Ambient on/off

Join the new world

 

Kandidatas į Prezidentus Pakalniškis

Day 1,871, 13:29 Published in Lithuania Germany by Pakalniskis

Obama žadėjo nutraukti karą irake, o mes jau gyvename taikoje tad laikas tvarkyti šalies vidų!

Sveiki, gerbiamieji Skaitytojai!

Prieš porą dienų nusprendžiau kandidatuoti į prezidento postą. Pasaulio pabaiga praėjo, 2013 metai atėjo, o dabar laikas naujai pradžiai! Bet kolkas trumpai apie mano patirtį eRepublik'e.

Žaidžiu beveik tris su puse metų t.y. beveik nuo eLietuvos sukūrimo. Tuos metus praleidau daugiausia būdamas elietuviu, bet teko pabuvoti ir ečeku (kur prabuvojau kadenciją seime) bei evokiečiu (neilgai atlikau ambasadoriaus pareigas eMakedonijoje). Vis dėl to eLietuvoje daug nenuveikiau ir daugiausia atlikau stebėtojo vaidmenį. O dabar atėjo laikas išlysti dalyvauti tolemesniame eLietuvos vystime.


Užsienio politika

ŽygaLTU palieką eLT taikoje. Gavome galimybę apsitvarkyti savo kieme. Kad ir LK pertvarkymas, bet apie tai vėliau. Kolkas karų eLT horizonte nesimato ir sukelti naujų ar atnaujinti senų neketinu. Taip pat nereikia pamiršti, kad mūsų bandomasis laikotarpis CoT eina į pabaigą. Turime pripažinti, kad santykius kaip labai gerus galėtume įvardinti anaiptol ne su visomis valstybėmis. Dėl šios priežasties venksime ir karo su Rusija, nes Bulgarai geri jų draugai. Šnekant apie karus ir CoT, reikia pastebėti, kad EDEN gauna į kaulus, o tai reiškia mažiau tankų iš sąjungininkų...

LK pertvarka

Ir ta gaida priėjome Lietuvos Kariuomenės pertvarką. Buvo laikai, kai LK buvo vienintelė kariuomenė Lietuvoje ir jos išlaikymas bet kokia sąlyga buvo reikalinga, bet dabar situacija kita... Dabar turime ne vieną privatų būrį kaip LS, TU, COBRA ir kiti. Dėl mūsų prasto biudžeto surenkamumo (apie 8 tūkst. LTL arba ~470 tankų per dieną) reikia didinti kariuomenės efektyvumą. Jau teko išgirsti porą pasiūlymų, bet neabejoju, kad jie dar turės pereiti ilgą svarstymą, kol bent vienas bus pradedamas vykdyti. Trumpai apie pasiūlymus:
Viena iš galimybių yra LK padaryti tik 1-2D (naujokams, kurie neįperka ginklų ir tiesiog suteikti įdomumo žaidime) ir dalinti ginklus, kai to prireikia mums arba sąjungininkams.
Kitas pasiūlymas yra tiesiog mažinti finansavimą - 50% tankų suteikia LT, o likusius 50% suteikia MU (atrodo pakankamai sąžininga, turint omeny, kad MU nariai dirba įmonėse už 1 LTL).

Gali būti, kad LK vadovybė nepritars nei vienam iš šių pasiūlymų, bet turim pripažinti, kad susitvarkyti šioje vietoje mums reikia.

Vyriausybė

Patarėjai: Rokas, pararam
KAM: Manvydas, MoGoM
URM: Udra
NM: freshass
KM: Akviliutte

Ši vyriausybės sudėtis yra tik preliminari.

Neketinu pristatinėti kiekvieno atskirai, nes manau, kad kiekvienas yra pakankamai žinomas ir kompetetingas atlikti pareigas. Taip pat kaip matote didelių pasikeitimų vyriausybėje nėra. Kodėl? Nes aš neatėjau daryti revoliucijų ar kitaip radikaliai keisti eLT kelio. Mano kadencijos siekis - sustiprinta LT pozicija CoT aljanse ir LK reforma, siekiant efektyvumo.

Pagarbiai,
Pakalniškis.
 

Comments

pantera7
pantera7 Day 1,871, 13:35

Manyčiau neblogas variantas po pararamo būtų (:

TheUnit MoGoM
TheUnit MoGoM Day 1,871, 14:01

sekmes o7

TheUnit Yack
TheUnit Yack Day 1,871, 14:30

o7

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,871, 14:58

voted

THE SPIRIT III
THE SPIRIT III Day 1,871, 17:23

neblogas variantas 🙂

Tautis_LT
Tautis_LT Day 1,872, 23:10

nu ir pievos...
pirma, surenkamas biudžetas neina 100% tankams. yra mpp išlaidos dar (kiek tiksliai % skiriama TR atsakyti galėtų seimas- jie juk šį klausimą sprendžia)
antra 1-2D LK jau yra, marš skaityt LK straipsnių.
trečia taip ir nesupratau to finansavimo mažinimo ir "likusius 50% suteikia MU " - kas kam ir už ką suteikinėja? kadangi taip nutiko, kad irgi turiu teisę balsuoti dėl LK klausimų, tai labai norėčiau sužinot plačiau už ką turėčiau (ne)balsuoti.
ketvirta. Tu pats išvis nori būt išrinktas CP? nes iš straipsnio panašu, kad nelabai žinotum ką veik, jei netyčia išrinktų. Kandidatavimas dėl 3čios vietos toks ryškiai.

Magnus Dux
Magnus Dux Day 1,872, 23:32

Jo, reikia pritarti Taučiui, kad labai silpnas straipsnis.... apie tikslus, politiką - absoliučiai nieko. LK... jei rūpėtų darbas joje, seniai jau būtum dirbęs...

LS HQ
LS HQ Day 1,872, 00:56

vote

vilius83
vilius83 Day 1,872, 01:20

o7

Pakalniskis
Pakalniskis Day 1,872, 02:02

Aišku žinau, kad ne visas biudžetas yra išnaudojamas misijoms, bet sakau, kad net jei visos pajamos būtų naudojamos tankams tai vis tiek būtų gana mažai.
Aš ir nesakau, kad dabar LK nėra 1-2D tiesiog siūlau LK padaryti TIK 1-2D, kaip ir parašyta straipsnyje.
50% na trumpai tai maždaug taip:
Žaidėjas X dalyvauja misijoje padedant sąjungininkams. Jis turi 100ff. LK suteikia 5 tankus, o MU likusius 5.

gliookas II
gliookas II Day 1,872, 03:39

geriau palikite cobrai 1-2 div.

Akviliutte
Akviliutte Day 1,872, 04:19

As tikrai nieko pries, bet matai kokia yra situacija, as dirbu dviem pamainom vakarineje viena savaite, kita rytineje, todel kuomet dirbu vakarineje pamainoje as neprisijungiu is vakaro visiskai, o tik is ryto, o visas veiksmas vyksta pas mus vakarais, ar ne? todel tikrai nebuciau pilnaverte KM ministre... Butu labai liudna jeigu del mano kaltes KM veiktu labai abejingai 🙁, Taciau labai aciu uz pasitikejima ir ivertinima 😘

Pilno sutikimo nedaviau...

BlMBA
BlMBA Day 1,872, 04:32

vote, kad parase straipsni

Pakalniskis
Pakalniskis Day 1,872, 04:33

Na nieks ir nesakė, kad ši vyriausybė yra galutinė. Turiu pora žmonių galvoje, jei tikrai nesutiktum. 🙂

Akviliutte
Akviliutte Day 1,872, 04:51

Na as kaip sakiau, as nesu tinkamas varijantas del savo darbo, neiseina man... Kad ir kaip labai noreciau

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,872, 05:14

Istrauka is riesuto agitacijos:
"Kultūros ministeriją toliau sutiko kuruoti Akviliutte, kuri šias pareigas užima jau iš ties ilgą laiką ir jai geresnės pamainos tikrai nerasiu."

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,872, 05:14

vieniems yra laiko, kitiems nera, nesuprasi tu moteru

Kk1boRg...
Kk1boRg... Day 1,872, 07:33

V

NedAss666
NedAss666 Day 1,872, 11:29

po tokios foto net skaityti nebesinori 😉

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.