Ambient on/off

Join the new world

 

Kryetaret te Partis Dita 1,853 (Rezultatet)

Day 1,853, 06:23 Published in Albania Albania by Soldier 1995

1.
______________________________________________________________________________
2.
______________________________________________________________________________
3.
______________________________________________________________________________
4.
______________________________________________________________________________
5.
______________________________________________________________________________
6.
______________________________________________________________________________
7.
____________________________________________________________________________

Partia,Fitusi,PerqindjaPjesemarraja ne zgjedhje ka qene rreth 40 % dhe antaret e partive perkatese kane dhene voten e tyre.
Ne grafikun e meposhtem shihni pjesmarrjet ne perqindje per secilen parti.Faleminderit për Mirkuptimin

 

Comments

LiLo1
LiLo1 Day 1,853, 06:34

urime te gjithve shpresoj te japin mete miren e tyre

Fessti
Fessti Day 1,853, 10:30

v

enzq
enzq Day 1,853, 10:31

V

Toverlani
Toverlani Day 1,853, 10:42

v

Dardan N81
Dardan N81 Day 1,853, 10:53

V

AqifPasha
AqifPasha Day 1,853, 10:56

Soldier 1995 une harxhova kohe per te bere tabelat dhe grafiket... kurse ti mi merr pa me kerkuar leje.
Do te denoncoj 😛 😛 😛
Bej shaka. Por te pakten shkruje qe i ke marre nga artikulli im.
tung

Crazy Alboz
Crazy Alboz Day 1,853, 13:02

Aqif denoncoje aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😛
Partia jon ma aktive ne eAlbania 😉 YEAH 😉

Soldier 1995
Soldier 1995 Day 1,853, 13:10

hahahahha 😛

H.R.M
H.R.M Day 1,853, 14:53

Leni keto parti e reshtohuni tek gjilani1233.... Pse? sepse komandanti gjeneral gjilani1233 jo vetem qe eshte shembulltyra e kombit por ka aftesi vizionare qe ta permbys PLATon dhe ta vendos Kosoven ne arenen boterore. Si dhe gjith e dini se krejt ju rrejn e mashtrojn e ju vjedhin, mirepo ne Partin e legjendarit gjilani1233 nuk ju rrejn e mashtrojn krejt bohen ne menyre transparente.
Mos harroni te japni donacion 3 Q7 si food poashtu edhe arm.
Plato i vogel ... gjilani1233 i MADH.

H.R.M
H.R.M Day 1,853, 14:54

edhe linku per antaresim te mmenjihereshem te pa vonshem qe ta qojm legjendarin ne kry te shtetit dhe me gjere:
http://www.erepublik.com/en/party/partia-e-republikes-se-kosoves-3822/1 HAJDE O VLLA QKA JE TU PRIT ANTARSOHU NE PARTI ...

KOSOVA PEYONI
KOSOVA PEYONI Day 1,853, 15:29

Suksesee tonve djema

ju dua kiss e keni 😃

iPanchO
iPanchO Day 1,854, 05:14

V dhe sukseseee 🙂

Soldier 1995
Soldier 1995 Day 1,854, 07:08

H.R.M qka o kat doket ktu rreklamim a
H.R.M tybe i ki 12 vjet me gjith ket gjilani1233

illegal name002
illegal name002 Day 1,854, 13:47

H.R.M FALEMINDERIT SHUM PER SHPJEGIMIN , solider1995 sa vjet i ki o vlla edhe hec shpejt ne parti.

chAmmpzz
chAmmpzz Day 1,865, 02:20

H.R.M Ndoshta eshte gjilani dhe ka hapur 2ACC

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.