Ambient on/off

Join the new world

 

Kur Vitebskas?

Day 1,577, 03:40 Published in Lithuania Lithuania by Monkey. D. Luffy

Sveiki,

Metas trumpai apšviesti dabartinius šalies įvykius.

Šiuo metu turime du faktus:

Faktas #1 Naktį krito Vitebskas.

Faktas #2 Baltarusija paskelbė mums Natural Enemy.

Dabar panagrinėkime kas atsitiko.

Na, turbūt Apsižiojome kiek per daug, nei galime atsikąsti. Paaiškėjo, kad išlaikyti du RW, plius turėti tw su Rusija yra kiek per daug mūsų jėgoms. Nesakau, kad tai ne mūsų jėgoms, bet reikia padirbėti su mūšių koordinacija ir prioritetų pasirinkimais. Pavyzdžių, kai kalame bet kur ir bet kaip yra apstu, bet man ypač įstrigo veikėjas, Maskvos pasipriešinimo mūšyje (kurį turime pralaimėti) sukalė 2 milijonus + žalos, kai tuo tarpu Vitebske pralaiminėjome šimtosiomis procento dalimis.

Vyrai, galvokit galva ir bent trumpam pamirškit savo ego. Kovokit ten, kur reikia! Nieko nesakyčiau, jei mūsų persvara Vitebske būtų milžiniška, arba trėtume ginti Maskvą, na, bet dabar..
Aišku, nemažai kaltės tenka prisiimti ir man. Tiek dėl tos avantiūros su Rusija, tiek dėl prasto organizavimo.. Na, bet išvadas darau!

Taip pat prie to prisidėjo ir Plato, su savo nesąmoningu Mercenary medaliu, ko pasekoje dažnai tenka pamatyti priešingoje pusėje kalančius tiek makedonus, tiek serbus, tiek kitų mums draugiškų šalių piliečius. Tiesa, dažnai užtenka su jais pašnekėti ir išaiškinus situaciją, jie nustoja kalti, bet visų nesužiūrėsi, tad jei pamatote ką nors iš OnNE šalių kovojant priešų pusėje, nesidrovėkit jam parašyti.

Dar viena priežastis dėl ko pralaimėjome – per didelė TEDEN persvara. Kadangi nesutinkamas didesnis pasipriešinimas, jų kariai ieško pramogų kariaudami įvairiuose rw ir medžiodami medalius...

Taigi, išvados tokios, kad jums reikia atidžiau rinktis kovojimo prioritetus, o man ir karo vadams padirbėti ties organizuotumu bei logika (čia ypač man  ).

Pagal sutartį Baltarusija mums lieka skoloje apie 60 auksinių, todėl dabar pereiname prie antrojo fakto.

Aišku jiems ši suma yra labai didelė ir jos mokėti jie nenori. Todėl praktiškai nepasitarę su manimi, jie paskelbė NE Lietuvai. Tiesa, jų paprašiau, kad galėtume nuspresti ar norime atsiimti Vitebską, ar toliau reikalauti auksinių. Asmeniškai manau, kad dar vienas karas mums nėra pravartus, o nuoma trukt turėtų dar 3 dienas, tad dėl tiek vargu ar apsimoka kariauti. Plius regionu džiaugtumės vos parą laiko. Kita vertus, tai būtų puiki proga pratęsti nuomos sutartį dar porai mėnesių...Todėl komentaruose galite išreikšti savo nuomonę kaip reikia pasielgti.

Taigi, šiam kartui tiek!
Žiūrėkite kur kovojate ir iki susitikimo!

Pagarbiai,
Seras Dariukas,
Lietuvos Prezidentas

 

Comments

UgiBugiVugi
UgiBugiVugi Day 1,577, 03:53

Viskas normaliai, is klaidu pasimokysim. Tariames del nuomos toliau. Be to, dave misiju, bus progos daugiau inf zmonems padaryt, kad jas ivykdyt, reikai tik teisingai nukreipt 🙂

Vaicius
Vaicius Day 1,577, 03:54

O kelintas čia kartas, kai Baltarusiai sulaužo sutartį ir neduoda aukso, kurį turi duoti? Gal kitus kartus reikia auksą pervest tarpininkams?

Monkey. D. Luffy
Monkey. D. Luffy Day 1,577, 03:58

Baltarusiai sutarties nesulaužė. Na, bent jau įrodymų neturim.

gliookas II
gliookas II Day 1,577, 03:59

Na, kas belieka. Dekui, Prezidentai, ir uz tai. Ar saldus buvo miegas parodys artimosios ateities ivykiai

Samdinys
Samdinys Day 1,577, 04:15

Šiuo metu pačioje BY vyksta referendumas ar pratęsti Vitebsko nuomą: http://www.erepublik.com/en/article/-president-ru-be--1987088/1/20.

Šiai akimirkai 15 balsų pasisakė prieš, 12 už.

DrMonte
DrMonte Day 1,577, 04:17

Mane labiau domintų Homelskaya nuoma. Mūsų produktyvumas didėtų nuo 60% iki 100%, o tai būtų 25%. Jei priėmus, kad mes gauname bent 70% pajamų iš maisto, tai būtų +300kLt/mėn į biudžetą. Ir dar, gal po pastarųjų atnaujinimų galima būtų atsiskaitinėti ne auksu, o litais=rubliais?

Vilkas Pilkas
Vilkas Pilkas Day 1,577, 04:52

jamam auksa, 60g iskeciam i litus 60g~96000 lt, padarom grand loto, nugaletoju paskelbiam mane 😃

BEaST'as
BEaST'as Day 1,577, 04:55

Nu Pi_diec... "Baltarusiai sutarties nesulaužė. Na, bent jau įrodymų neturim." Nuejau miegoti Lietuvoje, atsibundu Baltarusijoje - man JAU TAI, kaip ir akivaizdus irodymas... 20Lt kelionei tiek to, nenubiednesiu, bet tai tikrai ne pirmas kartas jau... Nuomokimes vel, duokim ta golda, vel atsiims kai nores. Baudos, jei ka, TIK MUMS galios. Apie Mercenary medali paskaicius, toks ispudis, kad tik ONE del jo kovoja, priesininkai ji ignoruoja? Ai, tingiu plestis, paprasciausiai vyrai, nors bukit kaip sakoma "BIEDNI, BET TEISINGI" ir nuosirdziai rasykit, kad esam kolkas su visa ONE š... vietoj ir Terra/Eden'as ka nori su mumis ta daro, bei darys. Ir maziau tu makaronu kabinimu reikes, nes jau slykstu darosi skaityti, kaip vis vartot ir bandot sulysti ten kur nesueina...

freshas
freshas Day 1,577, 05:11

Pritariu paskutiniam komentarui. Ir išvis kokio bieso ta sutartis su rusais ir bulgarais, tas lindimas į šikną, žiūrėjimas į ateitį, apsisaugojimas mažiausiai mėnesiui į priekį nuo rytų, kai suomiai ką nori tą daro (jau padarė) su estais? Ar čia tik nėra rusų sugalvota taktika, nukreipti dėmesį į tą sutartį, o suomiai per tą laiką nušluos pabaltijį? Tigi nebedaug ir iki mūsų tereikia, latviai jau pasiekiami, o vėliau tik Lietuvėlė. Tada ir turėsim apsisaugojimą nuo rusų, kurio nebereikės, nes mūsų taip ar taip nebebus? Atrodom kaip savanaudžiai, apsisaugom mes, o estus paliekam likimo valiai - gi patys susitvakys. Pirma apsišluokim savo kiemą, o vėliau tik į ateitį žiūrėkit

Monkey. D. Luffy
Monkey. D. Luffy Day 1,577, 05:11

O argi nesakiau, kad EDEN pranašumas prieš ONE pernelyg ryškus?

Keefa
Keefa Day 1,577, 05:20

^^ +1
patys apleidot informacija ir dabar sukat uodegas. visi kalti tik ne mes. gerai, dariuk, kad prisiimi kaltę ir sau, bet čia ir daugiau problemų yra. pvz aš vakar nemačiau nurodymų kovot pas baltarusius (nebuvau vėlai prie kompo, gal ir buvo kai pradėjom gavinėt. bet MU shoutų nemačiau kad reikia kalt.) Priklausau LEO, jei ką.
apie tuso RW apskritai info nėr. jei koks naujokas paklausia - numeta link į sutartį. visi tokie protingi apsiskaitę, o xujakšt ir prapi$om vitebską ir bonusus ir tada "oi oi čia mercenary medalis, oi oi, čia va tas ir anas ne ten sukalė". pas rusus eit greiti, o pasirodo paprasto RW malšint neišeina.
kažkur buvo rašyta apie atsikūrusią kariuomenę. tai kur tada jos daliniai buvo, jei vitebską prašikom procento dalim? Elito būrį reikėjo nusiūst ir būtų tvarka.
man tai čia ne CP, o mūsų kariuomenės vadų feilas.

Keefa
Keefa Day 1,577, 05:21

beje, pritasrimas buvo Beast`o komentarui, ne dariukui

The Unit Helius
The Unit Helius Day 1,577, 05:37

Tas Vitebskas del tu dvieju dienu nereikalingas, nes dabar yra Maskva, taigi, neapsimoka NE'inti su Brusais. Nebent, jei prasitesti nuoma.

konas
konas Day 1,577, 06:14

OneFineDay gera sakai, bonusas nedingo kol kas, o toliau reik derėtis su BY dėl nuomos pratęsimo ir nesiparint dėl vieno naktinio RW prapisimo.

Povilas1989 Day 1,577, 06:18

Comment deleted

laimiux
laimiux Day 1,577, 07:06

Nereikia čia svaigt apie principingumus ir pan. Kai One buvo "raumeny" - kietus vaidinom ir kalėm visur aplink. Kaip savim didžiavomės, ne tas žodis. JĖGA buvo... Dabar kažkaip net nesinori pripažint, kad mes tik vaidinom kietus, o už mus One kalė. Laikai keičiasi. Dabar One link pavėsio - Teden karaliauja. Parodysim principus ir tapsim Baltarusijos provincija, jei tik anas didysis Baltarusių brolis panorės. Tada bulbos sisios ir seilėsis iš malonumo, kad jie čia stipriausi, o mes dėl tokios įvykių kloties keiksim visus aplinkinius (tik ne save)...
P.S.: Kietas ne tas, kas kitam gali į akį duot, bet tas, kuris gali esant reikalui 10 "kietų" nupirkt... Ieškokim geriau ekonominės naudos, o ne kaip buduliai kumščiais mojuokim, nes jėgos demonstravimas yra pirmas silpnumo požymis...

iPSiArt
iPSiArt Day 1,577, 07:46

Pritariu laimiux.

Beje, siūlau pradžioje išgirsti ir permąstyti, o po to pult komentarus rašyti.

Kodėl baltarusiai nenori gold mokėti? Dėl labai paprastos priežasties - tai yra pakankamai neturtinga valstybė ir tokia suma gold jiems tikrai yra DIDELĖ. Faktas. Galim tikėti ar ne, bet čia ne tikėjimo klausimas, o realios jų situacijos suvokimo (nes kai Lietuva surenka >100 k. Lt mokesčių per dieną, gal tikrai sunku suvokti, kad yra šalių, kurios surenka pvz. 10 kartų mažiau)
Galimas sprendimas - siūlyti baltarusiams variantą: naudotis 1 ar daugiau jų regionų kažkurį laiką proporcingai gold kiekiui, kurį jie mums skolingi pagal sutartį. Rezultatas - nauda abiems.

Dėl to kad baltarusiai tyčia laužė sutartį - nesutinku. Vakar ilgai vakare stebėjau mūšius. Už baltarusius kalė kas tik nori, net ir mūsų ONE sąjungininkai - pats bent 3 iš jų parašiau smerkiančius PM - ką darau kiekvieną dieną. Jei ten kalančių tarpe ir buvo koks baltarusis, geriausiu atveju jų įtaka buvo 5 proc. To tikrai neužtektų kaltinti juos sąmoningu sutarties laužymu ar kenkimu - mūsų pačių žiopliai daugiau prikala analogiškose situacijose kovodami už ką nereikia.

Mūsų kalimas kur nereikia - žiauri tema. Pats turbūt persipyksiu bent poros karinių būrių vatstovais dėl įvairių atvejų: 1) dėl kvailai dedamo DO, kai muša už sąjungininkus, bet 2-eilės ar 3-eilės svarbos mūšyje, tuo tarpu kai nuosavuose regionuose RW kabo ant plauko. 2) dėl DO kai dedama kovoti už Lietuvą pvz. Žemaitijoje, kur mes negalime jokiu būdu laimėti. Ir 3) kalimas arba prieš sąjungininkus arba prieš Lietuvą esant visiškai apyligei situacijai, kada persvara ir 1 proc. nesiekia ar dar blogiau - atsiliekama. Ir viskas dėl suknisto Mercenary.

Žmonės, tokioj situacijoje ne baltarusius kaltinkime. Ne Prezidentą. O susiimkime būriuose ir vieną dieną imkim iš peties visus pažeidimus fiksuoti. Darom "juodąjį sąrašą" pagaliau ir atskiriam nuo valstybės paramos visokius medžiotojus ir nuotykių ieškotojus

Tautis_LT
Tautis_LT Day 1,577, 09:00

Ipsi, didelis vote už paskutinę pastraipą !
....bet tai tik gražūs žodžiai naujokam. Leo kiek žinau pertvarkė būrius, tad gal pas juos kiek daugiau tvarkos palygint su buvusiu bardaku (tiesa pertvarkyti tik pirmi regimentai, o mažuose kiek žinau kapitonais renkami kas papuola?) GV,TU,LS žiūri savų tikslų ir niekas pernelyg nesistengs dėl bendro intereso. nes niekas savų nenorės įdavinėt. GV stums ant TU, TU stums ant GV, o LS čia šiaip, dėl skaičiaus 🙂
aš suprantu, kad su tokiu postu užsiroviau ant visų senbuvių ir net tų, kurie mažiausiai nusipelno kritikos, bet reik ir tiesai į akis pažiūrėt pagaliau. O tiesa tokia, kad daugelis į erep žiūri kaip į žaidimą (wow! 😃 ) ir mažiausiai nori čia sklaidytis ir stengtis dėl abejotinos naudos. Geriau dėt skersą ir varyt ant kitų, o ne imtis veiklos.
LK.Elitas vakar kalė už makedonus. nė žodžio apie tai, kad mūsų RW eina šiknon. gal tuo metu ir nėjo, aš nžn. bet ~7 ryto yra žinutė, kad gaunam 4-7. nežinau, gal jie naktį užspaudė, bet kažkaip abejoju. nesueina galai (matematiškai.pagal rnd trukmę). vadinasi rezas nebuvo sausas ir iki tol. Tiesiog nebuvo pamąstyta apie tai, kad naktį gali RW paimt sausai roundus o 7ryto mūsiškiai arba miega arba eina į darbus. Genious at work. aš paprastas kareivis iš manęs reikalauja kalt ten kur nurodyta. bet tai nafig tas elito būrys (kuris berods kurtas su ta intencija, kad prižiūrėt lt mūšius ir kalt kur mūsų labiausiai reik), jei CP straipsnyje skundžias pavieniais piliečiais, kurie GALĖJO nulemt tą ar aną mūšį. tokia čia ir kariuomenė tada.
žinau, kad pastaruoju metu daug burbuliuoju, bet balsuodamas už Dariuką, kaip esamos valdžios politikos atstovą ir status quo palaikymą, tikėjaus kažko kito negu sedėjimo ant laurų. Komentaruose po sutartim tarp mūsų, rusų ir bg sakiau, kad bsu probelmų estų mūšiuose ir mūsų rw. Magnus, Lurk buvo tie žmonės, kurie aiškino, kad mistinė taika svarbiau. laukiu jūsų prisipažinimo, kad sufeilinot.

Magnus Dux
Magnus Dux Day 1,577, 09:30

Kiek teko girdėt, tai stipriausias būrys darė misiją prie rezultato 4:0; aš grįžęs namo mačiau 4:2 - gan įprastas vakarui rezultatas. Vat ryte atsibudus - jau 4:5. Na sukaliau savo 400k, persvėriau nuo 45% iki 51% ir išvariau į darbą. Deja, po to daugiau kalančių buvo anoj pusėj. Bet tai kai - įsivaizduok, per abi puses čia gal 2mln buvo sukalti, o mūšyje, kur buvo liepta nekovot (Maskvos RW) lietuvis sėdi su 2mln influence. Su tiek jis čia būtų 2 RW roundus ištempęs, bet kai galvoj trūksta proto, tai.... Kas su failinimu dėl tos sutarties - čia nesąmonė gryna - pagrinde puolime influence daro bulgarai, gal tik atskiri naujokai pamuša; ar tie, kam reikia NE misijai kažkokiai atlikt. Beje, naktį latviai, niekam nepranešę puolė suomius - manau, tai galėjo būt ŽYMIAI didesnis drain'as, bet... bet kas liečia tą trišalę sutartį - drainas turbūt gali būt tik tada, kol iki taikos pasirašymo teks gintis nuo rusų auto-puolimų.
Ar buvo verta ją pasirašyt? Vis dar manau, kad taip - geri santykiai niekada nemaišė, juolab galima sakyt, kad ONE yra visiškai palaida bala - nenustebčiau, jei pasirodytų, jog dėl "savų" gloryhunterių tarpusavy iššvaisto tiek pat influence, kiek sukala priešam...

Lurk
Lurk Day 1,577, 09:32

as nesufeilinau, nes as nieko nederinu(sutarciu) ir neesu valdzioje(mod ar lk vadas). o jei visdar galvoji kad taika su rusais yra blogiau uz kara su jais tai...

Lurk
Lurk Day 1,577, 09:34

o vadu kaltinima vienam paprastam zmogenui(o ne sau), kuris sukirto savo bazukas kur norejo tai vertinu kaip nekompetencija.

Salldo
Salldo Day 1,577, 09:55

principe LK tik pradetas atnaujinti, bet jo veiksmai nera koordinuojami. Pasiuliau 3-4 esminiu pakeitimus LK kurie is esmes keistu situacija ir koordinavima - 0 reakcijos. Visi protingi ir labai patyre.

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,577, 09:55

yra tokia auskine patarle: Kas nedirba tas neklysta.

Jazzymen
Jazzymen Day 1,577, 10:08

tai labai gerai. 1.5 mėn dabar nemokama nuoma 🙂 Puiku 🙂

bumbumas
bumbumas Day 1,579, 06:35

pritariu DrMonte, tikrai labai gerai butu gaut 100% bonus 🙂

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.