašomas vieno iš mūsų vadų D..C (cdariuks) (kadangi jis pats negali), ir turiu pasakyti, jog jo siūlomas planas tikrai vertas dėmesio.

Na nevynioju į vatą ir perteikiu jums jo planą:

D..C :
Vis dažniau ir garsiau pasigirsta nuomonės kad LK nėra veiksminga, visada būna kalnai priekaištų šiai organizacijai, ar dėl reakcijos laiko, ar dėl organizuotumo, ar galų gale korupcijos. Šiuo metu LK struktūra yra tokia:Esmė ta, kad visi LK būriai yra išsimėtę po daug LT MU, minusai yra kad žmogus norėdamas gauti davinį iš LK, turi būti ir LK chatuose, pildyt LK formas, bei po to visą tą pačią info perrašinėt MU formose. To pasekoje atkrenta daug žmonių, kurie galėtų potencialiai pakreipti mūšio eigą. Taip pat atsiskaitomumas, dabar LK D1-2, 3, 4 turi atskiras formas, kur ir velnias ragus nusilauštų kol galus atrinktų, tada TR , ir dar galai žino kokia forma tankų yra. Tai yra komplikuota, reikalauja daugiau dalintojų nei realiai reikia, bei galiausiai nematau jog būtų užtikrinama jog karys sukovojo tada kada reikia ir kur reikia. Dar viena problema sakyčiau ribotas veiksnumas LK būrių, kadangi yra tik 2 žmonės galintys paskelbti misiją, (ZygaLTU šeši realiai - CP, KAM, bei 4 iš LK)
ir jei tų žmonių nėra online tada kada reikia, vadinasi misijos niekas nepaskelbs, kovot nebus kam.


Siūloma alternatyva:

Kas žino, gal kas nežino to, bet šiuo metu LS yra vienareikšmiškai veiksmingiausias, organizuociausias bei geriausius davinius siūlantis MU eLietuvoje. Jokiu budu nenuvertinu mūsų kolegų TU. Apie LS užsiminiau tik su vienu tikslu, šis MU tokį lygį pasiekė per maždaug 8 mėnesius, nuo tada kai aš įkūriau maža grupelę LS viduje, bei padedamas dar kelių bendraminčių išplėtėme ja iki to ką matote dabar. Taigi dar prieš Tautis_LT CP kadenciją, kai kuriems žmonėms buvau pasiūlęs savo mintis kaip galima padaryt LK veiksmingesnę. Realiai praėjo keli mėnesiai, bet jokių permainų nematau, vienintelis pasikeitimas LK, tai kad LS patys geranoriškai, beja paprašyti Tautis_LT atėjo į LK.

Kaip alternatyvą esamai sistemai, galiu pasiūlyti tokį variantą:
Mano siūlomas LK modelis būtų:

LK Vadovybę sudaro: 1. CP, 2. Prieš tai buvęs CP, 3. KAM, 4. MOFA, 5. Po vieną TOP 5 MU atstovą*

Dabartinis LK Vadu chatas keičiamas į LK Logistikos chatą. Jame suburiami žmonės kurie gali ir sugeba padalinti tankus bei ieškoti MU samdymo** kai neplanuojamos LK misijos. Vykstant LK misijoms butent per šį chatą būtų duodami nurodymai iš LK Vadovybės TOP 5 MU kur kovot, bei su LK Vadovybės leidimu samdomi užsienio kovotojai ir MU esant reikalui.

TOP 5 LT MU, tai būtų MU kurie gautų tankus už padaryta FF LK misijų metu. Turi būti atrinkti tik tie MU kurie gali užtikrinti kokybišką apskaitą savo MU viduje, bei organizuotumą.

Sukuriamas bendras informacijos sheetas, kuris imtų duomenis iš MU misijų sheetų, formų, tokiu būdu visa TOP 5 MU daroma, padaryta, planuojama žala, sunaudotas FF, dalyvavusiųjų karių skaičius, bei padarytos žalos SS būtų matoma vienam sheete, ir pagal tai būtų paskiriami tankai tiems MU.

Reikalingi būtų pora žmonių kurie užsiimtų auditu nuolat, tikrintų SS, ar buvo sukalta laiku ir vietoj. Esant pažeidimams kitos misijos metu išminusuoti atitinkamą tankų kiekį tam MU.

* Po vieną patikimą MU atstovą LK Vadovybėje turėtų būti dėl skaidrumo, ir geresnio organizuotumo

** LK Logistika turėtų užsiimt samdomų misijų ieškojimu TOP 5 MU, taikos metu, arba kai neplanuojamos jokios LK misijos, arba užtikrinamos misijos MU kiekvieną dieną

*** TOP 5 MU turi įsipareigoti kad nesisamdys niekur be LK Vadovybės leidimo, visi samdymai tik per LK Logistika. Samdymų metu gauti tankai paskirstomi taip:

10% LK Logistikai
90% padalinama MU atsižvelgiant į jų padarytą žalą arba sunaudotą FF (priklausomai nuo samdymo)
arba visi tankai dedami į TR užtikrinant visiems MU kasdienines misijas.


Taip pat norėtume jūsų visų, kad išreikštumėte savo nuomone trumpoje apklausoje:
LK VIZIJA

TAIGI ePILIETI, IŠREIŠK SAVO NUOMONĘ, JUK LK YRA MŪSŲ VISŲ, TAD IR DIRBTI JI TURI MUMS !!!


Asmeniškai aš (Second time) norėčiau pasakyti, kad LS nepila jokio š*** (kaip kažkas galvoja) ir tikrai nenori panaikinti LK ar perimti jos valdymą. LS (manau kaip ir kiti MU) tiesiog nori, kad LK dirbtų, veiktų pagal visų epiliečiu pageidavimą, ir galų gale baigtūsi tie ginčai ape LK kurie tikrai nesuburia epiliečių į darnų būrį.
Jei yra dar tokių kurie prisimena mane, aš visada sakydavau, kad tik vienybėje mes jėga, kuo jūs jau ne kartą manau ir patys įsitikinote.

TAD PIRMYN ePILIEČIAI, PASISAKOM KĄ GALVOJAM !!!!!

 

Comments

Kk1boRg...
Kk1boRg... Day 1,868, 05:54

V

BlMBA
BlMBA Day 1,868, 05:58

uzpildiziau anketa

Lurk
Lurk Day 1,868, 06:02

gera ideja, taciau vien del sio punkto:

*** TOP 5 MU turi įsipareigoti kad nesisamdys niekur be LK Vadovybės leidimo

atkrenta LS ir TU unitai nes jie to nesutiks, todel ir LK ir yra tokia, kokia yra dabar : ) o seip schema labai idomi ir gali buti pritaikyta su keliais pasikeitimais.

Second time
Second time Day 1,868, 06:06

Lurk snekam ne apie LS ar TU snekam apie LK MU buriai prisitaikys jei nores

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,868, 06:24

manau kad turima omeny isipareigoja nesisamdyti kitur, jeigu bus duodami daviniai is valstybes, kad ir kokiais ten procentais jie butu duodami, buriai isipareigoje kovoti uz lt, o ne uz kitus kurie samdys, kad ir siulydami daugiau tanku

LS HQ
LS HQ Day 1,868, 06:29

Lurk, o faktas, kad sis planas is D.C ir LS MU vadovybes atejes tau nieko nesako:)). Mes kuriam plana tik tam, kad po to jo nesilaikytume:DD..ne nu baigiam bent siandiena tuos bajerius, dar ne 12:))

gliookas II
gliookas II Day 1,868, 06:45

APIE SITA dalyka buvo kalbama labai seniai ir as pritariu

D..C
D..C Day 1,868, 07:45

Siek tiek is jusu atsiliepimu:

12/31/2012 Keisti reikia, bet jūsų siūlomas variantas irgi nėra tobulas. LK esmė ne samdymas, o smūgiavimas reikiamu metu reikiamoj vietoj. Čia biznio nėra, nes jei mes prašysim tankų tai ir iš mūsų jų prašys, o lenkų lygio mes nepatempsim. Tad siūlau palikti privačius MU atskirai - karybai ir pelnui iš jos, o jiems kalti kartu su LK tam reikiamu metu ( šią vietą ir reikia plėsti)

D..C: niekas nesako kad kasdien eit ir prasyt tanku is kazko uz kariavima... + taip butu zymiai paprasciau gaut ir paskirstyt tankus kai kitos salys uz FF dalina. Taip pat nustatai TR riba, kiek tanku turi but... ir kai tik ju ten yra daugiau nei reikia, daroma misija is TR gali but. Plius MU patys uzsidirba dar tanku... taigi realiai galima galvot kazka panasaus:
per savaite:
2 dienas MU daro misijas su savais tankais
2 dienas is TR tanku
3 dienas ieskoma daviniu is sajungininku

Cia kaip pavyzdys aisku : )

D..C
D..C Day 1,868, 07:50

^^^ Lurk - toks ir tikslas sio straipsnio, issiaiskinti kas negerai, ko truksta, gauti atsiliepimus... as juk nesakau kad va sitas variantas taip kaip surasyta ir turi but : ) tai pirminis galima sakyt variantas, kad uzvest kalba, suzinot nuomones, pasiulymus

pantera7
pantera7 Day 1,868, 08:04

Palaikau visaip visokeriopiškai šią idėją ir klausimo iškėlimą!

D..C
D..C Day 1,868, 08:32

12/31/2012 16:02:40 "Per daug dar nesu įsigilines į Jūsų siūlomą sistemą, bet iš esmės su ja sutinku, tik kiltų klausimas kokiu būdu sureitinguoti tuos TOP5MU ir ar būtinai toks kiekis ar ir daugiau būtų, jei atsirastų tinkamesnių, bet bet kuriuo atvėju pritarčiau permainoms kad kažką reikia daryti, o ne tik leisti dabartiniai LK Tarybai viską spresti ir pvz. savo nuožiūra padidinti davinius LKA neatsižvelgiant į tai kad eLietuvoje yra dar 2 naujokų būriai."

D..C TOP5 MU parasiau todel, kad reikejo yvardint kazkoky kriteriju... realiai gali but ir 4, ar 6... svarbu jie turetu aiskia apskaita savo MU viduje. Taip pat vakar buvo kalba su vienu zmogum kad butu verta yvesti toky dalyka kad tai taikoma tik LT MU, kad nebutu atvejo jog pvz Lazokratai atsikrauste gautu parama : )

D..C
D..C Day 1,868, 09:10

Beja toj anketoj nika yrasyt nera privaloma : ) tad jei kas norit likt anonimiskas, tai nerasykit niko ir viskas

TheUnit GaaN
TheUnit GaaN Day 1,868, 09:50

o7

Raima
Raima Day 1,868, 10:22

as manau ideja labai gera, del MU skaiciaus - galima butu itraukti daugiau MU - pvz kokius 7 ar panasiai tik kaip kad D..C minejo visa esme apskaitose - svarbiausia manau kad tvarkingai suvienodinti ataskaitu daryma. jeigu viskas tvarkingai vyksta manau MU gali buti ir daugiau. kitas variantas aisku pabandyti padaryti si plana su 5 MU ir paziureti kas gausis... tada ir butu lengviau nuspresti. Tad siulau bandyti 🙂 Dar tureciau maza komentara del sio punkto "Po vieną patikimą MU atstovą LK Vadovybėje turėtų būti dėl skaidrumo, ir geresnio organizuotumo" - manau reikia kad butu bent po 2 MU atstovus ir manau kad svarbu tai nes tiesiog del zmogisku situaciju pasitaiko kad nebuna "on-line" atsakingas zmogus ir tokiu atveju daug info netektu atitinkamas MU - manau del komunikacijos reikia minimum bent po 2 zmones nuo MU. o kas del atsakingu zmoniu - manau kiekvienas MU pas save viduje atras bent po kelis rimtus patikimus atstovus.

BlMBA
BlMBA Day 1,869, 23:25

raima gera mintį iškėlė dėl atstovų skaičiaus nuo kažkokios ministerijos ar MU.
Ko gero turėtų būti nemažiau kaip po tris vieną vietą atstovauti, bet sprendžiant kažkokį klausimą, gali kalbėti tik vienas atstovas nuo atstovaujančios vietos. Net CP reikėtų pasiskirti sau pamaina, jei negali asmeniškai sudalyvauti.

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,869, 04:31

Aš tai nesuprantu kam jum reik kažkokios sistemos su milijonu atskirų sheetų, kurie net gali skirtis. Nežinau ką darys tarkim LEO, ar šiaip žmonės nepriklausantys oficialam MU. Realiai esmė - MU nori gaut tankus tiesiogiai + padidint aktyvumą LK + samdytis kartu.

1) Aš asmeniškai to nenorėčiau ne dėl to, kad nepasitikiu, bet tiesiog nematau to prasmės.
2) Niekas netrukdo priklausyt LS/TU ar dar kažkam ir eit padėt LK. Jei čia jum kompleksas kažkoks ar fobija - na atsiprašau, bet irgi nepadėsiu.
3) LK esmė yra, kad padėt užsieniui nesisamdant. Jūs bent įsivaizduojat kiek kainuotų jei reiktų lenkus, serbus apmokėt? Dabar paprastai padaryta, kad esant reikalui vadovybės sprendimu daromos misijos. Už Lietuvą,ekstra atvejais ir už sąjungininkus. Tų ekstra atveju niekas nenumatys, o jūs norit samdytis. Kas liks iš eLietuvos pagabos, jei nebus nieko, kas kala kai reikia, o ne kai pasamdo? Man tai tokių sąjungininkų nereiktų tiesa sakant.

Ai, nors kam aš čia jums kažką dar bandau aiškint, nebedaug man liko. Kaip minėjo kažkas - visi nori sau pasiimt, o kai yra bendra sistema sunku tą padaryt. Heh. Peace, I'm out.

TheUnit MoGoM
TheUnit MoGoM Day 1,869, 04:39

Gera sistema, meginsiu kazka panasaus padaryti, jei pavyks tapti LK vadu

gliookas II
gliookas II Day 1,869, 04:48

Zyga vat tuojaus apsiverks jau. Nebedaug jam liko. Mirties pataluose

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,869, 06:43

Gliookas tai jau miręs, kaip koks zombis pasijungia ir varo savo neaiškius komentarus be jokios logikos ar argumentų : ) Nieko naujo.

Arnas.LT
Arnas.LT Day 1,869, 08:02

o7

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,869, 09:12

zyga priestarauji tik tam kad priestarauti? sistema gera, gerumas jos tame, kad vietoj to kad eikvotum valstybinius tankus gali naudoti kitu valstybiu. o sheetu daugybe kaip tu vadini, tai problema as tik izvelgiu dabar, kai zmones turi buti per tris burius, 5 chatus, ir nezinia kas ju vadai ir kam paklusti, kieno klausyti. negali buti kariuomenes kariuomeneje, ka jus cia esate dabar padare, nes apts matai prie kokio bardako tai yra privede. man aptiko tavo komentaras ten vienas, "tipo norit pakeisti seniausia statuta?" tipo jeigu jis senas tai jo keisti negalima? ar bijo lk prarasti valdzia is savo ranku? neatrodo tau nenormalu kad lk vadas pats rasosi statutus? beje sita visa paliava liecia ir ltb. perdaug valdzios vienose rankose, o prie ko tai priveda pats zinai jeigu istorija mokinaisi.

Funnyte
Funnyte Day 1,869, 09:49

Mano nuomone, LK pagrindinė funkcija - padėti sąjungininkams neatlygintinai, t.y. iš valstybės lėšų. MU tuo tarpu gali samdytis ir už pagalbą imti atlygį. LK misijos iš TR tankų tam ir skirtos, kad žmonės iš visos eLT sukaltų ten, kur reikia, todėl nelabai suprantu argumento dėl žmonių išsimėtymo po įvairius MU. Taip ir turėtų būti. Jei bus padaryti 5 MU, kurie priklausys LK, tai tada kas nutiks su likusiais MU ir žmonėmis juose? Vienas variantas - žmonės pabėgs ir tie MU tiesiog bus sužlugdyti. Kitas variantas - bus tai, ką matome ir dabar,- tų MU nariai bus nepatenkinti LK taip, kaip dabar jūs, nes bus atskirti nuo Lietuvos kariuomenės.🙂

Iš esmės, jei bus vėl bendras divizijų sheetas ir panašiai, tai skirtumas tik tas, kad:
1. Daugiau valdžios gauna MU, nes jų atstovai priklauso LKV. Beje, gali ir dabar priklausyti.
2. LK žmonės ieško samdymo. Aš suprantu, kad visa ši idėja ir yra tam, kad samdymo metu žmonės užkaltų daugiau pinigo, bet iš esmės tai čia jau egzistuoja puiki LS iniciatyva kviesti visų MU žmones pas save ir dalyvauti samdymo misijose. Kam į tai painioti LK? Kad žmonės, įstoję į Lietuvos kariuomenę, būtų įsipareigoję ir samdytis?

Taip pat nesuprantu, kodėl už dalyvavimą LK misijose tankų gali gauti tik tie MU, kurie "gali užtikrinti kokybišką apskaitą savo MU viduje, bei organizuotumą". Misijose dalyvauja žmonės. Kad ir koks failinis MU, jame gali būti žmonių, kurie sukals tose misijose. Kam apsunkinti MU su apskaita, jei jau yra sukurta LK apskaitos sistema? Jei, jūsų nuomone, ji prastai veikia, tada gal keiskime ją? Nes čia aš matau tą grėsmę, kad paskui bus visokių įtarimų dėl atskirų MU vedamos apskaitos - juk be pykčių mes negalime, ar ne?😉

Jei trumpai, tai neįkertu kuo blogas modelis, kad žmonės priklauso tiems MU, kuriems jie nori, o kai reikia skubios pagalbos sąjungininkams, susivienija po LK vėliava.

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,869, 13:35

na brangioji pati paklausi pati atsakai:) ka cia dar tau antrinti. pvz pirmas, valdzios daugiau gauna mu, nors ir dabar tiek pat gali gauti:) tai kas cia per argumentas nespagaunu kampo?🙂 nemanau kad kas ipareigoja kazka samdytis, bet kada gali daryti ka nori:) na o jeigu galimybe uzkalti pinigo yra blogai, tada jo, niekshai:) tanku gali gauti visi kurie moka uzpildyti sheeta, jeigu tu buryje kuris nesugeba uzpildyti sheeto, eik i ta kuris sugeba tai padaryti. burys negalintis atlikti elementariu veiksmu, neturi savo kovinio potencialo, ju vadai neaktyvus, taigi jis niekam tikes. nezinau kaip lk dabar, bent jau anksciau nematydavau screen shotus kad ten reiktu kelti, uzsipildai susaudai atsizymi. tavo nuomone bet kokia apsakaita geriau negu normali, kur zmogus susaudo padaro ss, ir tu zinai kad tie jusu mylimi valstybiniai tankai nuejo ten kur ir turejo nueiti. kokie dar gali buti itarimai, kai tau pateikta foto. na aisku jeigu netingesi ten photoshopinti, bet tada jau sorry cia niekuo negali pasitiketi. na o minusai surasyti auskciau, tereikia perskaityti:) buckis

Funnyte
Funnyte Day 1,869, 16:51

Bučkis ir tau, brangusis.😘

Magnus Dux
Magnus Dux Day 1,869, 22:56

Įdomus straipsnis.... labiausiai tuo - jog toks variantas buvo pateiktas LK vadovybei, įvardinta daugybė trūkumų ir galiausiai... išleistas toks pats "kreivas" variantas, tad daugiau nelabai ko ir verta komentuoti....

TheUnit MoGoM
TheUnit MoGoM Day 1,870, 00:42

O trukumai kokie?

LS HQ
LS HQ Day 1,870, 00:58

Itariu CD pagaliau ir tu busi atsikandes tu bandymu ir kompromisus nuo vasaros:)). Panasu , kad tavaji plana tp.atmete net realiai nenagrineja:DD. O tu dar sakei"paveiksleliu papaisysiu, kad visiems aisku butu"😃.Paisyk nepaises, efektas butu buves tas pats jei vietoj schemu su aprasymais butum prilipdes nuoga merga ir torto fotke:DD

Kk1boRg...
Kk1boRg... Day 1,870, 02:11

Jei būtumėt prilipdę nuogą mergą su tortu, bent vote būtų žymiai daugiau, o ir šiaip gražesnis straipsnis gautųsi, nei dabar su ta fotke, kur kariuomenė, vietoj tankų, gruzovikų pririkiavus, kad didesnė atrodytų : D

gliookas II
gliookas II Day 1,870, 02:24

Beprasmiska cia su jais kalbet. Reiki tiesiog daryti reformas keiciant zmones ir tiek ;\

MrEdo123
MrEdo123 Day 1,877, 13:21

ner fotkes su p@pais, tai ir vote det neverta... O siaip piesinukas su siuloma struktura, tai ir yra tai, kad akivaizdu kad reikalinga ir turi buti. Cia net svarstyti nelabai yra ka. Paslifuoti keleta punktu, pavaldumu, nuobaudu ir viskas.

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.