KM | Treeningsõdade juhised | 5785

Day 5,785, 10:27 Published in Estonia Estonia by Kaitseinfo Keskus
See artikkel käsitleb meie treeninglahingute üldisi korraldusi ja mõningaid kirjutamata reegleid ja kuidas saada medaleid nii, et keegi teine sind üle ei tulistaks (see peaks töötama 99% juhtudest) mitte ainult Eestis, vaid kogu eRepublikus.

Kõik meie treeninglahingud on nn "pingpong" lahingud. See tähendab, et me võidame ja kaotame kordamööda, seega on iga lahingu järjekord prognoositav ja kõigile hõlpsasti jälgitav.


🇪🇪 Eesti - Jaapan 🇯🇵
Me võidame: Tohoku, sealhulgas vastupanuvõitlus (RW), kui see juhtub
Me kaotame: Kanto


🇪🇪 Eesti - Poola 🇵🇱
Me võidame: Kesk-Eesti
Me kaotame: Lääne-Eesti, sealhulgas vastupanuvõitlus (RW), kui see juhtub


🇪🇪 Eesti - Belgia 🇧🇪
Me võidame: Flandria, sealhulgas vastupanuvõitlus (RW), kui see juhtub
Me kaotame: Valloonia


🇪🇪 Eesti - Iisrael 🇮🇱
Me võidame: Tel Aviv Center District, sealhulgas vastupanuvõitlus (RW), kui see juhtub
Me kaotame: Jeruusalemma District


🇪🇪 Eesti - India 🇮🇳
Me võidame: Bihar, sealhulgas vastupanuvõitlus (RW), kui see juhtub
Me kaotame: Jharkhand


🇪🇪 Eesti - Kuuba 🇨🇺
Me võidame: Las Villas, sealhulgas vastupanuvõitlus (RW), kui see juhtub
Me kaotame: Western Cuba


🇪🇪 Eesti - Araabia Ühendemiraadid 🇦🇪
Me võidame: Fujairah, sealhulgas vastupanuvõitlus (RW), kui see juhtub
Me kaotame: Ras al-Khaimah


🇪🇪 Eesti - Holland 🇳🇱
Me võidame: Tel Aviv Center district, sealhulgas vastupanuvõitlus (RW), kui see juhtub
Me kaotame: Nazareth North District


🇪🇪 Eesti - Mehhiko 🇲🇽
Me võidame: Las Villas, sealhulgas vastupanuvõitlus (RW), kui see juhtub
Me kaotame: Southeast of Mexico

Kirjutamata reeglite kohta eRepublikus on mõned soovitused, mida saame anda, et suurendada võimalust võita medal ja saada selle eest määratud kuld. Pane tähele, need reeglid on kirjutamata, neid austatakse mängus enamiku mängijate poolt (võib-olla välja arvatud suuremate riikide kasutajad, kus suurriigi kasutajad ei hoia ennast kunagi tagasi ja tekitavad suured kogukajud).

Õhulahingu Kangelased (SH):
Niisiis, võidetavates lahingutes (see tähendab näiteks: Eesti peab selle võitma) eeldatakse, et tehakse nii palju kahju, kui on vaja minivooru võitmiseks. Tavaliselt on ohutu SH kahju 25–40 000.
Kaotuslahingutes on piisav 20–30 000, et kindlustada medal. Ei ole soovitatav teha kahju alla 20 000. Inimesed kas ignoreerivad sellist kahju või kipuvad seda üle tulistama, arvates, et keegi tegi paar klikki ja logis välja.

Lahingu Kangelased (BH):
Siin on olukord üsna keeruline, divisjoni 1, 2 ja 3 puhul on medalite saamine väga lihtne, neis divisjonidesse pole nii palju inimesi ja pole nii palju inimesi, kellel on Mavericki pakette.
4. divisjoni puhul oleks tavaliselt miinimum 40 miljonit kaotuse voorudes ja nii palju, kui vaja, et võita lahing võidetavates voorudes. Loomulikult on erandeid, kus saame odavaid medaleid 10–15 miljoni eest, kuid pea meeles, et üle tulistamise oht on suur ja ei tohiks olla üllatunud, kui teed sellist väikest kahju.

Üldiselt ei garanteeri keegi kunagi medalit, kuid pidagem meeles, et me peaksime kõik üksteist austama ja aitama. Kui kõik lahingud on täis, on meil 9 lahingut päevas, kindlasti algab varsti uus voor, kus saad võtta enda medali.

Kaitseinfo Keskus on Erepubliku 5785. päeval asutatud riiklik organisatsioon, mis tegeleb eranditult lahingukäskude ja treeningsõdade juhiste edastamisega.
E-Eesti Vabariigi 2. Brigaad on riiklik sõjaväeüksus, mis paneb põhirõhu kodumaa kaitsele ja liitlaste toetamisele. Liituge sõjaväeüksusega allpaikneva lingi kaudu.