Ambient on/off

Join the new world

 

Lietuvos kario patarimai

Day 2,198, 03:02 Published in Lithuania Egypt by freshass


Norėčiau Jums pristatyti bene stipriausią 3 divizijos Lietuvos karį visoks. Pagal jėgą jis šioje divizijoje yra penktas, o pagal daromą žalą trečias. Visada įdomu ir manau vertinga išklausyti patarimų iš stiprių žaidėjų. visoks prašymu, paviešinu jo mintis ir patarimus. Malonaus skaitymo.Broliai lietuviai, jau kuris laikas noriu pasidalinti savo pastebėjimais nors ir nežinau, informatyvi bus ši informacija ar ne. Galbūt bent vienam kitam naujokui ji padės. Taip pat tikiuosi, kad tokios patirties pasidalinimu susidomės vieningos eLietuvos šalininkai, nes šios informacijos neslepiu nei nuo partijų, nei nuo būrių. Labai viliuosi, kad komentaruose pasipils daugiau naudingų ir nesavanaudiškų patarimų. Atsiminkite, kad vienybė Lietuvos priklauso ne nuo to, kokios mūsų GALVOS ir kokios jų nuotaikos, o nuo to, kokios mūsų širdys. Mano tikslas paleisti vertingą info, todėl prašom:Goldas ir jėga. NM ir akademijos moko jaunimą kelti str. Tuo metu jis keliamas ilgai ir žaidimas nėra labai įdomus. Tai yra momentas, kai dauguma naujai prisiregistravusių tiesiog meta, o lieka patys ištvermingiausi. Noriu paaiškinti eiliškumą, prie ko veda str kėlimas, gal tuomet bus lengviau kentėti. Didelis str. garantuoja didesnę žalą, o tai padeda laimėti BH. BH = gold. Gold yra vienintelė tikroji žaidimo valiuta. Kas turi gold, gali nusipirkt absoliučiai viską, kas parduodama eRepublike. Žaidėjus galima suskirstyti į BH hunterius ir ne hunterius. Aš buvau vienas iš grynpysų. Man atrodė, kad TP yra žymiai solidžiau. Vis dėlto aš truputį klydau. Valstybei reikalingas turtingas karys. O ir turtingam kariui yra smagiau žaisti, nei neturtingam. Už goldą gali pirkti ginklus, maistą, ir svarbiausia - EB. Kad turėtum pakankamai goldo, daugelis galvoja, kad reikia išleisti krūvas eurų. Yra ir kitas kelias. Goldas gaunamas už medalius. BH yra lengviausiai ir greičiausiai goldą generuojantis medalis. Už sukauptą goldą reikia pirkti RAW įmones (tas po 35 goldo, nes su tom pačiom kasdienėm energijos sąnaudom pagamini daugiausiai, plius bonusų įtaka didžiausia), kasdien gaminti raw ir parduoti turguje. Įmonių turi būti tiek, kad kasdienė produkcija pradėtų generuoti stabilias pajamas. eLitus keičiam į goldą ir toliau sukam karuselę. Vėliau ištobulinsite ginklų ir maisto įmones. Produkciją parduosite ir vėl kelsite įmones. Suksite karuselę, kol vieną gražią dieną pradėsite pirkti EB. EB - vienintelis būdas 4 divizijoj gauti BH, o kai kurie medaliai iš vis nepasiekiami be didelio skaičiaus energijos batonų.BH lengviausia rinkti 2 ir 3 divizijoj, žinoma, protingai elgiantis. Pateiksiu kelis patarimus. Nieko nėra skaudžiau, kai suleidi didelį dmg, o paskutinę minutę BH pavogia vos kelių smūgių skirtumu. Priimant šią skaudžia klaidą išmokau kelias pamokas. Geriau vienas BH per savaitę, nei 0. Vėliau dienų skaičius mažėja. Taigi, bajeris su raketom. Per vieną dieną galima pagaminti tik vieną raketą. Aš viename mūšyje suleisdavau tris. Aiškinu:

Imame dieną nr. 1: pasigaminu raketą. Nekariauju, kantriai laukiu.
Apsisuka nauja diena nr. 2, eRepublik laiku ~23:00-23:59. Pasirinktame mūšyje paleidžiu turimą raketą. Bėgu į sandėlį, gaminu raketą ir iki 23.59 paleidžiu antą. Mūšis turi nesibaigti.
Prasideda diena Nr. 3 - vėl galiu statyti raketą. Pasistatau ir paleidžiu. Antroje divizijoje tai garantuodavo medalį. Nors ne visada to reikėdavo. Trečioje divizijoje to neteko naudoti. Nebereikia 😉Kada imti BH? Visada pradedu pulti likus maksimum 3 minutėm. Pirmiausia įvertinu žaidėjus, kurie jau yra mūšyje top5 pagal žalą. Pažiūriu str ir medalių kiekį. str nėra taip baisu, kaip medalių kiekis, nes tikri BH moka žaibiškai reaguoti ir apgina medalį stipriu permušimu. Jeigu tokių veikėjų nėra - žengiu drąsiai. Tapęs top1 mūšyje pagal žalą, spaudinėju refresh mygtuką, nes taip greičiau atsinaujina informacija ir stebiu ar nereikia ginti. Tiesa, dėl viso pikto stengiuosi, kad antroje vietoje likęs žaidėjas būtų minimum per mano divizijos raketos smūgį. Prieš ruošdamasis imti BH, ieškau mūšio, kuris baigsis 5-10, kartais 20 min bėgyje. Priklauso nuo to, kiek netingiu laukti. Tą darau atsidaręs daug tabų ir atsirinkdamas. Taip pat naudoju battle-watcher puslapį.Dėl TP medalio. Taip, jis garbingas, tačiau kiekvienas sekantis medalis yra vis sunkiau pasiekiamas. Matematika paprasta. 17 lvl medalį paimti reikia 100 mln dmg už tėvynę. Aš vidutiniškai BH paimu iki 5 mln dmg. 20:1 BH naudai. O tai yra 80 goldo - dvi raw įmonė plius 10 golduko į ateitį.

Naujasis FF medalis. Jis tiesiog nuostabus. Aš stengiuosi imdamas FF paimti ir BH. Prie viso šito pažiūriu ir mercenary, ir pakeliauju po gražias šalis.

Dar apie FF ir misijas, kai reikdavo nukalti didelį skaičių žaidėjų. Taigi, buvau pastebėjęs, kad vienuose mūšiuose užtenka priešą nukalti su 10hp, o kituose su 30 ar net daugiau. Kai per dieną turėjau nukalti 500 ar 600 žaidėjų būdamas antroje divizijoje, nepatingėjau paieškoti tokio mūšio. Tai NĖRA patogu, greita, taip pat YRA brangu. Teko rasti kitą būdą, kuris pasiteisina renkant FF. Skaitykite įdėmiai. FF medalio esmė yra nukautų priešų skaičius, o ne dmg. Taigi mums reikia taupyti HP ir bazukas. Mūšio valandą stojam į kovą prieš išbalusį priešą. Jeigu jis duri pilną žalią eilutę - pilna HP, imam bazuką. Vienas smūgis - vienas kilas ir tik - 10 hp. Į jo vietą stoja kitas išbalęs veidas. Jeigu jo eilutė raudona, imam q7 ir kalam išsišiepę ir išeikvodami tik 10 hp. Truputį pasibandom, įsidėmite, prieš kiek HP su kuo kalat ir pajiechali. Taigi, konkursiukas. Kiek priešų maksimaliai nukalsi, jeigu turi 950 hp? Prizą 1 goldą gaus vienas iš teisingai atsakiusių. Išrinksiu burtų keliu arba pagal nuotaiką.Ką turi įvertinti rinkdamas medalius? Savikainą. Kiek išleidi, arba kiek tau jis kainuos. BH vidutiniškai kainuoja 1 gold. Iš kur? Perku maistą, tankus ir kelionių išlaidos. Kartais atvykus į sutartą vietą pastebi, kad balius prasidėjo anksčiau. Darom išvadą, kad geriau kitą kartą, nei didelis minusas. Prie tos pačios savikainos noriu paagituoti nerinkti resistance medalio. Kad jį gautumėte, turite sumokėti 1000 eLT. Gavę medalį 5 auksų prizą iškeisite į maždaug 1010 eLT. Tai čia gerai, jei atsipirks, o jei ne? Tiesa, dabar esant FF naujovei, galima rizikuoti ir gan taikliai atspėti, kur bus laimėtas sukilimas, bet tai bus tik ego patenkinimas.

Pagarbiai
visoks


 

Comments

D..C
D..C Day 2,198, 03:23

Voted

BlMBA
BlMBA Day 2,198, 03:36

v

Lari0x
Lari0x Day 2,198, 03:42

True story.
Vienintelis klausimas - kodėl žemesnių div tankai visada linkę vogti BH medalius? Ar ne paprasčiau užsiclaiminti jį ir saugot? Man atrodo taip ir pelningiau (mažiau rizikos), ir svetimų ašarų mažiau.

freshass
freshass Day 2,198, 04:08

Manau viską galima suversti tiesiog laikui. Atėjęs į mūšį tikiesi gauti BH čia ir dabar. Kaip straipsnio autorius ir minėjo, per max 20min. O jei tu raundo pradžioj sukali tiek su kiek galvoji, kad užteks paimti BH, tai reikia mažiausiai pusantros valandos budėti kol tą BH tikrai paimsi. Trumpai - prižiūrėti, kad nieks to BH iš tavęs neatimtų. Kita vertus, jei esi stiprus karys ir profilyje šmėžuoja daug BH medalių, tai didelė tikimybė, kad nieks tavęs net ir nesivys. Sutinku, kad raundo pradžioje sukalti reikiamą inf yra protingiau, tačiau ne visiems tiek kantrybės yra 🙂

Sharupke
Sharupke Day 2,198, 05:19

Verta kalt anksčiau ir dėl Guerillos, kadangi ten tik iki 1400pts įeit gali ir ten, jei laimėsi, infl gausi daugiau nei su tanku primuši, jei ne tai tiek pat, tik yra galimybė, kad hp dar liks. Dėl laukimo, tai sukali ir poto tik užmeti akį, kaip ten ir kas vyksta+gali kalt keliuose mūšiuose, kuriuos gali iš tos vietos pasiekt 🙂

freshass
freshass Day 2,198, 05:34

Dėl Guerillos po poros mėnesių galėsi pakonsultuot. Nesu bandęs, bet kiek girdėjau, tai geriausias būdas ten kalti pagal inf/exp santykį

O..I
O..I Day 2,199, 04:36

Del gorilos nezinau, bet nuo mūšio pradžios imti BH tikrai neapsimoka. Nesi garantuotas, kiek per 1.5 - 2 h atsiras ambicingų patriotų, kurie norės tiesiog suleisti bombas. Likus kelioms minutėms iki mūšio tikimybė žankliai sumažėja. Kitas dalykas yra svarbus ir medalių generavimo greitis. Skirdamas mažiau laiko vienam medaliui, daugiau turėsi kitam. Dažnai operatyviai sureagavęs sugebu sudalyvauti 2-3 mūšiuose, tuo tarpu sėdėdamas nuo mūšio pradžios būsiu paprasčiausiai prirakintas ir negalėsiu kitur "investuoti" savo HP 🙂

Adolf.H
Adolf.H Day 2,198, 05:42

\o GF jėga !

lydmox
lydmox Day 2,198, 05:58

v o7

Furious Lady
Furious Lady Day 2,198, 06:31

o7
V

BlMBA
BlMBA Day 2,198, 09:40

bet kuriuo atveju žaidimas tuti suteikti smagumą, vienas gaudo BH, kitas kala už LT ir jaučiasi ramus kad kažkiek prisidėjo.

Tas kas nori tapti stipriu kariu, ir jaučia dėl to malonumą, turi atidaryti savo piniginę, nes sukaupti vien treniruokliams 400g ir dar kontraktui 53g reiks tikrai daug laiko ir kantrybės, jei bus viskas siekiama tik per žaidimą.

Ir miršta dažniausiai pažaidę tik kelias dienas arba tie kurie užmiršta, kad vis dar reikia cklikinti.

Jei žaidėjas nėra sociolizuojamas čia, tai pavargsta nuo tų du kart per dieną paspaudimų, bet kita vertus toks žaidimas ne kiekvienam. Ne kiekvienas linkęs bendrauti.

Aukso vidurio tikrai nėra.

Man kiekvieną mėnesį darant suvestines kiek mirė per mėnesį būna ne visai malonu, net jokie MU to neišvengia kaip besistengtų. O juk MU ar ministerijos stengiasi tik dėl kitų žaidėjų.

Tautis_LT
Tautis_LT Day 2,198, 10:58

voted.
teisinga paskutinė pastraipa apie savikainas. aš sau skaičiuokelę dėl CO ir BH pasidaręs, galit naudotis, jei tik reikia http://www.erepublik.com/en/article/paskai-iuokim-co-ir-bh-skai-iuokl--2311231/1/20

havajai
havajai Day 2,198, 11:52

64 jei kalsi kombinuotai,t.y bazūkos q7 q6 q5 žiūri kaip pigiau

Tautas11
Tautas11 Day 2,198, 21:29

Klausia kiek max galima nukalt, o tu apie kombinacijas:D O kiek MAX galima nukalt tai jau primityvi matematika...... 1hit -10 energijos.........tai maksimalus nukalimas jai visi nukalti is vieno hito -95 kilai.

Jai jau pradejai "kombituot" - tai ir as truputi "pakombinuosiu"😃 Turiu 950 energijos, bet dar turiu ir 2 raketas ir 3 small bombas, kurios buvo nepaminetos. Visa energija sunaudojus ir ismetus visas bombas - galiu jau padaryt MAX 100 kilu turint ta 950 energijos.

Aurimasss
Aurimasss Day 2,198, 12:21

95 priešus 🙂

ZygaLTU
ZygaLTU Day 2,199, 03:50

Šauniai o7

Aquillina
Aquillina Day 2,199, 08:51

o7

Kk1boRg...
Kk1boRg... Day 2,199, 11:22

VOTED o7

Tautis_LT
Tautis_LT Day 2,199, 13:03

ai tiesa, kas dėl FF, prisiminiau vieną patarimą, kurio kiti galbūt nežino/neįvertina.

kai renkatės kur keliaut, kad pakariaut dėl FF siūlau atkreipt dėmesį ar ta šalis, kur keliatės turi MPP su eLT. Jei turi, tai nereikės keltis atgal į LT, kad pasidaryt DO. Aišku, yra niuansų:
*nesikelkit į regioną, kuriame vyksta RW.Geriau į originalų kokį. Kodėl? paprastas pvz.: tarkim Argentinoje vyksta koks nors brazilų RW. Jūs neatsargiai persikeliate į regioną, kurį ir siekia išvaduot Brazilai. sukalat savo kills ir varot miegot. Ryte gaunat alertą, kad RW sėkmingas. Hurray! einu DO daryt. ups... kas nutiko? ogi jūs ne argentinoj, o brazilijoj. To galima buvo išvengti(kaip sako vienoje reklamoje) jei regioną pasirinkt protingai 😉 Pastrategavus galima niekur nesikeliant keliuose RW susirinkt savo killsus ir dar DO pasidaryt

O..I
O..I Day 2,199, 14:48

Geras pastebejimas. Kolkas neteko atkreipti demesio, kadangi nepamenu, kada DO vykdziau 🙂

Tautis_LT
Tautis_LT Day 2,199, 20:55

D4 skiriasi prioritetai nuo kitų divizijų 🙂

O..I
O..I Day 2,200, 02:00

AA.. kalbant apie D4 tai tikrai sutinku. Manau ir mano pastebėjimai nelabai atitiks D4 principus, o kasdienė duona ir bus DO ir FF 🙂

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.