Ambient on/off

Join the new world

 

LK vado rinkimai ir kiti nuotykiai ...

Day 1,880, 13:31 Published in Lithuania Lithuania by Arius Nesakysiu


Sveiki kariai,

šiek tiek muzikos ir paveiksliukas apibūdinantis visą nuotaiką po LK vado rinkimų ...kaip jau skaitėte spaudoje (nuoroda, nuoroda) rinkimai nebuvo ramūs, buvo pasitelkta visa išmonė dabartinio CP ir vieno iš kandidatų, kad tik rinkimai būtų kuo labiau komplikuoti, vienu metu net CP pasiskelbė pats LK vadu... na žodžiu, buvo tikrai įdomu pasižiūrėti, kaip senieji žaidėjai ginčyjasi praktiškai dėl nieko. Gaila, kad ne visiems kandidatams buvo sudarytos vienodos sąlygos būti išrinktam, nebuvo leista nei pasisakyti, nei pateikti atsakymus į užduodamus klausimus, laužant LK statutą vienas iš kandidatų buvo liaudiškai tariant "prakišinėjamas", o kitas visiškai ignoruojamas, bent tiek, kad manęs nepavyko įtraukti į savo virtualius "karus", slaptos informacijos paviešinimus trečiosioms šalims ir t.t. ...

Taigi po rinkimų pirmame rate vieno balso persvara ir antrame rate beveik 82 proc. balsų persvara nugalėjau savo oponentą. Išpradžių buvau nusiteikęs geranoriškai ir galvojau, kad dirbsime kartu - galės vadovauti reformų komisijai, bet pasirodo jo tikslai visai kitokie, jam nei komisijos reikėjo, nei išvis norėjo kažką naudingo eLietuvai nuveikti - paprasčiausias tikslas ORGANIZACIJOS. Tai jis šiandien sėkmingai pademonstravo ir ... prasidėjo ORGANIZACIJŲ perskirstymo karai... Tad nebežinau, kaip bus su tolimesniu bendradarbiavimu.

Taigi vieną iš savo pažadėtų punktų pradėjau įgyvendinti ir be pirmadienį suburiamos LK pertvarkymo komisijos - 3 punktas: Spręsti organizacijų klausimą; - prisidėjau prie gairių surašymo, kuriomis bus vadovaujamasi ateityje sprendžiant ORGANIZACIJŲ likimą.

Gerai, gana čia rašyti eime žiūrėti ŠOU ...


P.S. Labai džiaugiuos, kad mane - sąlyginai jauną žaidėją, palaikė "senieji" žaidėjai, kad balsavo už mane, kad nepasidavė populizmui ir priėmė tinkamus sprendimus visos valstybės labui. AČIŪ jiems už tai.

P.S. Visiems heiteriams ir populistams norėčiau pasakyti, tik tiek, kad čia tik žaidimas, jis turi kelti malonias emocijas, kad nuvargus po darbų ar mokslu prisėstum ir atsipalaiduotum. Pagalvokite apie tai ... nebent jums patinka destrukcija ir "didieji" žygiai prieš oponentus ...Pagarbiai,
Arius Nesakysiu

 

Comments

Just Rock
Just Rock Day 1,880, 13:34

Sėkmės darbuose 🙂

TheUnit Neziniukas
TheUnit Neziniukas Day 1,880, 13:38

"Tad nebežinau, kaip bus su tolimesniu bendradarbiavimu." Va taip va yra parodoma, kad prie lovio niekas kitas neprieis, tik šis, senųjų vadų statytinis, ir patys senieji vadai.

Second time
Second time Day 1,880, 13:47

LK pertvarkymo komisija Gerai skamba:)

TheUnit H. Pacas
TheUnit H. Pacas Day 1,880, 13:48

"kad tik rinkimai būtų kuo labiau komplikuoti, vienu metu net CP pasiskelbė pats LK vadu... na žodžiu, buvo tikrai įdomu pasižiūrėti, kaip senieji žaidėjai ginčyjasi praktiškai dėl nieko. Gaila, kad ne visiems kandidatams buvo sudarytos vienodos sąlygos būti išrinktam, nebuvo leista nei pasisakyti, nei pateikti atsakymus į užduodamus klausimus, laužant LK statutą vienas iš kandidatų buvo liaudiškai tariant "prakišinėjamas", o kitas visiškai ignoruojamas, bent tiek, kad manęs nepavyko įtraukti į savo virtualius "karus", slaptos informacijos paviešinimus trečiosioms šalims ir t.t. ..."

Ką tu čia skiedi?

TheUnit MoGoM
TheUnit MoGoM Day 1,880, 13:49

Aciu kad uzvarei ant manes sudo kruva, pasirodei visu grazumu

Visu pirma.
As tau jau penktadieni sakiau renkame komisija ir dedam i viena chata, bet kaip matau tu nenori niekur skubeti, todel nusprendei pradeti tik penktadieni.
Antra, orgu klausimas
As praktiskai nieko nezinojau apie orgus, kas kam priklauso.. Todel tik zinojau kad mano sukurtas, uz mano 5g orgas Baltasis Skvalas ir kuri pats irasiau i sarasa, kuri siunte adminams.. Todel galvojau, kad galesiu ji atgauti ir naudoti TU reikmems, bet jus paaiskinot man, kaip su orgais yra ir as nieko nebesakiau..

TheUnit H. Pacas
TheUnit H. Pacas Day 1,880, 13:52

"prisidėjau prie gairių surašymo, kuriomis bus vadovaujamasi ateityje sprendžiant ORGANIZACIJŲ likimą."

xD kai tau jos priklausys, prašom.

pantera7
pantera7 Day 1,880, 13:53

Galvojau, kad pirmas straipsnis kaip LK vado bus oficialesnis, bet gal ir gera idėja pabandyti tokiu stiliumi..


Tiesa, norėtųsi daugiau faktinių dalykų/paaiškinimų pateikiamų prie tavo įžvalgų iš rinkimų, nes dabar vietose yra teiginiai, o iš kur/kodėl/kas tai nėra paaiškinama

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,880, 14:07

Už Arių, už naujus veidus o7

Adolf.H
Adolf.H Day 1,880, 14:15

HP "rūko" o7

Arius Nesakysiu
Arius Nesakysiu Day 1,880, 14:26

"Tiesa, norėtųsi daugiau faktinių dalykų/paaiškinimų pateikiamų prie tavo įžvalgų iš rinkimų, nes dabar vietose yra teiginiai, o iš kur/kodėl/kas tai nėra paaiškinama".

Visa oficiali informacija bus pateikiama per LK laikraštį. Čia tiesiog mano nuomonė apie rinkimus, kurie man nepaliko gerų prisiminimų.

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,880, 15:03

nesamone man cia rasyti tokius dalykus, na bet, reikia. Pirma melagyste, tai kad pasiskelbiau vadu, as juo tapau kai zyga pasisalino is LK vadu, nes LK negali buti be vado. Toliau del orgu, orgu klausima tik siandien pradejau judinti ir pradejau judinti ji, del lts ir ls orgu. tai nesuprantu kur tu cia kokius norus vagysciu ju matai ar dar ka. Komplikuoti rinkimus, na jo is dalies tu teisus, norejau akd jie nebutu iprasti, prabalsuojat ten pasislepe uz savo zmogu, ir sedit toliau patenkinti. Del to ir liepiau surasyti visus klausimus, kad visi paskui pamatytu kas ir kodel balsuoja. Savo oficialiame straipsnyje to neparasiau, bet cia jau parasysiu, sitie klausimai buvo tam kad irodyti jog vistiek visi balsuosit uz savo zmogu, nesvarbu ka kiti sugalvos padaryti. Nes galvok kaip nori, is kurios nori puses kritikuok, tavo vizija LK yra niekine palyginus tai kas surasyta po mogomo vizija. tai tiek Ariau, nenorejau situ minciu destyti, susilaikiau nuo ju ir savo oficialiam straipsnyje bet dabar matau kad reikia. O kad surasei organizaciju klausimus, tai jo rastininkas neblogas is taves, tik nesupyk per daug:) Tikiuosi akd pradesi ne tik rasyti, bet ir dirbti greitu metu.

Kk1boRg...
Kk1boRg... Day 1,880, 15:21

Už Arių, už naują marionetę 0,7

MrEdo123
MrEdo123 Day 1,880, 15:35

manau visgi reiketu tam tikrom pareigoms amziaus cenzo. 15meciai tikrai turi ziauriai mazai kompetencijos bet kurioje srityje.

LS HQ
LS HQ Day 1,881, 00:58

Kaip manai butu pasikeite rinkimai jei bent vienam is LS butu leista balsuoti?
Kodel TU , LKA ir LK MU buvo "suteikta garbe" isrinkt tave LK vadu, o LSAkademija ir LS buvo palikti uz borto? Ar kare su svedais, puolimo is vokieciu, ar konflikto su baltarusiais metu bandysite issiversti savo jegomis, kausites su LK isvardytais MU ar ir mus jau pakviesit dalyvaut kovose? Jei taip, kodel manote, kad mes kausimes po LK veliava po visko?

LS HQ
LS HQ Day 1,881, 01:01

Taip cia zaidimas, bet man asmeniskai zaist kartu su kai kuriais tipais cia nera jokio malonumo:)o kai jo nera su jais tiesiog ir nezaidi:)

MrEdo123
MrEdo123 Day 1,881, 02:04

cia Giedriau ir buna ta tipine situacija, kai sakoma kad privatus MU santazuoja ar rodo ozius (ir dazniausiai kritinese situacijose)... o tada senieji LK vadai su pakelta galva kartoja "taip ir sakiau kad bus".
Ir visiskai nesvarbu, kad nesiskaitydami su privaciais MU, nepriimdami jokios kritikos, nepriimadami pasiulymu bando kantrybe. Ir anksciau ar veliau ateina laikas, kai ta kantrybe baigiasi ir privatus MU parodo ragus (kaprizus, ozius). Ir LK vadams (LKT ir Co.) visiskai dzin, kad jie ignoruoja 95% eLietuvos karines galios, koordinacijos, ideju, pramones... Pasibaigus kantrybei LKT reitingai uzgtels, nes privatininkai nekovos is savo lesu uz eLT (greiciausiai tiketina) kazkuri tai laika ir taps blogieciai, nes jie matai ne patriotiski ir neatiduoda visko uz eLT. O dydvyriai LKT kovos iki paskutinio kraujo laso uz eLT (valdiskais tankais, tai yra MUSU tankais), jau net nekalbu apie musu orgus, musu suaukota KAM fonda, musu lesomis sukurta galybe imoniu (gal kas dar pamenat naujokams dirbti skirtas imones ar maisto rezervui gaminti skirtas imones bei aisku tanku imones dar is Darbo Departamento laiku).

LEO211
LEO211 Day 1,881, 02:15

Giedrius +1

BlMBA
BlMBA Day 1,881, 02:19

vat noreciau pabuti toje komisjoje

LS HQ
LS HQ Day 1,881, 02:49

Tikrai taip Edo ir as ta zinau. Bet tai ne kantrybes o valios trukumas lemia pralaimejima. Zinoma galima pasukauti ir nutilti. pVz kiek berasiau komentaru ar protestu realiai ne vienas nei is tos tarybos nei pats Lk vads neisdryso ka pakomentuoti. Tupi po lapais pasislepe ir laukia kol nurims:).

Esminis dalykas cia, ar esi avis ir klausai ka pasako save issirinke faraonai, ar turi tvirta savo nuomone.
Manes zaliu naujoku sutikit tikrai neapkaltinsit, kad as nezinau ir neismnau cia nieko:)? Kazkokiu amzinu troliu kaip Glooku irgi neapkaltinsit, nes realei isskyrus ironija komentaruose trolinimu per 3metus niekada cia neuzsiiminejau. Provokatoriumi kaip Pararam irgi sunkiai, nes velgi 3metai praejo o as realiaia nieko neprovokuodavau. Norsneabeoju kad pm chatuose mane dabar kas nors noretu apjuodint ir vienu is tu ivardint:). Mano akimis as priesinuosi PTO tu keliu seniu kurie niekaip nepasitraukia nuo klozeto pakylos, manydami, kad tai sostas:)).

Tautis_LT
Tautis_LT Day 1,881, 08:19

vėl š. karai komentaruose : (


Auriau, o kokios tos organizacijų klausimo gairės? ar jau yra kažkas konkretaus nuveikta tuo klausimu? kokia kryptimi dirbama ir kokios pagrindinės pozicijos laikomąsi? (t.y. org nuosavybės teisės)

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.