Ambient on/off

Join the new world

 

Lielais solītājs.

Day 1,881, 04:47 Published in Latvia Latvia by Telefons112

7+

Drīz jau būs apritējis mēnesis kopš partijas ''eLatvija'' prezidents ir Soulcraft. Tāpēc Telefons112 kā ierindas biedrs ir nolēmis pārbaudīt kā Soulcraft'am ir veicies ar savu solījumu pildīšanu.

Savā priekšvēlēšanu programmā (http://www.erepublik.com/en/article/elatvijas-partija--2168005/1/20) Soulcraft bija izvirzījis 3 kaut cik konkrētus mērķus, kurus arī solīja īstenot:

1. ''Spēšu palīdzēt ar PTO ,kuru rīko mūsu baltkrievu draugi.''

Šo solījumu viņam neizdevās izpildīt, jo vairāki ārvalstu sponsorētās partijas pārstāvji tomēr iekļuva kongresā.

2. ''Es spēšu izvirzīt pareizus kandidātus uz kongresa vēlēšanām.''

Šeit, protams, var interpretēt, ko nozīmē ''pareizie'' kandidāti. Bet par Soulcraft izraudzīto kongresmeņu ''pareizumu'' katrs pats var spriest pēc tā, ka līdz šim brīdim šā sasaukuma kongresmeņu izvirzītie likumprojekti tikuši noraidīti vien 2 reizes - pirmo reizi tika noraidīts ārvalstu sponsorētās partijas pārstāvja Darsdm virzītais likums, bet otro... Soulcraft ''pareizā'' kandidāta Nostrop virzītais likums.
Vēl var pieminēt paša Soulcraft bezjēdzīgos mēģinājumus grozīt importa nodokļus, tādejādi imitējot it kā aktīvu darbību kongresā. Kā arī Horasss'a virzītos likumus par ienākuma nodokli un minimālo algu, kas samazināja valsts ienākumus vairāk kā uz pusi.
Kongresmeņi no citām partijām darīt šādas nejēdzības neatļāvās. Kārtējo reizi tiek aptraipīts partijas ''eLatvija'' gods.
Kā redzams, tad arī šo solījumu viņš nav izpildījis, jo daudziem šie pieņemtie lēmumi nemaz nešķiet nemaz tik labi un pareizi.

3. ''Būdama partija ar augstiem mērķiem mēs arī piedāvāsim "Support kits" jaunajiem spēlētājiem ,kas ir eLatvijas partijā un ir jaunāki par 60 dienām erepublikā.''

Līdz šim nav manīts, ka būtu sniegts kāds atbalsts, varbūt tas tiek darīts lielā slepenībā, kas zin. Bet tikmēr var uzskatīt, ka šis solījums arī nav īstenots. Kaut gan vēl jau ir pāris stundas laika, lai, kaut vai nosūtot 1 Q1 sausiņu, formāli izpildītu šo solījumu.


Diemžēl Soulcraft'am nav izdevies īstenot nevienu no saviem solījumiem, ko viņš bija apņēmies izdarīt. Vai partijas ''eLatvija'' biedri būs tik žēlsirdīgi un dos viņam vēl vienu iespēju?
Lai gan Soulcraft publiski ir atteicies kandidēt vēlreiz, tomēr viņš rīkojas pretēji saviem vārdiem un ir pieteicis savu kandidatūru uz amatu, kur, pēc viņa paša vārdiem, ''nav ko darīt.''
Lūk, Soulcraft izteikumi partijas plūsmas forumā saistībā ar šo lietu:
''Kurš ies uz nākošo PP ? Lexss , KWR,sikais137,horasss,mr.matis,rokenrol? varbūt vēl kāds cik vēlas?''
''es jau varu par PP iet ,bet te nav ko darīt.''
''Piedāvāju vietu citam ,jo man viņa nav svarīga un nebūs.''

Šie izteikumi skaidri pierāda viņa nespēju tikt galā ar pienākumiem un atbildību, ko uzliek šis amats.


Neaizmirsīsim arī, ka Soulcraft vadībā partija ''eLatvija'' ieguva vismazāko vietu skaitu kongresā pēdējo mēnešu laikā.

Pie Soulcraft neveiksmēm var minēt arī ciesto sakāvi valsts prezidenta vēlēšanās, kur tauta skaidri norādīja, ka nevēlas šādu cilvēku par prezidentu.

Cerēsim, ka Soulcraft spēs pārvarēt šos smagos dzīves pārbaudījumus un kādreiz sasniegs arī kādus augstākus mērķus. Ticu, ka viņam izdosies!


Ar savu kritisko aci partijas prezidentu pētīja
ierindas biedrs Telefons112.

 

Comments

Soulcraft
Soulcraft Day 1,881, 05:08

ko tev vajag no manis? : D : D tak ei uz būdu. Pareizie kandidātu bija izvrizīti : DDD un cik varēju tik palīdzēju pret PTO kā vienmēr ,lielais runātāj paklusē pats tu puņķu tapa ,ko pats izdarīji neko daa un kā es viens varu PTO novērst tur vajag visas tautas palīdzību gludās smadzeņu rievas īpašniek. Es ir telefons un es rakstu ikdienā sviestu kam nav nekādas vērtības.

Soulcraft
Soulcraft Day 1,881, 05:30

70 % notiek sarunas pa irc un skype un forumiem ,tu pat nezini ko es daru un cik ilgi pavadu laiku visur : ) tu nāciju aizstāvi un meklē sabiedrotos ,kas var palīdzēt ? tu vispār zini kas ir HQ? tu vispār zini kas ir TWO un ACT? tu vispār sajēdz ,kas ir arpus Latvijas? Ja šeit nav rakstu tas nenozīmē ,ka netiek nekas darīts no manas puses, beidz tēlot stulbeni... Tu ej uz sapūlcēm ,tu strādā pie projektiem ar sabiedrotajiem?? nedomāju gan ,tevi tur nemaz nelaistu iekšā un nesaukt ,tur bērnus nepieskata : )

Soulcraft
Soulcraft Day 1,881, 05:35

Par ekonomiku tev vispār nav nekādas sajēgas.! Tagad ir lielāki ienākumi(vajag ilgū laiku ,lai nosēstas viss) daudz draudzīgāks tirgus pret darba devējiem un tas neko nemainīs ja tur 2 cc mazāk pelnīs ,bagāts no tā nepaliks ,vajag citu ceļu meklēt ar savu aktivitāti. Produktu cenu kritums ,kas ir labvēlīgs pret visiem, darba devēji kam ir rūpnīcas ,vismaz tagad var kaut cik arī pelnīt un attīstīties ,ir palielināta produkcija un apgriezieni mūsu pašu tirgū. Tagad lielākais piedāvājums ir 14 cc par darbu ,kas ir 1 cc zemāks par iepriekšējo beztolku : > tu gribi teikt ,ka citās valstīs kur ir 1 cc minimālā alga tur vispār nemaksā? pasūti ebeyāa sev prātu ,tad varbūt būs ar tevi vērts vispār runāt un teikt tev kaut ko.

Soulcraft
Soulcraft Day 1,881, 05:40

1. palīdzēju a ja tevis jau nekur nav no Latvijas kopienām ,takā tu jau mums lielākais palīgs esi...
2. pareizie kandidāti tika izvirzīti uz kongresu ,pareiz kandidāts arī nozīmē latvietis ,nevis citplanētietis : )
3. uz support no partijas neviens nepieteicas ,kur problēma? ja nevajag tad nevajag : )

4. tu esi lielākais bez vērtības bļaustītājs ,kurš pa tiešām neko nedara ,bet domā ka dara. Lūdzu nemaisi man koncentrēties uz nopietnām lietām un kā jau teicu ja nepatīk partija ,ej citur.

Telefons112
Telefons112 Day 1,881, 05:51

Soulcraft, paldies par komentāriem, tagad lasītājiem būs vieglāk izprast situāciju, jo ir atspoguļoti abu pušu viedokļi. Tikai, lūdzu, neizdzēs tos, kā Tu reizēm mēdz darīt.

TheZZ
TheZZ Day 1,881, 06:25

KLAAAAAUUUUNSSS

rOlix13
rOlix13 Day 1,881, 08:48

Telefons atkal izceļas 😃

McDaunis
McDaunis Day 1,881, 08:53

teletampon lien ***** /būdā/ un iedzer: ka nesakalsti /Copy ->Paste / McDaunis

vanadzinsh
vanadzinsh Day 1,881, 09:41

Saistībā ar pirmo punktu gribētu atgādināt, ka šī raksta autors Telefons112 personīgi pielika lielas pūles lai PTO tomēr iekļūtu kongresā.

McDaunis
McDaunis Day 1,881, 11:04

Ko tagadejais prezis tādu sasolija? Neko ipašu, bet pērnie pr'eži gan bij dāsni solīt: piemēram pievienot sešus somijas reģionus. Bij pat tāds pre'zēns, kas notinās pēc pāris lietošanas dienām! Mjāaaa...? Bija laiki un bija preži. Ar atmiņu vācelītes saturu dalijās McDaunis

TheZZ
TheZZ Day 1,881, 16:08

+1 b0bE

99davis99
99davis99 Day 1,882, 06:20

Āksts 🙂

Telefons112
Telefons112 Day 1,882, 13:22

b0bE, tur Tu vari pārmest iepriekšējam partijas prezidentam Horasss'am, ka viņš pilnīgi neko nedarīja, lai novērstu PTO, es biju tikai radušos apstākļu upuris.
Ņemot vērā šo bēdīgo pieredzi un paredzot, ka Soulcraft arī neko nedarīs, lai šajās vēlēšanās novērstu PTO, es esmu apņēmies nestartēt partijas prezidenta vēlēšanās un savu balsi atdot tā, lai maksimāls labums būtu valstij kopumā.

KarlisK
KarlisK Day 1,883, 02:12

es varbūt kļūdos, bet gadījumā nav apritējis mēnesis kopš MONGIS ir prezidents?

Telefons112
Telefons112 Day 1,883, 11:45

KarlisK, raksts ir par partijas ''eLatvija'' prezidentu nevis valsts prezidentu.

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.