Karošanas pamācība

Day 1,920, 05:31 Published in Latvia Latvia by Kara ministrija

Šis raksts ir orientēts uz karavīriem, kuriem jau ir kaut kāda saprašana par erepublikas militāro moduli un karošanas pamatprincipiem. Orientēts uz vidējo statistisko eLatvieti, kas zin pogu FIGHT, bet īsti nav iedziļinājies par savu darbību efektivitāti un kvalitāti 🙂
TANKI protams pasmiesies un pateiks ka sen jau visu zin 😉

Tiem, kas vel šaubas vai zin pamatus - iesaku sekojošus materiālus:
Pirmie e-republikaņa soļi

Erepublik TUTORIAL

DIVĪZIJU KARI

Lai TU tiktu pamanīts kaujas laukā, būtu starp TOP5 savā divīzijā minikaujā vai iegūtu BH (Battle Hero) medaļu, jāievēro sekojoši pamatprincipi:
1. Maksimālais dzīvības daudzums
2. Lietojamais ierocis
3. Kad un kur kauties

1. Maksimālais enerģijas daudzums.
Tas ir maksimālais enerģijas daudzums, ko vari iztērēt vienas minikaujas laikā ēdot tikai pārtiku nelietojot enerģijas batonus (E😎.

1.1 Jauna spēlētāja maksimālā enerģija ir 100 + 100 atjaunojamas. Sasniedzot jauno līmeni enerģijas daudzums palielinās uz 20, ka arī automatiski palielinās atjaunojamas enerģijas daudzums! 21 līmenī spēlētājs sasnigs maksimālo enerģijas daudzumu - 500 + 500 atjaunojamas enerģijas.
Piemērs:
At level 1 the citizen has a maximum energy of 100.
At level 2 the citizen has a maximum energy of 120.
At level 11 the citizen has a maximum energy of 300.

Pēc 21 līmeņa maksimālo enerģiju var palielināt nopērkot Enerģijas centrus
http://www.erepublik.com/en/get-gold/health

TIP: Katru reizi, kad tiek sasniegts jauns līmenis ENERĢIJAS DAUDZUMS AUTOMĀTISKI ATJAUNOJAS UZ MAKSIMĀLO DAUDZUMU! Prasmīgi pielietojot šo spēles iespēju var pa brīvu piepildīt iztērēto enerģijas daudzumu. Kad redzam, ka tuvojamies jauna līmeņa sasniegšanai - jāsaskaita, cik pieredzes punkti ir atlikuši. Par sitienu tiek dots no 1-5 punkti, par strādāšanu -2! Attiecīgi lai dabūtu šo "bonusu" uz jauna līmeņa sasniegšanu izmantojiet maksimālo enerģijas daudzumu, bet neatjaunojiet to!


1.2 Turēt maksimālo iespējamo dzīvību, pie 21 līmeņa tas ir viszmas - 1000, kas ir 500 piepildītas dzīvības (zaļā krāsa) un 500 atjaunojamas, ko var izmantot ēdot pārtiku.


2. Lietojamais ierocis.
Te domāju jautājumu nav. Jāsit ar ieroci ar maksimālu ugunsspēku, tas ir šobrīd Q7. Lietojot spēcīgāku ieroci dod iespēju ātrāk tikt pie jaunās pakāpes vai ranka, kas dod katru reizi +5% pie damage un papildus EB (enerģijas batonu).


Patiesais ieroču UGUNSSPĒKS (Q7)

3. Kad un kur kauties.

3.1 BH (Battle Hero) medības.
a) labāk izēvelēties RW (Resistance War) kaujas, bet tikai kur nenotiek atbrīvošanas kauja. To var paskatīties statistikā par iepriekšējam minikaujām, vai tur nav bijis kaut kādas nenormālas tankošanas. Arī nav ieteicams piedalīties lielvalstu RW, kur BH mednieku daudz.
vēlams uzsākt kauties kaujas sākumā, kad vēl neviens nav uzsitis. Ja tomēr domā kādam nozagt medaļu, tad rēķinies iztērēt daudz vairāk damage. Citi neieredz tādus karotājus un par katru cenu mēģinās aizstāvēt savu pozīciju. Vienīgais ieteikums - uzsist vairāk par 30-40% ar nolūku padoties ja būs pretestība. Citā gadījumā iztērēsi visus savus krājumus un tā pie medaļas vari netikt.
c) Piemēroto kauju meklēšanai var izmantot BATTLE-WATCHER sadaļu HEROES


d)Raķetes.
Vai veidot raķetes, lai cīnītos par BH medaļām?

3.2 Valsts svarīgas kaujas.

a) Pirms piedalies kaujā pārliecinies vai tu sit Latvijas un sabiedroto pusē!

Saražoto maizi centies nepārdot, bet gan tērēt kaujā. Apgādi kaujām var saņemt tikai ar tankiem!

c) Ja redzi ka minikaujā ir liels pārsvars (>60😵, uzgaidi vai sit nākamās minikaujas sākumā. Ka arī Overkill un overdamage labumu kaujā nenesīs!

d) Ja redzi ka minikauja iet uz beigām un ienaidniekam liels pārsvars, piemēram >60% un izskatās ka tavs ieguldījums neko nemainīs - sit nākamās minikaujas sākumā

e) Ja kampaņas uzvaras punktu skaitlis ir piemēram 0:70 ienaidnieka labā - šādu kauju var uzskatīt par zaudēto un netērēt tur savu damage.

3.3 Kur kauties!
a) Ja negribi tērēt laiku un meklēt kauju, kur tu varētu noderēt, vari kauties COD (Campaign of the Day) kaujā

vai pildīt savas militāras vienības dienas orderi (Daily Order)

Papildus par dienas pavēles izpildi saņemsi 5 detaļas bazukas salikšanai un enerģijas batonu (E😎.


Jālasa Kara Ministrijas avīzes KAUJAS NORĀDES


PS. Šis raksts ir atkārtots profilaktiskais izdevums.
Sākotnējais raksts - EFEKTĪVAS karošanas māksla [Atjaunots 1786]
Autors - Mongis


KM,
inpoc1