Ambient on/off

Join the new world

 

Kandidatas į SOL PP: Siggeris

Day 1,907, 02:33 Published in Lithuania Lithuania by Siggeris

Sveiki visi Solidarumo partijos nariai ir kiti eLietuvos piliečiai.

Kaip žinia, partijos prezidento rinkimai ne už kalnų ir aš su ta džiugia gaida kandidatuoju į šį svarbu partijos postą.
Sakoma, jog su didžia galia ateina ir didelė atsakomybė, todėl ne šeip sau nusprendžiau bandyti savo jėgas eLietuvos politikoje. Savaime aišku, jog turiu keletą tikslų.


Mano tikslas iškelti Solidarumo partija kaip pavyzdinę ir supratinga partija, kviesti naujokus prisijungti prie mūsų, juk ne veltui ji yra pirma sąraše su ganėtinai dideliu narių skaičiumi.
Noriu, kad žmonės negalvotų, jog partijas valdo tik išrinktas "elito ratelis" kuris trukdo naujokams, kurie dar neturi įtakingu draugų, įsilieti į partijos veiklą, lygiai taip pat kaip ir aš tai patyriau.
Į seimą planuoju leisti tik aktyvius ir tam nusipelniusius žaidėjus bei ateityje gauti partijai eLietuvos prezidento postą.
Pastaruoju metu mačiau daug problemų su organizacijomis, todėl planuoju dalyvauti jų pertvarkyme, kad niekam nekiltų dėl jų problemų ir tolimesnių nesusipratimų. Seimo nutarimai man kelia abejones.

Norėčiau suaktyvinti partijos karinį būrį, kuris taptu ne vien partijos, o visų, kurie nori prisijungti prie jo naujokų ir patyrusių žaidėjų.
Tikiuosi sukurti, arba gal teisingiau sakyti, atstatyti partijos darnius santykius su kitomis partijomis. Tarpusavio konfliktai šalies viduje naikina mus pačius, rimto pavojaus atveju turime būti kartu ir stiprūs.

Kol kas tai gal ir nėra lengvos užduotys vienam žmogui, kurios pareikalaus daugiau nei vieno mėnesio, todėl man prireiks jūsų bendradarbiavimo ir, visų pirma, šiame etape jūsų balsų. Žingsnis po žingsnio mes kartu galime pakeisti sukurti šviesesnę ateitį.
Aš stengsiuos tapti Solidarumo partijos prezidentu kokio ji nusipelnė.

Prašau balsuokite už mane, o ne aklai spauskite ant pirmojo kandidato sąraše vien dėl to, kad "taip visi daro" arba dėl jo medalių skaičiaus. Tikiuosi sulaukti jūsų visų palaikymo ir supratimo.
Taip pat dėkoju visiems kurie balsavo už mane ir tikėjo manimi per praeitus rinkimus ir dėkoju visiems kurie balsuos už mane.

Atverskime nauja puslapį - metas naujam Solidarumui!

Su pagarba,
Siggeris

 

Comments

Evil Rudolph
Evil Rudolph Day 1,907, 03:08

hmm.. Kažkas naujo. Gal ir į gera?

Vaicius
Vaicius Day 1,907, 03:41

Glūšo multis - į gerą 🙂]

Evil Rudolph
Evil Rudolph Day 1,907, 03:51

Šiaip nelabai multis, pas mane CS'o turnyre turėjo dalyvaut;) Nu bet jūs ekspertai čia:)

Migasss
Migasss Day 1,907, 03:55

PTO... Gėdos turėtumėt.

EmuSV
EmuSV Day 1,907, 05:09

Turėkit gėdos jei jos turit...

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,907, 06:47

naujoku kviesti nereikia, jie cia ir eina tik del to kad partija nr1 yra, daryti nieko daugiau nereikia, kaip matome is praktikos. kitos mintys yra geriau, negu pas standartini sol pp, kaip agenta myga tarkim, kazka daryti yra geriau negu nieko nedaryti.

gliookas II
gliookas II Day 1,907, 08:25

Nelabai supratau. Maciau anakart sigeri kandidatuojanti. maciau ir kitus kandidatus i kitas partijas. tai nera robertas irgi PTO? kur suksniai pos svetimais straipsniais?

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,907, 08:43

Robertas SOL pto??? mygai gedos turetum!!!

Vilkas Pilkas
Vilkas Pilkas Day 1,907, 10:56

Idomi kalba sakyciau... Itikinamai skambejo (: kai busiu SOL balsuosiu uz tave.

Mlgasss
Mlgasss Day 1,907, 15:54

Nu už tokią drąsą tikrai reikia prabalsuot!

auris0
auris0 Day 1,908, 01:27

Iš kur tu per praeitus PP rinkimus gavai 32 balsus?

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,908, 01:51

jo, is kur tu tiek gavai? is kur aplamai cia visi per rinkimus balsus gaunate??? per cp rinkimus kiekvienas vos ne apie 300 balsu gavo!? is kurrrr???

gliookas II
gliookas II Day 1,908, 02:05

Ir man idomu. Gal reikia kokia maikike uzsimaut stebuklinga, kad balsuotu?

Povilas1989
Povilas1989 Day 1,908, 04:38

Darykit ką nors solidarumiečiai. Nepavyko PTOtinti praeitus rinkimus, nepavyks turbūt ir šiuos, bet amžinai taip nesites. Leiskit straipsnius, agituokit, susižiūrėkit kandidatus ir narius. Juk sakoma: ''tam kad blogis laimėtų, užtenka kad gėri žmonės nieko nedarytų.''

MindeSuminde
MindeSuminde Day 1,908, 08:27

o7 Povilai ^^^

Siggeris
Siggeris Day 1,908, 09:47

Taigi eilinį kartą elito ratelis prabilo ir pradėjo vėl giedoti savo daina apie PTO. Argi jums patiems nėra gėda?
Negi tokia baisi panika jums kyla gerbiamasis solidarumo prezidente, kad aš kandidatuoju?

Arnas.LT
Arnas.LT Day 1,908, 09:57

Garsusis SOL elitas bijo užleisti vieta naujiems veidams. Gėda , tiesiog gėda...

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,908, 11:50

kad bijo tai dar nieko tokio, jeigu sedetu sau ramiai ir bijotu, bet kai jei dar taip kaku daro ant tos partijos, ir toliau laikosi isikabine tai isvis nesuvokiama. praleisti shakalelis su arkangelu i svarbius postus, sp, vsp, ltb valdytojo, cp, visas ju sukeltas bardakas, ir visa tai tik didziojo sol dievo mygtrono deka. gal jau tu traukis mygtore is ten, nes man geda, kad pirma partija esant eLt taip gryba pjauna.

Didelis Tinginys
Didelis Tinginys Day 1,909, 02:00

koks negarbingas konkurentu salinimas apkaltinant multinimu. lieka klausimas kiek laiko ta pacia korta galesit losht? ar nepabos ta pati dainele sol partieciams per kury laika?

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.