Ambient on/off

Join the new world

 

Krisfor KAPET MAT !!

Day 1,660, 18:06 Published in Albania Albania by KOSOVA PEYONI
Krisfor seduktori qëka shkatërruar jetën e Brad Pitt-it!

Nga PEYONI

Askush nuk ishte i habitur për të parë Brad Pitt së bashku me Argy Belluci arrijnë të hënën e kaluar për Varshava Ball Grand të hajdutëve.Çifti ishte që kryesojnë këtë ngjarje e organizuar nga Napoleon 54 në favor të "shoqatës te tregtarve të shkatërruar." Krisfor seduktori
që ka shkatërruar jetën e Brad Pitt!
Romanca e çiftit filloi në janar, ndërsa Brad ishte krejtësisht "dashuruar" në sytë e Argy-it.

Që atëherë, thashetheme u fliste fejesa apo edhe martesa, Brad është qmendur në dashuri me Argy. Disa nga burimet tona të informuara (që të respektojnë kodin tonë të etikës), gjithashtu argumentojnë se Brad thuhet se ka ofruar afer 5 bazooka të dashures së tij si një shenjë e dashurisë së tij.
Paparazzit tanë, gazetart tonë, dhe departamenti ynë ligjor, ishin të entuziasmuar në idenë qe faqja e parë e tyre do të mbulon me martesen e vitit.

Megjithatë, bukuria fati dhe sedukcioni i Krisforit kanë vendosur ndryshe.Shpikësi i famshëm i bazookave (shih artikullin nga Bota sot), në hapësirën e një mbrëmje, ka shkatërruar ëndrrat e Brad Pitt-it.
Të gjithë mysafirët e kanë vënë re shikimet e Krisforit në në sytë e Argy-it. Gjatë mbrëmjes Krisfori ka ftuar Argy-in në valle dhe shfrytëzoi rastin për thën 5 fjalë të çmendura. Një moment më vonë, Argy vendosi të bashkojë jetën e saj me atë të Krisforit.

Ndarja në mes të Brad dhe Argy ishte e shpejtë dhe brutal. Argy ja dërgoj bazookat në fytyrën e aktorit dhe pastaj iku me Krisforin.
Ne nuk kemi asnjë lajm prej të hënes e fundit të protagonistëve të kësaj historie të trishtuar. Megjithatë, disa thonë se Brad Pitt në kulmin e depresionit, vendosi të shkoj dhe të jetojnë në Maqedoni dhe të fillojë një karrierë në eRepublik në favor të FYROM-it.

Duke iu kthyer rastit të protagonistëvej, në një intervistë të dhënë për kolegët tonë DARDANIANS GUARDIAN , ALTINKS tha. "Askush nuk mund të rezistojë bukurin e Krisforit dëmtuese. Tashmë 25 vjet më parë ai kishte thyer martesa e Kris Hases ".

Seduktori ka goditur përsëri, burrat xhelozë, kini kujdes Krisforin.
 

Comments

Sinan Ks
Sinan Ks Day 1,660, 18:11

V definitivisht je crazy hehe.

enzq
enzq Day 1,660, 18:43

v peyanovski i madh. I shkreti Brad Pitt si do ja beje tani 😛

ferizhigh
ferizhigh Day 1,660, 19:15

CAR peyanovski moja brate . Posht Krisfor Posht Hajni i eShqiperis 😛

erodial
erodial Day 1,660, 19:39

Askush nuk mund të rezistojë bukurin e Krisforit

hahahahahhahaha bukurosh djale hahahhahahaha

BIGMEF
BIGMEF Day 1,661, 00:25

ahahhhaah

Kosova99
Kosova99 Day 1,661, 00:48

😃

Napoleon 54
Napoleon 54 Day 1,661, 03:29

looooooooooooooooooooooool

Ishalla nuk zbulon edhe tradhetite e mia ndaj Moldaves : D

KRIMIKO
KRIMIKO Day 1,661, 03:38

hahahahhahaah Peyonowski me thuaj qa ke pire para se te shkruash kete artikull ..trollollolololololo

KOSOVA PEYONI
KOSOVA PEYONI Day 1,661, 03:41

REDBULL !!

Frederik 11
Frederik 11 Day 1,661, 04:40

VK .. ups V+S .. xPPPP
a ske no gjo me te mire per te bere ..??

booboolet Day 1,661, 05:31

Comment deleted

RockyBalboa78
RockyBalboa78 Day 1,661, 08:45

ahahahahahhahahaahhahahhahahhahaahhhahahahahahahhahahahahahhahaha sa e modhe ahhahahaahahhahahahahahahahahaahahahahaahah super VOTED

Lumbardh B
Lumbardh B Day 1,661, 08:45

v+s

Kris the Intriguer
Kris the Intriguer Day 1,661, 10:56

eMartesa ime qendron ende me LavaMelts : P
Sidoqofte, Krisfor jam shum i zhgenjyer me kte qe i bere Bredit : | XD

elm3
elm3 Day 1,661, 14:17

good troll is good (Y)

kushtrimzz
kushtrimzz Day 1,661, 17:10

ahahahahaahahah

AM14
AM14 Day 1,662, 11:20

V, the best troll ever.

Birziminium
Birziminium Day 1,662, 11:54

v+s

ILLYRIAN Pirat
ILLYRIAN Pirat Day 1,662, 14:24

hahahahahahahah

Eni05
Eni05 Day 1,662, 15:08

hahahahhahahhaa.ku tka shku menja :PPPP
E modhe si histori 😛

HmmmAlbania
HmmmAlbania Day 1,662, 16:13

kur pash titullin thash e paska bo i gabim presidenti por kur e lexova me tej thash po ky paska qen tradhetar i keq fare 😛 hahahaah nice trroll

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.