Ambient on/off

Join the new world

 

Lietuvos kariuomenės vadovo rinkimai

Day 1,879, 01:09 Published in Lithuania Lithuania by Magnus Dux

Sveiki,

Turbūt dauguma žinot, kad Lietuvos Prezidentas ZygaLTU kuriam laikui buvo priverstas pasitraukti iš aktyvios veiklos, tad, tuo pačiu, atsistatydino ir iš Lietuvos kariuomenės vadovo posto. Todėl teko rengti naujus rinkimus. Į atsilaisvinusį postą kandidatavo 3 žaidėjai: Arius Nesakysiu, Money_Boy ir MoGoM. Kiekvienas iš jų turėjo savitą kariuomenės viziją, vyko daug ginčų bei debatų - tiek viešoje erdvėje, tiek uždaruose ratuose.

Pagal Lietuvos kariuomenės vadovybės statutą, balsuotojai yra išskiriami į dvi dalis, abiejų įtaka yra vienoda - po 50%. Pirmąją dalį sudaro Lietuvos kariuomenės vadovybės nariai, antrąją - pasitikėjimo nepraradę paskutiniųjų 12 mėnesių Lietuvos Prezidentai, kviestiniai svečiai (pvz., KAM, URM) bei stebėtojai (pvz., LTB). Be to, balsuoti negali asmuo, jei balsavimas jį liečia tiesiogiai. Taigi, nors Arius Nesakysiu ir buvo Lietuvos kariuomenės vadovybės narys, jis balsuoti negalėjo.

Taigi, balsuojančiųjų sąrašas atrodė taip:
Pirmąjame balsavime iškeltas klausimas buvo toks: "Kurį kandidatą palaikote rinkimuose į LK vado poziciją?". Visi balsavimo teisę turintys nariai išsakė savo nuomones, pasirinkdami kandidatus, vienintelis ZygaLTU susilaikė:
Taigi, pirmąjame rate laimėjo Arius Nesakysiu, surinkęs 55,55% balsų, bet kadangi Lietuvos kariuomenės statute kartelė norint tapti vadovu yra labai aukšta - 80%, teko rengti antrąjį balsavimą, trukusį dar 24h, klausimas skambėjo taip: "Ar pritariate skirti Arius Nesakysiu į LK Vado poziciją?". Šįkart vėl buvo susilaikiusių, o galutiniai rezultatai atrodo taip:

Tad sveikiname naująjį Lietuvos kariuomenės vadovą - Arius Nesakysiu bei linkime jam stiprybės bei sėkmės vykdant savo programą bei pasiekiant uþsibrėžtus tikslus!!!Pagarbiai,
Magnus Dux

 

Comments

iPSiArt
iPSiArt Day 1,879, 01:15

Pirmas! Vote

Lurk
Lurk Day 1,879, 01:21

o7

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,879, 01:24

o7

DrMonte
DrMonte Day 1,879, 01:25

o7

BlMBA
BlMBA Day 1,879, 01:29

v

TheUnit MoGoM
TheUnit MoGoM Day 1,879, 01:36

Ką aš galiu pasakyti apie šiuos rinkimus, tai buvo parodija ne rinkimai. Nesvarbu koki planą būčiau parašes, buvo renkamas savas kandidatas.. dauguma net neskaitė mano plano ir kaip atsakiau į užduotus vadovybės klausimus..

DrMonte
DrMonte Day 1,879, 01:41

Laisvę papūgoms!

Funnyte
Funnyte Day 1,879, 01:54

Didžiausi sveikinimai Ariui ir sėkmės šiame nelengvame darbe!

MoGoM, skaičiau ir klausimus uždaviau.

TheUnit MoGoM
TheUnit MoGoM Day 1,879, 01:58

Funnyte taip žinau kad tu skaitei ir buvo malonu atsakinėti į tavo užduotus klausimus, bet turėjau omenyje kitus ale LK vadovybes ir tarybos narius...

Arnas.LT
Arnas.LT Day 1,879, 02:05

o7

A..U
A..U Day 1,879, 02:06

o kodel LKT vykdo rinkimus jei LK yra visos eLT kariuomene tai manau tai ir tauta turetu rinkti.

D..C
D..C Day 1,879, 02:07

Na ka, bandysim dirbt su tuo kas yra : ) svarbu noro bendradarbiaut butu ir neuzsiciklint ties esama LK struktura bei sistema

Lurk
Lurk Day 1,879, 02:08

TU narai balsavo uz mogom, nesvarbu kokia programa arius butu parases.

TheUnit MoGoM
TheUnit MoGoM Day 1,879, 02:13

Tai kad arius jokios programos neparašė, tame ir esmė... Komisijos sudarymas, nevadinu tai programa.. be jokios savo vizijos apie lk reforma

TheUnit H. Pacas
TheUnit H. Pacas Day 1,879, 02:18

"o kodel LKT vykdo rinkimus jei LK yra visos eLT kariuomene tai manau tai ir tauta turetu rinkti. "

Tu manai, kad ta gauja tą leistų? xD Nejuokink...

TheUnit Duls
TheUnit Duls Day 1,879, 02:19

Rinkimu rezultatus gali suzinoti vien paziurejus kas sudaro LKT 🙂

Magnus Dux
Magnus Dux Day 1,879, 02:24

O mano nuomonė - priešinga.. Jis daugiausiai parašė. Taip, nebuvo kad viską dienos tikslumu surašytų, nes dar reiks apsiprast virtuvėje, bet gairės tikrai geresnės, nei "tuos būrius panaikinsim, pinigus pasiimsim ir išsidalinsim". Čia net neįvertinant fakto, kad dabar Lietuvos biudžetas - deficitinis. Ir nesakyk, kad neskaičiau tavo programos - net pats pykai, kad prie gramatinių klaidų kliūdavau. Kai Bimbagalvis aprašė labai panašią savo viziją - jam labai panašios pastabos ir ėjo. Taip kad čia tikrai "nothing personal". Tiesiog, kai esi įsigilinęs į tą reikalą, visa tai atrodo jei ne populistiškai ar individualistiškai, tai bent jau naiviai.

LS HQ
LS HQ Day 1,879, 02:26

Mogom, kaip ir D.C patariau, taip ir tau patariu, vietoj atsakymu nuogu mergu ir bernu pridet. Visa sio balsavimo pabaiga zinojom mes visi dar tiems ale rinkimams nepresidejus. Efektas tas pats butu:)).
Beje Arius nepateike jokios programos. Jo pagrindine ideja va mes is ivr MU tuim susirinkt i komisija sukurt sistema ir kariuomene o jis jai po to vadovaus.

Beje, DC as tau nepritariu ir mano pozicija aiski: kadangi MES LS siuose rinkimuose buvome visiskai ignoruojami: nebuvo atsizvelgta i musu nuomone apskritai pastaruosius puse metu, Pats kandidatas net nesiteike pm net neoficialiai su mumis pasikalbet, o mes cia tikrai daugiau nesizeminsime ir nesiprasinesime kazkur. Taigi vienareiksmiskai pareiskiu, kad is musu puses sie rinkimai yra niekiniai.

D..C
D..C Day 1,879, 02:34

^^^ +1 Giedriau

Ex Nihilo
Ex Nihilo Day 1,879, 02:36

Man patinka LNP ir visa ta sobla aplinkui 😁)))) Biudzetas sudinas armija dar sudinesne bet vis vien viska zjbs nieko nekeiciam :DDDD

D..C
D..C Day 1,879, 02:40

"Čia net neįvertinant fakto, kad dabar Lietuvos biudžetas - deficitinis." Magnusas

As tau magnusai kiekviena karta prikisiu sita... Kaip tu ysivaizduoji veikiancia LT kariuomene, jei kaip kad pats minejai LT biudzetas yra deficitinis? Tavo griezta pozicija yra kad mes turim neatlygintinai padet sajungininkams, tai is ko ir kaip mes jiems padesim jei neturim pinigu uz ka net tanku pirkt? Prasyciau su detaliu paaiskinimu ir vizija kaip tu tokia pagalba ysivaizduoji : ) Asmeniskai esant tokiai situacijai koks tikslas turet LK jei ji netures jokiu resursu, jei bet kuris LT MU, jau net nekalbu apie LS, tie patys Cobra daugiau greitai pajegs sukalt nei LK : D

gliookas II
gliookas II Day 1,879, 02:59

Kas laimes buvo aisku is karto.

Mano klausimas konkretus: jeigu Zyga isejo is LK chato, jeigu jis lenkijos pilietis, tai pagal statuta jis busena neatitinka statuta LK.

Kodel jis dar ten ir veikia?

THE SPIRIT III
THE SPIRIT III Day 1,879, 03:07

Stiprybes ir sekmes naujajam vadui!

Magnus Dux
Magnus Dux Day 1,879, 03:22

D..C, ne aš gi vadas.... Arius, manau, parašys savo viziją (:

Lurk
Lurk Day 1,879, 03:29

Kas laimes buvo aisku is karto.

Mano klausimas konkretus: jeigu Zyga isejo is LK chato, jeigu jis lenkijos pilietis, tai pagal statuta jis busena neatitinka statuta LK.

Kodel jis dar ten ir veikia?

---

parodyk ta vieta, kad negali but?

LS HQ
LS HQ Day 1,879, 03:32

"kandidatavo 3 žaidėjai: Arius Nesakysiu, Money_Boy ir MoGoM. Kiekvienas iš jų turėjo savitą kariuomenės viziją,"

tai pala pala, o tai pagal ka jus ji vadu isrinkot, ne pagal parasyta vizija:)). Ar dabar jis tik vizija rasys, ar dar nauja vizija rasys> Kai tave pavasari musonai vadu isrinko, tai prisimenu marzz pateike LK vizija tarybai musonu tuometine keliu lapu, dar as pats ja skaiciau ir konsultavau, o tu spyga ir tuscia lapa:), o po to naudojaisi marzz vizija kuria atmete ta pati taryba ir ji vadu neisrinko:DD

Tai dabar Arius suburs komisija kur MU vadai surasys jam vizija , cia matau tavo geras mokinys, as vadu pabusiu o dirba ir masto lai kiti:))

Tautis_LT
Tautis_LT Day 1,879, 04:02

pagyvensim-pamatysim. Sėkmės Auriui, priešingai negu Giedrius(kaip jau nekartą sakyta LS yra toleruojamos skirtingos nuomonės) aš naujuoju LK vadu tikiu ir kuom galėdamas padėsiu, tik didelis klausimas ar nepavėluoti šitie rinkimai. Na bet matysim.
Nustebino pokšto balsas už MoGoM pirmame balsavime, įdomu būtų sužinot motyvus tokio pasirinkimo

Magnus Dux
Magnus Dux Day 1,879, 04:03

Bet žiūriu, kai kuriems žmonėms melagystės - įgimtas dalykas... Buvau ir aš parašęs viziją bei pagal ją ne trumpą laiko tarpą LK dirbo (ir turbūt gerokai anksčiau, nei pavasarį), nes išvarydamas į EURO2012 palikau ZygaLTU prižiūrėt tvarkos, o vėliau jis ir vadu patapo.
Kas liečia Arių - manau, jis pats pateiks karkasą, dar prieš suburdamas komisiją.

auris0
auris0 Day 1,879, 04:30

o7

TheUnit Neziniukas
TheUnit Neziniukas Day 1,879, 04:44

Kas čia per vadas? Pirmą kartą tokį girdžiu, jokio autoriteto, išvis 0 jis.

VivaJon
VivaJon Day 1,879, 04:52

v, sveikinu ir tikiuosi permainu

gliookas II
gliookas II Day 1,879, 05:06

LURK, cituoju:

Pasitikėjimas
Pasitikėjimo tarybos nariu klausimas sprendžiamas balsuojant. Balsuoti nebūtina, jei žaidėjas po įtraukimo į Tarybą:

- pradėjo priklausyti kitos šalies karinėms ar valdžios organizacijoms;
- deklaravo emigraciją ir pasikeitė pilietybę;
- mirė;
- buvo užbanintas.

pantera7
pantera7 Day 1,879, 05:07

"Kas liečia Arių - manau, jis pats pateiks karkasą, dar prieš suburdamas komisiją."

O tai neturėjo jis pateikti to karkaso prieš rinkimus? Tai pagal ką jį rinkote, jei sakai, kad ir viziją ir karkasą pateiks vėliau? (:

Ex Nihilo
Ex Nihilo Day 1,879, 05:14

tuoj Gliookai, pala tau logikos gigantai pavarys 😁) Spek kas kaltas liks? 😁)))

Magnus Dux
Magnus Dux Day 1,879, 05:21

Na, rusų kalboj yra toks labai geras posakis "dlia osobo tupyh" (:
Tai galiu atsakyt - pasitikėjimo ZygaLTU klausimo niekas netgi nekėlė. Todėl balsavimas net nebuvo keltas. Net jei ir būtų keltas, balsavimas vyktų iki pabaigos, nes:
- pradėjo priklausyti kitos šalies karinėms ar valdžios organizacijoms <--- netiesa;
- deklaravo emigraciją ir pasikeitė pilietybę <--- netiesa (pakeitė pilietybę, bet neemigravo - pilietybė tiesiog reikalinga darbo LK (ex-GV) MU būrio organizavimui);
- mirė <--- netiesa
- buvo užbanintas <--- netiesa

danisltu
danisltu Day 1,879, 05:38

MoGoM +1. tiesiog LK issirinko sau pavaldu asmeni, tai galiu tiketis kad niekas nesikeis, pradzioje apsimes kad kazka dirba, o veliau tas pats...

gliookas II
gliookas II Day 1,879, 05:40

pala pala. kaip tai pakeite pilietybe ir netiesa??? pala pala, o kur yra nurodytos isimtys, kad va del MU ar GW??? niekur nenurodyta.

pasikeite pilietybe budamas LK vadu ir isejo is chato - manau atsakymas aiskus. Magnuseli, baik dangstyt savo drugeli

danisltu
danisltu Day 1,879, 05:43

Gal turejo balsuoti Lietuvos pilieciai ?

Magnus Dux
Magnus Dux Day 1,879, 05:45

"deklaravo emigraciją ir pasikeitė pilietybę" - jei esi beviltiškas aritmetikoj, tai išduosiu paslaptį:
deklaravo emigraciją - FALSE
pasikeitė pilietybė - TRUE
FALSE AND TRUE ---> FALSE
Yzi, nereikia net nieko išvedžiot.. kaip ir nereik triest apie išėjimą iš chat'o - jis ten yra ir (manau) nesirengia išeit.

Ex Nihilo
Ex Nihilo Day 1,879, 05:52

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Arius Nesakysiu
Arius Nesakysiu Day 1,879, 06:37

Ačiū visiems palaikusiems ir tikintiems permainomis, savo įspūdžius iš rinkimų vakare aprašysiu straipsniuke.

o visiems heiteriams, kurie sako, kad nepateikiau jokios vizijos ar programos, norėčiau pasakyti - davai nedarom to ko pasižadėjau kandidatuodamas ir pateikiau savo vizijoje? Juk vistiek, anot jūsų, aš buvau ir taip išrinktas be jos:) Tai tada nebus didelio "nuostolio" jums, ką?

Aš laikysiuos savo žodžio, kad ir kiek purvo piltumėte, nes žinau, kad reformos reikia. Jei jūs negalite be trololo ir drapstymosi šūdais, čia jūsų reikalas. Tik nekiškite į savo žaidimus manęs, nes man jie neįdomus, aš žaidžiu eRepublik:)

TheUnit Neziniukas
TheUnit Neziniukas Day 1,879, 07:02

"davai nedarom to ko pasižadėjau kandidatuodamas ir pateikiau savo vizijoje? Juk vistiek, anot jūsų, aš buvau ir taip išrinktas be jos" Tai čia taip tiesiai šviesiai pasakai, kad nieko nedarysi? Puiku...

LS HQ
LS HQ Day 1,879, 07:13

Ariau suprask viena, pries tave asmeniskai as nieko blogo neturiu. Bet jei manai, kad va uzteko. kad tave koks magnusas ar zyga su Dariuku isrinktu ir jau tu didysis vadas musu visu-zinok taip tikrai nebus.
Zinau, kad as pats net raginau pamegint tai chate, bet mano akimis tu esi tiesiog statytinis tos pacios chebreles ir su tavo buvimo NIEKAS nepasikeis. Kad va mes visi busimajame komitete tavo vizija turesim sukurt LK tai cia ne planas tai ranku nusiplovimas.
Man teko proga paskaityt atsakymus jusu programos klausimus tarp Mogom ir taves. Man pvz istrigo-"atsiusim vadus pravest misijas i MU".tai tu cia ta duxa atsiusi i LS 4divizija komanduot mums?

Ir apskritai cia klausimas tau Pararam=KODEL NEBUVO ISSPAUZDINTA VIESAI visi atsakymai ir svarstymai abieju kandidatu, o viskas praktiskai nusede privatuose ir slaptuos chat?

Kk1boRg...
Kk1boRg... Day 1,879, 08:13

Tokie rinkimai man primena Medvedevo išrinkimą prezidentu, irgi visa žulikų gauja iki galo vaidino rimtus rinkimus ir apsimetinėjo, kad nežino kas laikinai pavaduos Putiną : DDD

MrEdo123
MrEdo123 Day 1,879, 08:20

Kas čia per vadas? Pirmą kartą tokį girdžiu, jokio autoriteto, išvis 0 jis. x2

freshass
freshass Day 1,879, 08:35

Šunys loja, karavanas eina..
O kas tas MoGoM? Koks jo autoritetas? Po metų grįžta į žaidimą ir iškart į vadus. Nereikia spręst viską pagal tą, kad pirmą kart girdi.. Arius Nesakysiu buvęs ar dar esamas 1-2 div vadas, mažiukai manau pakankamai gerai turėtų pažinot jį. Nekeliu nei vieno kandidato į padanges, tačiau ir nesulylginu su žemėmis kaip čia tu MrEdo123, pirmą kartą girdėdamas

gliookas II
gliookas II Day 1,879, 08:38

ponas freshas matyt nelabai pazista mogomo ir nesupranta, kokia reiksme lietuvai jis turi. o apie ariu nelabai teko girdeti apskritai, kas toks, kaip dirba neaisku, niekas nieko nezino apie ji, todel turiu nuomone, kad buvo "saviaku" prastumtas, rinkimai ta patvirtino, o rezultatai tik viska sustate i savo vietas.

WolfLT
WolfLT Day 1,879, 08:54

Sveikinu o7

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.