Legion Polsko-Węgierski - rekrutacja

Day 1,902, 12:18 Published in Poland Hungary by jot1923


Legion Polsko-Węgierski jest międzynarodową grupą bojową złożoną z Polaków i Węgrów. Już od dwóch lat wspólnie walczymy ramię w ramię za nasze narody. Staramy się pokazać, że słynne przysłowie o dwóch bratankach to nie tylko puste słowa, ale głębokie wyrażenie naszych przekonań.

Dowództwo ogłasza nabór nowych członków!
Z chęcią przyjmiemy zarówno młodych graczy jak i weteranów erepa. Jeśli chcesz poznać ludzi z zagranicy i razem z nimi walczyć przeciw naszym wrogom, dołącz do nas już dziś!Jeżeli chcielibyście dowiedzieć się więcej o naszych korzeniach:

Dlaczego warto do nas dołączyć?
- przyjazna i miła atmosfera na irc;
- dofinansowania za bicie na zbiórkach (zwrot 100% broni q7 za zadane obrażenia);
- bonusy za aktywność;
- możliwość pogadania z Węgrami (po pewnym czasie może i po węgiersku, wielu członków grupy nauczyło się już podstawowych zwrotów w tym języku!);
- pomoc oraz porady starszych graczy.


Legion stanowi zbiór ciekawych osób, których naprawdę warto poznać. Wśród nich znaleźć można:
- Mistera ePolski: chiniol8
- I viceMistera ePolski: Becker21
http://www.erepublik.com/en/article/a-mistereeeem-jest--2043016/1/20
- dziennikarza śledczego, kobieciarza, szarą eminencje ePolskiej polityki, zaciekłego przeciwnika Trolli, mistrza pióra: beist 😉
- nieogarniętego kongresmana (był nim kiedyś): Khrone.p 😉
- commandera (czasami nim był) największego MU w ePL: Arek9 😉
- prezesa największej partii w ePL, który mimo tempa sprawnie nią zarządzał: Quox 😉
- byłą prezydent Węgier: S. Timi
- jednego z najszybszych informatorów o nowych misjach od plato: Swooshy
A jeśli pragniesz porozmawiać z kimś pogadać o nietypowej porze (np. trzecia lub czwarta w nocy), wbijaj śmiało na kanał Russ3l zawsze do pomocy!🙂Pomimo wielu okazji do interesujących konwersacji, nigdy nie próżnujemy i dokładamy wszelkich starań by naszym przeciwnikom źle się żyło. Jak pokazują statystyki należymy do najbardziej krwiożerczych bojówek w ePolsce:Dzięki doświadczonym dowódcom, a także botowi udostępnionemu przez zaprzyjaźnioną bojówkę, bierzemy udział we wszystkich zbiórkach organizowanych przez MON. Jednakże nie ograniczamy się do udziału w zbiórkach i często organizujemy walkę w prywatnych przedsięwzięciach. Będąc naszym żołnierzem możesz więc liczyć na to że Twoja broń nigdy nie zardzewieje.

Legioniści mają także wpływ na ePolską politykę. Co miesiąc Legion ma swoich przedstawicieli w kongresie. W tym miesiącu obowiązki kongresmena pełnią: Mwaca, mario_wwy, Quox. Naszych żołnierzy można też spotkać w rządach wielu prezydentów.Kanał IRC nie jest jedynym miejscem spotkań naszej bojówki. Tradycją stały się coroczne zloty / spotkania integracyjne 10 listopada w Warszawie. Poniżej możecie obejrzeć relację z dotychczasowych imprez:

Czego oczekujemy od Ciebie?
Nie stawiamy wymagań dotyczących siły ani doświadczenia. Jedynie:
- przynajmniej umiarkowanej aktywności na zbiórkach;
- pozytywnego nastawienia 😉

Skład Legionu jest międzynarodowy, dzięki czemu czasem przyda Ci się znajomość angielskiego (lub też węgierskiego oczywiście), jednak na polskim kanale irc rozmawiamy głównie w naszym ojczystym języku.


Jak dołączyć?
Zapraszamy na nasz kanał #eLegion w sieci Quakenet ( http://webchat.quakenet.org/?channels=eLegion ), gdzie poinformujemy o wszelkich szczegółach.

Dowódcy:
mario_wwy (ePL)
Gutek1916 (ePL)
Ge0rgo (eHUN)
HunNapoleon (eHUN)
Swooshy (eHUN)
TwardyBernardo (ePL)
Mwaca (ePL)
Arek9 (ePL)
Celahim (ePL)
zales15 (ePL)
adip666 (ePL)
darro5 (ePL)