Ambient on/off

Join the new world

 

Krīze...

Day 1,915, 12:53 Published in Latvia Latvia by Krateris

Mazu daļu nozagšu lai mazliet iepazīstinātu. Savus personīgos mērķus izklāstīšu īsā rezumējumā:

  1. 1. Iegūt popularitāti
  2. 2. Likvidēt pilnība/daļēji krīzi starp nabadzīgākiem cilvēkiem.
  3. 3. Izveidot uzņēmumu.

Iespējams jūtaties apstulbis vai sašutis par 2 pēdējiem mērķiem, bet tas lai paliek noslēpums. Bet baumas tiks likvidētas tuvākajā laikā atsevišķos rakstos.
Īsi un konkrēti
Mēs visi zinām, ka katram ir gadījies sadzīvot ar 13 LVL kontā bez tankiem. Skarbi ne? Ne dienas uzdevumus ne misijas ir viegli pildīt... pag pag pag tā jau var pamest spēli!!! Tas tik vel trūka ne?! Tā jau mums ir maz aktīvo. Es nenācu lai dalītu naudu es vēlos atrast veidu kā iepludināt naudu eLatvijā nebojājot valsts ekonomiku, kā piemēram strādājot ārzemju darbos.

Ko mēs varam darīt?

Man šis tas ir padomā uzkonstruēt finansiālo eRepublik moduli, kas darbojas spēlē un atrast visienesīgākos naudas iegūšanas veidu. Lēna algu palielināšana nenāktu par ļaunu, jo konkurence nepastāv šai darba tirgū.

Es šo rakstu nerakstītu ja zelta cena nebūtu zem 1k, bet situācija ir gaužām bēdīga. Pats ar neesmu uz mākonīša zelta maliņas. eRepublik voters club aktīvs biedrs esmu, bet ar to nepietiek. Pagaidām neko vairāk par jūsu viedokli neprasu.

Paldies par uzmanību!
Ar cieņu: Lielais K
 

Comments

Krateris
Krateris Day 1,915, 12:59

Rakstu kvalitātes uzlabošana pagaidām tiek veidota pagaidām atvainojos par vienmuļajiem rakstiem. 😉

Telefons112
Telefons112 Day 1,915, 15:01

Ja vajadzīgs atbalsts rakstu kvalitātes uzlabošanai, tad vari vērsties pie nevalstiskās organizācijas ''Mediju atbalsta fonds''.

Mike Fon Hluch
Mike Fon Hluch Day 1,915, 13:10

Tiešām, man šobrīd kontā ir tikai 45lvl, negribas zeltu iemainīt arī.

McDaunis
McDaunis Day 1,915, 14:53

Šis nu gan ož pēc opozicionāra: ambiciozs, bet naivs sapņotājs, kam rozā brilles uz ačelēm. Plāni pieticīgi, bet cēli. Lūk jums īstens Лейба Давидович Бронштейн / ar kādu vārdu un uzvārdu viņš vairāk zināms ? /. McDaunis

Krateris
Krateris Day 1,916, 23:48

Situācijas nopietnību tu laikam neuztvēri? Jaunie spēlētāji tā jau ir maz un šādi tie nekļūs labāki. Es nepārstāvu nekādus politiskos uzskatus tāpēc neesmu opozīcijā!

Telefons112
Telefons112 Day 1,915, 14:59

Pilnībā piekrītu par algas paaugstināšanas nepieciešamību, opozīcija par to jau sen ir iestājusies. Šobrīd strādnieku masas burtiski vārās savā sašutumā, nebrīnīšos, ja drīzumā notiks kādas protesta akcijas.

zivere
zivere Day 1,916, 23:12

tu esi ideots.. tu tak saproti ,ka neviens nevarēs atļauties rabotņikus un tad veidzēs samazināt.

Telefons112
Telefons112 Day 1,916, 10:45

Drīz strādnieki nevarēs atļauties strādāt. Tāpēc vajag atrast zelta vidusceļu.

Jesus Allmighty
Jesus Allmighty Day 1,916, 23:31

Lūdzu. Paaugstini algas saviem darbiniekiem.

McDaunis
McDaunis Day 1,916, 04:20

Tavejie gan pārlaimigi, jo partiek no svaiga gaica un patarošanas, bet naudu viņiem tak nevajag. Tā lūk tu ietaupi uz latvdauņu naivumu. McDaunis

Jan4yks
Jan4yks Day 1,916, 00:39

0.00 gold un 193lvl, paēdis esmu, a ko vairāk var velēties@)

Visvaldis II
Visvaldis II Day 1,916, 02:22

Algu paaugstināšana nozīmē dārgākas preces, dārgākas preces nozīmē mazu pārdošanas apjomu, jo vienā brīdī Tu nespēsi konkurēt ar iepludinātajiem ieročiem no citiem tirgiem. Tas nozīmē, ka uzņēmums strauji zaudēs naudu, un tad būs divi varianti, - vai nu jāsamazina algas, vai jāpārdod prece par neizdevīgu, vai ļoti mazu peļņu nesošu cenu.
Tātad loģiski = neloģiski augsta alga nozīmē lielas problēmas.

Par iepludināšanu jau vispār elementāri.
Mēs, piemēram, preci pārdodam par 20cc, Brazīļi par 15cc, nopērkam tur, pārdodam šeit par cenu 19,5cc, uzrodas vēl daži tādi, sākas konkurence un cena jau Latvijā ir 16,8cc. Jautājums: Kā lai godīgais spēlētājs šeit nopelna, ja viņam jāpārdod prece zem pašizmaksas?

Krateris
Krateris Day 1,916, 03:38

Es saprotu šo ekonomikas balansu. Es neuzskatu ka algu palielināšana ir vienīgā izeja no šīs problēmas. Algas var arī palielināt ļoti lēni. Jūs maz saprotat cik grūti iet mazākajiem spēlētājiem kuri cieš no šī visa. NEDOD DIEVS KA CILVĒKAM AR 50 LVL VEL JĀCEĻO LAI CĪNĪTOS RW!!!

FreemanLV
FreemanLV Day 1,916, 03:42

īstenībā nav lielu problēmu ja galva rubīj,man viss ir okej un apmierina ,dienas vai nedēļas laikā protams nepaliksi bagātāks ,bet ilgtermiņā mierīgi 🙂 tas jau erepublikas mērķis ,lai cilvēki pavada pēc iespējas vairāk un ilgāk laiku te. Piedevām ir daudz dažādu iespēju kā pelnīt ,voter klubs,spekulācijas ,visādi pasākumi/konkursi.

Lv drug
Lv drug Day 1,916, 03:44

Spekulācijas ar tirgu nāk par sliktu pašiem. Konkursi sen te nav redzēti. Voters club neatrisina visu šo problēmu ja tu labi ja 500cc pa nedēļu pelni.

Visvaldis II
Visvaldis II Day 1,916, 03:44

Jā, es saprotu, un, ja jaunais spēlētājs nav galīgs auns, kurš izsviež goldus nesekojot līdzi rakstiem, kurus valsts piedāvā jaunajiem spēlētājiem, tad viņam noteikti iet ļoti grūti.
Reāli, jaunam spēlētājam, trīs dienu laikā ie pieejami 21 golds, kas šobrīd ir ~ 5500cc. Lai to notērētu vienā mēnesī (rēķinot, ka vēl iegūsti 5g par HW un iespējams TP) tik daudz naudas ir jābūt ļoti veiklam vai dumjam.

FreemanLV
FreemanLV Day 1,916, 03:57

Citās valstīs notiek daudz visādu dalīšanu un forshu lietu ,tik jāpaskatās un japaseko līdzi 😛

villijs1
villijs1 Day 1,916, 06:05

voted

xTripleXx
xTripleXx Day 1,916, 07:35

Liekat taču mironim mieru..... : D ekanomikas šajā spēlē nav jau sen.....

xXmagicXx
xXmagicXx Day 1,916, 08:08

Daudz palīdzētu arī kādi papildus produktivitātes bonusi Es piemēram nesaprotu kapēc nepaņemt belašu augļus un graudus? Tieši tā - paņemt, jo belaši šobrīd ir bez MPP un paši vāji kā nekad, principā 2 dienu jautājums. Plus bonusā varētu savākt TP medaļu zeltu...

Lv drug
Lv drug Day 1,916, 09:19

Viela pārdomām +++

TrakaisLacs
TrakaisLacs Day 1,916, 09:45

magic un Lv drug

Esat padomājuši par to,ka Baltkrieviem ir kādi līgumi ar citām valstīm?
Respektīvi ja mēs iesim iekšā Baltkrievijā,tad mums var uzbrukt tās valstis kurām ir līgumi ar viņiem,un es nerunāju par MPP līgumiem,bet par slepeniem līgumiem,un tie var būt dažādi,šādas rīcības dēļ var rasties konflikts Latvijai ar TWO. Ir jau runāts šis ar citām valstīm un viņiem ir līgumi ar Baltkrieviem,ja nebūtu jau sen būtu saorganizējis karu ar Baltkrievi.
Tas nav tik vienkāŗši,iet un sist un nerunājot ar TWO par šo.

Viela pāŗdomām,ja ir vairāk jautājumi rakstiet uz PM.

FreemanLV
FreemanLV Day 1,916, 09:54

viela jums visiem it īpaši prezidentam. Baltkrievija ir TWO orientēta ,tātad draudzīga/neitrāla mums ,kādā sakarā ,lai mēs viņiem uzbruktu vai kaut kas tāds?? Ja arī paskatītots citu valstu presēs ,tad arī redzētu ka starp Bel un LT būs TW. Cik zinu viņi speciāli neslēdz nost MPP ,lai iekrātu naudu.

xXmagicXx
xXmagicXx Day 1,916, 13:09

Kā tad ka viņi ir ļoti ''draudzīgi'') sevišķi to var just palasot viņu komentārus un MU sarakstes - šprotņiki, labusi, labasi, jebalti, lutiši ir parastākie latviešu apzīmējumi, kā arī daudz tiek spriests par to ka ''vajadzētu nomazgāt zābakus Baltijas jūrā''. Labi , ok, nevajag bez iemesla uzbrukt, bet kapēc gan nevarētu iznomāt no viņiem Vitebskas augļu reģionu ja viņiem tas tāpat ir lieks. Teiksim pa 5G mēnesī un ja nepiekrīt tad paši vainīgi) Tieši tā arī ungāri viņiem uzspieda Gomeļas briežu nomu.

TheTrugor
TheTrugor Day 1,917, 02:58

Mazajiem nu tagad ir tik lielas iespējas tikt pie zelta ar BH un medaļām, ka tik turies. Tad jau drīzāk lielajiem ir smagāk, ja nav kāda q7 uzņēmuma vai sazin kā.

Visvaldis II
Visvaldis II Day 1,917, 03:19

Nu lielajiem viss ir atkarīgs no MU, ja ir normāla vienība, tad jau nav tik traki.

Krateris
Krateris Day 1,917, 07:42

Labas izredzes tikt pie BH ir 1 dv

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.