Ambient on/off

Join the new world

 

Lipiec z jjjajem - poparcie PI w wyborach, miniwywiad.

Day 2,052, 03:01 Published in Poland Poland by Greek


Wielkimi krokami zbliżają się najważniejsze dla e-kraju wybory. 5. lipca wybierzemy nową głowę e-państwa. Gracza, który zastąpi Propheta po miesiącu solidnej pracy, za którą serdecznie jemu i jego ekipie dziękujemy.

W lipcowych wyborach zmierzy się ze sobą dwóch głównych kandydatów: wystawiony przez Narodową Demokrację Pierre Dzoncy oraz kandydat Pomarańczowej Alternatywy, jjjajo13. Pierwszy z nich, jak wiadomo, to weteran wyborczych batalii, czterokrotny prezydent, murowany faworyt. Ilekroć startował w wyborach – wygrywał je. Tę serię spróbuje przerwać drugi kandydat, ambitny wielokrotny vMON i jedna z czołowych postaci najprężniej rozwijającej się partii w ePolsce. To właśnie jjjajo13 otrzymał w nadchodzących wyborach poparcie Partii Imperialnej.Powodem takiej, a nie innej decyzji był nie tylko fakt, że jjjajo13 jako jedyny o poparcie Imperialistów się upomniał (Pierre, pewnie nawet niebezpodstawnie, uznał najwyraźniej, że jest mu ono zbędne...). W najbliższym miesiącu różnice programowe nie będą aż tak istotne, bo nikt nie spodziewa się politycznej rewolucji – czy to w sprawach wewnętrznych czy międzynarodowych. Warto więc w tym wakacyjnym okresie dać okazję do wykazania się komuś młodemu, a kompetentnemu. Bo ileż można ciągnąć prezydencką wyliczankę, gdy rotacja na najwyższym stołku obejmuje 4 nicki?

Szczegółów dotyczących dotychczasowego przebiegu kariery kandydata oraz jego planów na nadchodzącą kadencję z pewnością dowiemy się z jego prezentacji wyborczej, która ma pojawić się jutro. My postanowiliśmy zadać mu jednak kilka pytań, aby przybliżyć jego sylwetkę członkom Partii Imperialnej.hubertuses: PA nie tak dawno przebojem wdarła się do czołówki ePolskich partii. Macie solidną pozycję w kongresie, ale czy uważasz, że to wystarczy, aby zawalczyć o najwyższą funkcję w e-państwie dla waszego przedstawiciela?

jjjajo13: Pomarańczowa Alternatywa rzeczywiście jest młodą partią, która ma dość solidną pozycję w kongresie, jednak nigdy nie miała nawet swojego kandydata, a co dopiero prezydenta i moim zdaniem przygotowaliśmy się do tego wraz z całą ekipą PA bardzo dobrze. Niemal każdy z aktywnie działających mi pomaga i jestem pewien, że jeśli tylko reszta ePolski to zauważy to mamy wtedy spore szanse na wygraną. Wtedy i tylko wtedy, ponieważ nie ma co się czarować – ND z Pierre na papierze są faworytami, jednak poddanie się jeszcze przed wystartowaniem to moim zdaniem szczyt tchórzostwa i słabości zarówno jednostki, jak i popierającej go grupy. Tak więc, podsumowując, liczę na Wasze głosy, ponieważ ja sam jestem gotów zawalczyć o to stanowisko.

Masz jakieś doświadczenia ze współpracy z Imperialistami? Jakie są twoje skojarzenia odnośnie Partii Imperialnej?

Imperialistów kojarzę dość dobrze. Partię poznałem za sprawą organizowanych przez nią Igrzysk Imperialnych, byli wtedy bardzo aktywną i czołową polską partią. W kongresie działali aktywnie, choć nie wiem czy zdanie postronnego świadka może być zgodne z rzeczywistością. Z osób poznanych w MONie oczywiście należy wyróżnić wybitnego członka PI, jakim jest niewątpliwie Kherehabath (chyba każdy zna ten nick i nie kojarzy go z jakimiś failami). W kongresie jest inna historia, ponieważ jestem w nim od niedawna, gdyż to dopiero czwarty miesiąc, a że z rzędu, to nie pamiętam dawnych czasów, kiedy to uznawałem to miejsce za nie do końca dla mnie. Teraz jest inaczej, ponieważ niestety PI wypadło z Top5, co mnie osobiście trochę zdziwiło przy takim składzie i tak bogatej historii. Ale to już chyba nie mi pisać o tym.

Kojarzysz jeszcze jakieś konkretne osoby z naszej formacji? Ktoś zapadł ci szczególnie w pamięć?

Tak jak pisałem, chyba najbardziej rozpoznawalnym dla mnie Imperialistą jest Kherehabath. Nie będę się rozpisywał na jego temat, bo każdy go zna. Inną taką postacią jest Redrumovy, czyli organizator Igrzysk Imperialnych. Fajnie się z nim gadało, a jak coś robił, było widać profesjonalizm. Kolejną taką osobą jesteś ty, hubertuses, tyle, że ciebie kojarzę jedynie jako CP, a osobiście styczności zbyt dużej nigdy nie miałem. Oprócz tego dobrze kojarzę nicki takie jak Greek czy pawelssn. Następną postacią, która mi się przypomina w momencie kiedy to piszę, jest Izydor1990, który próbował odpalić ePFF, czyli erepową ligę piłki nożnej. Ostatnią z osób, o której chciałbym wspomnieć jest Pan Arkadiusz, czyli dusza towarzystwa na irc-u, człowiek o wielkiej kulturze, bardzo sympatyczny. Jest Was pewnie więcej, ale jakoś mam akurat czarną dziurę w głowie 🙂

W ramach podsumowania, zachęć do głosowania na siebie niepokornych Imperialistów, którzy nie kierują się w wyborach wskazaniem zarządu (warto, bo to bez wątpienia większość!) 🙂

Cóż mogę napisać do niepokornych... Głosujcie tak, jak Wam podpowiada głowa/serce/dusza/rozsądek (niepotrzebne sobie skreślcie). Mam nadzieję, że to ja wraz z moim dość ciekawym eksperymentalnym połączeniem młodości na stanowiskach i doświadczenia doradców Was przekonam. Oczywiście swoje słowa kieruje tu do każdego, niezależnie czy jest z przeprowadzającej ten wywiad PI, czy też jest z innej partii lub jest po prostu bezpartyjniakiem, dwuklikiem, multi, emerytem, BH Hunterem, byłym CP. Po prostu zachęcam do głosowania na mnie, a uwierzcie, że nie zawiedziecie się.Dziękujemy za ten miniwywiad i zapraszamy na organizowaną przez Ministerstwo Edukacji Narodowej debatę prezydencką, która odbędzie się w czwartek, 4. lipca o godzinie 20:00 na kanale #MEN.public w sieci Quakenet. Weźmie w niej udział dwóch wspomnianych wyżej kandydatów. Fakt organizacji tego wydarzenia nadaje wyższej rangi obecnym wyborom i prawdopodobnie pozwoli nam poczuć się jak za dawnych czasów, gdy wybór prezydenta budził niemałe emocje. Liczymy, że zapewnią je kandydaci, a jjjajo13 zaprezentuje się z jak najlepszej strony. Na nas wrażenie już zrobił.Uprzejmie przypominamy o nieustającej działalności Fundacji Imperialnej. Każdemu młodemu eRepowiczowi z siłą niższą niż 3000, bez względu na przynależność partyjną należy się od nas codziennie chlebek na zregenerowanie 200hp. Ponadto członkowie Partii oraz Armii Imperialnej liczyć mogą na wyższe dotacje – odpowiednio 300 i 400hp.
Wystarczy wypełnić poniższy formularz:
Właśnie ten

Pamiętajcie również, że w Partii Imperialnej mile widziany jest każdy nowy gracz. Imperialiści czekają na was całymi dniami na kanale #PI @ Quakenet. Zapraszamy serdecznie!

 

Comments

Weinen
Weinen Day 2,052, 03:02

Pierwsza!

Greek
Greek Day 2,052, 03:02

Wisi mi.

jjjajo13
jjjajo13 Day 2,052, 03:05

Co ci wiszi?

Temsona777 Day 2,053, 03:55

Comment deleted

Tata Psychopata
Tata Psychopata Day 2,053, 05:23

To dziewczyna nie ma z Ciebie pożytku ...

hubertuses
hubertuses Day 2,052, 03:03

Wybór nie jest łatwy, ale Pierre CP może zostać właściwie w dowolnym momencie, a jjjajo to szansa na wprowadzenie kogoś nowego w wielką e-politykę. Plus jajo startuje na CP z CV podobnym do mojego, gdy starałem się o ten stołek 😛 Powodzenia dla obydwu kandydatów!

CaveoPoland
CaveoPoland Day 2,052, 03:07

Oby tylko nie skończył tak jak Ty 😛

CaveoPoland
CaveoPoland Day 2,052, 03:12

[złość] Nie napisałem że twoja prezydentura była zła tylko o ile wiem straciłeś bonusy i o to się rozchodzi 😛 Więcej luzu tuses, wakacje są.

hubertuses
hubertuses Day 2,052, 03:14

Wypowiadałem się na ten temat sto razy. Zrobiłem jak zrobiłem. Ty nie musisz mnie lubić, POW nie musi mnie lubić, Basowy nie musi mnie lubić. Sprawa jest zamknięta, mogę być tym złym.

CaveoPoland
CaveoPoland Day 2,052, 03:16

Zrobiłeś jak zrobiłeś czyli ukradłeś? :> Nieźle, czyli ja też moge się tłumaczyć że puściłem NE bo pusciłem-> Sprawa zamknięta.

hubertuses
hubertuses Day 2,052, 03:16

Caveo, nie straciłem pół bonusu, zyskując na koniec kadencji 3 lub 4 względem tego, co zastałem 🙂 Czy możemy zająć się bieżącymi wyborami?

CaveoPoland
CaveoPoland Day 2,052, 03:21

Możemy, z drugiej strony patrząc na obecną sytuacje polityczną żeby stracić jakiekolwiek bonusy trzeba by było być 100x większym nie ogarem niż ja ;p. Flejm z rana jak śmietana a ostatnio nudno tu :<

Ghanim
Ghanim Day 2,052, 06:12

No Natural Enemy has been proposed.

RightDefender
RightDefender Day 2,052, 03:11

krótka pamięć Caveo? Jak tuses kończył to miał jedne z najbardziej pochlebnych komentarzy jakie widziałem na temat CP. Sprawa orgu jest chyba jedyną taką wielką rysą na tamtej kadencji.
Ty raczej nie masz czym takim się pochwalić, chyba że przed Chińczykami.

jjjajo13
jjjajo13 Day 2,052, 03:04

Poza podium pod artem o samym sobie 🙁

Majbus
Majbus Day 2,052, 03:38

Prezentacja wyborcza WHERE?

hubertuses
hubertuses Day 2,052, 03:41

Spieszę z pomocą 🙂
"Szczegółów dotyczących dotychczasowego przebiegu kariery kandydata oraz jego planów na nadchodzącą kadencję z pewnością dowiemy się z jego prezentacji wyborczej, która ma pojawić się jutro."

jjjajo13
jjjajo13 Day 2,052, 03:42

Tuses mnie wyprzedził.

Prezentacja jutro, na debacie będziecie mogli już o nią pytać.

Majbus
Majbus Day 2,052, 03:44

Dobra Dobra, już tam wszystko masz to się pochwal 😃

KapiRadom
KapiRadom Day 2,052, 09:11

kiedy debata?

jjjajo13
jjjajo13 Day 2,052, 10:12

@KapiRadom w czwartek o 20, art MENu jest nawet w topce 🙂

RightDefender
RightDefender Day 2,052, 03:09

Powodzenia o7

Dobro powraca
Dobro powraca Day 2,052, 03:44

Ciekawym co z tego wyjdzie...

Baks33
Baks33 Day 2,052, 04:03

powodzenia jjjajo.. Mój głos już masz 🙂

szqlny v2
szqlny v2 Day 2,052, 05:01

ja tu bylem i vota dalem dla ... arta

Brovario Vein
Brovario Vein Day 2,052, 06:42

Za sprawą tego wywiadu oddam głos na jąkające się jajo trzynaście. Mówię poważnie.

jjjajo13
jjjajo13 Day 2,052, 10:13

Czemu się jąkam? Uchylę rąbka tajemnicy i powiem, że to jj to tylko inicjały 🙂.

szqlny v2
szqlny v2 Day 2,052, 10:48

jerzy janowicz?

Amroth Targaryen
Amroth Targaryen Day 2,052, 07:02

jjjajo13 o/ mą prezidą

vanatu
vanatu Day 2,052, 07:28

good luck !

Rafal12345
Rafal12345 Day 2,052, 08:18

powodzenia o/

TG 212
TG 212 Day 2,052, 10:19

jjjajo na prezia \o/

Kherehabath
Kherehabath Day 2,052, 10:22

Ave Imperium

PanBangladeszu
PanBangladeszu Day 2,052, 10:47

jjjerzy jjjajowicz \o/

pawelssn
pawelssn Day 2,052, 12:31

Vote dzisiaj, Vote w piątek i dzięki za wymienienie mojego nick'u :﴿

Alvarovip008
Alvarovip008 Day 2,052, 13:08

polecam
Iza Małysz

dante1988
dante1988 Day 2,052, 15:56

v37

JajonogWspanialy
JajonogWspanialy Day 2,053, 10:01

władza dla jaj/

szqlny
szqlny Day 2,053, 13:12

Ale jaja

Esperal
Esperal Day 2,053, 22:52

o/

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.