Ambient on/off

Join the new world

 

kandidatas į CP. Trumpai nepavyko, tad brace yrouself-wall of text ahead

Day 1,779, 13:54 Published in Lithuania Lithuania by Tautis_LT

Sveiki,
Kaip ir žadėjau prieš savaitę, kai pirmą syk paskelbiau apie savo kandidatavimą (http://www.erepublik.com/en/article/naujas-puslapis-arba-quot-b-ti-ar-neb-ti-quot--2128012/1/20) pristatau jūsų akims (ir kritikos žodžiams) savo programą, su kuria kandidatuoju į šalies prezidento postą.
Žinojau, kad mano kandidatavimas kai kuriems ypatingai nepatiks ir tikrai sulauksiu kritikos net neprasidėjus rinkimams. Gerai, taip galima sužinoti savo silpnąsias vietas ir jas tobulinti. Prisipažinsiu, kad iš pradžių svarsčiau tik apie KAM postą, bet būtent šio CP kadencija paskatino siekti daugiau. Kodėl? Nes, skirtingai nei man buvo bandoma įteigti, net ir neturintis daug patirties valdyme žmogus gali puikiai savarankiškai tvarkytis, jei tik suburia pakankamai stiprią komandą. Ko gero didžioji dalis jūsų dabar išpūtėt akis ir nesuprantat ką čia tas Tautis rašo. Taip, aš apie pararam, taip aš tikrai manau, kad jis buvo geras CP. Ir taip aš neišsižadu savo žodžių, kad kai kurie sprendimai mano nuomone buvo nelogiški ir negeri (nesvarbu kokių ketinimų vedini). Ties sprendimai buvo susiję su karu ir būtent čia jaučiuosi ir pats stiprus (kaip buvęs vKAM) ir turiu tvirtą užnugarį.

Taigi pirmieji mano komandos nariai:
Krašto Apsaugos Ministerija (KAM)
ŽygaLTU ir Aurimaass
Neišskiriu nei vieno, o pilną atsakomybę už karinius veiksmus prisiimu sau. Kalbėjau ir su Krienu, kuris sakosi dabar nedalyvaująs aktyvioje veikloje, bet visad pasiruošęs padėti.
Iš esmės šioje vietoje tėra viena didelė ir verta dėmesio problema – mūsų daromos žalos koordinavimas. Negalima kalbėti apie ABC BC postą(ABC aljanso koordinatorius), jei nesugebam savame kieme susitvarkyti. Ir ne, aš ne apie dviprasmišką Dainavos mūšį. Ir ne ne apie dar dviprasmiškesnę neseną taikos sutartį su Baltarusija, kurią vieningai sulaužė ne tik paprasti piliečiai, bet ir didelė dalis LK(t.y. oficialiosios, valdžiai paklusnios kariuomenės). Kaip jau ne sykį matėme Radovano „Karo rūpore“ mūsų inf lyg ir didesnė už Švedų, bulbų RW irgi malšinome gana nesunkiai ir buvo pergalių netgi tada, kai kovojome trimis frontais. Kodėl to nebeliko? Nes esam susiskaldę, kovojam kas kur. Kartojasi situacija, kurią galbūt senbuviai atpažins – prioritetinių mūšių daug, visi aukščiausio prioriteto, kur reikalingiausias dmg- nežinia. Tą reikia tvarkyt ir ne tik per nurodymus tautai. Tegu jie lieka. Reikia informacijos, ne nurodymų. Prisiminkit kada eLietuvai sekėsi? Kada kalėt iš visų jėgų negailėdami paskutinio tanko ir snikerio? Kai žinojot kodėl. Ne už ką, o kodėl. Nes mes visi už tą patį – už Lietuvą (kai nereikia vidury roundo staiga imt kalt prieš). Bet neretai nežinome kodėl.
Laikausi nuomonės, kad mūsų priešai nėra kvailesni nei mes ir saugodamiesi šnipų ir neteikdami jokios info apie tai kas vyksta ir kur link judam mes kenkiam tik savo piliečiams.Svetimi tik laimi iš mūsų susiskaldymo. Tad sieksiu informacijos sklaidos. Tą jau esu daręs ir žinau kaip laviruoti tarp nepasakymo per daug, o tik tiek, kiek reikia. Pasiskaitykite. Ir atkreipkite dėmesį į 6tą komentarą – Kristė&Darius tada dar kalbėjo visiem suprantama kalba 

Diplomatija. Ko gero šiandien kas antras gali išaiškinti padėtį kurioje esame ir kurioje būsime artimiausiu metu. Jokių „mandrumų“ čia nėra. Paslapčių taip pat. Nereikia būt URM`u, kad žinot jog Lenkai susitarę su Kanada dėl savotiško TW, kurį baigs, kai baigsis misijų galiojimas. Vengrų atsakymą savo straipsnyje minėjo esamas CP, na o latvius ne taip seniai patys atkirtinėjome nuo Švedų. Pykstamės su dviem savo kaimynais, nuo kurių atsiriboti galime tik atidavę savo regionus. Abejoju ar kam nors toks planas tinka. Man ne. Su švedais manau galima kalbėtis, kai turėsime užnugarį (o jis bus), su baltarusiais...O su šakalais deramasi? Neliks liūto – neliks ir šakalų. Ne su baltarusiais reikia kalbėtis. Bet čia ne mano sfera. Diplomatiją perduodu į Lariox rankas.
Pats tęsiu darbus su lenkais (Daniochas pasižadėjo pavertėjaut, nes suprast suprantu, o va rašyt lenkiškai nelabai. Na bet pas juos irgi rinkimai, galbūt su sekančiu MoD pavyks vien angliškai bendraut).

Finansai. Aš jau nuo pat pradžių minėjau, kad sieksiu, jog dirbtume be algų. Džiaugiuosi, kad seimas berods palaiko šią idėją, o dar labiau džiaugiuos, kad pavyko surinkti idėjinių žmonių komandą – neatsirado nei vieno žmogaus mano komandoje, kuris nesutiktų dirbti negaudamas algos. Antras punktas (ir didžiausias išlaidų šaltinis) – tankai. Su dabartiniu LK vadu – ŽygaLTU kalbėjome, kad reikalingos reformos kariuomenėje ir kad reikalingi nepopuliarūs, bet būtini sprendimai. Kartu ties tuo ir dirbsime. Auditorės Funnytė (LK/KAM) ir Pantera7 (LKA) tikiuosi padės nušviesti situacija kur lėšos reikalingos, o kur galime pataupyti.

Ekonomikos Ministerija ir Statistikos Departamentas. Laikausi tvirtos nuomonės, kad ekonomikos reikalais turėtų rūpintis tie, kas tiesiogiai su ja susiję – seimas ir verslininkai. Pirmieji turi galią leisti atitinkamus įstatymus, antrieji susiduria su tų įstatymų pasekmėm. Joks prezidentas negali įtakoti nei pirmųjų, nei antrųjų. Todėl dėl ekonomikos klausimų prašom kreiptis į Dr.Monte, kuris ne tik yra(?) Seimo pirmininkas, bet ir LVA įkūrėjas. Teisybės delei pridursiu, kad su Monte tik esam kalbėję aie EM ir SD bet jis nei sutiko nei atsisakė būti EM ministru. Aš pasisakau už SD išsaugojimą, o EM likimą kaip jau minėjau, patikiu į seimo ir LVA rankas.

Na ir pabaigai, kaipgi mūsų naujokai? O su vaikučiais žinot kaip būna – nepasistengus gandras neatskris 😉 O stengtis reikia kiekvienam. Ne tik dėl atsiradimo, bet ir dėl išsaugojimo. Manau vyriausybės indėlis turėtų būti tiesioginis, seimo patvirtintų projektų rėmimas. Galėtume turėti įvairias akcijas rengiamas skirtingų žmonių, su skirtingomis idėjomis. Danisltu susisiekė su manimi turėdamas konkrečių idėjų ir noro. Valio, pirmyn! Aš tik už tai.

Reziumė ir kas liko nepaminėta.

1)Prioritetas tėvynės išvadavimui, greitu laiku to nepasieksime, bet laukti liko nedaug.
2)Karinė reforma, galbūt pertvarka. Ne iškarto ir ne tuojaupat. Bet užbaigus karus (o jei nesitęs amžinai) tikrai bus pokyčių.
3)Sudėtis: KAM: Tautis_LT, pavaduotojai ŽygaLTU, Aurimaass;
URM: Lariox (ir labai tikiuosi pararam žadėtos info apie tai kas jau susitarta, nes po dabartinio URM prisistatymo į CP straipsnio liko įspūdis, kad sekanti kadencija jau suplanuota);
VRM: Funnytė, Pantera7,SarunusTomasVaisieta;
NM: DanisLTU
SD/EM: laisva vieta po saule 
KM: akviliutę prispaudė RL, bėda 😕 yra norinčių nušviesti karų nualintą padangę?
Rezervas: Vairuotojo pažymėjimas, Money_boy (abu pareiškė norą būti KAM sudėtyje, sprendimą ar reikia padejėjų paliksiu ŽygaiLTU ir Aurimui)

Pabaigai.
Neišėjo trumpai, o dar liko tiek daug nepasakyta. Pvz. Abejojantiems ar sugebėsiu ar užteks kantrybės, pasiryžimo. Užteks. Faktai iš RL apie mane: atėjau į man iki tol mažai žinomą sferą, kurioje dirbu jau virš 5metų ir tuos 5 metus išgyvenau 60moterų kolektyve (likę du kolegos neišgyveno – pabėgo 😃). Čia dėl užsispyrimo. Kaip žinai laisvalaikį sieju su dviračiais. Ne visada taip buvo, važinėjausi kaip visi, kol 2009m užsiregistravau viename dviratininkų forume. Patiko. Pradėjau reikštis, organizuot pasivažinėjimus. Tais pačiais metais tapau „metų debiutu“ ir buvau priimtas į tikruosius narius. 2011metais su forumo komanda laimėjome 1vietą maratonų taurės „maxi“ įskaitoje. Šiais metais jau suorganizavau du didžiulius(60+ žmonių) dviratininkų žygius – idėja, maršrutai, apgyvendinimas. Man nėra žodžio „stop“, jei aš kažko noriu ir jaučiu, kad galiu tai padaryti. Atėjo metas erepublikui. Ir galiu ir noriu. Nuo jūsų priklauso ar vis dėlto bus žodis „stop“

 

Comments

kriste ir darius
kriste ir darius Day 1,779, 14:37

Frajeri von Tautscheiße ...„stop“

Baneris
Baneris Day 1,779, 14:48

Iš esmės mano nuomonę suformavo lyg ir varydamas ant pararam, mūsų partiečio, o aš kadangi visada buvau už savo partiją ir partiečius, tad rezultate ne kokios nuomonės, bet po šio straipsnio sugebėjai pakeisti nuomonę - tokia neutrali, viskas priklauso nuo likusių dienų (:

Vi Di
Vi Di Day 1,779, 15:28

Vajė kiek teksto, bet šiaip nenuobodu buvo pasiskaityt 😃 Šiaip būtų smagu, kad nepaisant rinkimų rezultatų, išeitų dirbti kartu, nes tiek pararam, tiek gliooko įdirbis per praėjusį (gal ir netobulą, bet visai neblogą) mėnesį, atrodo, yra nemažas. Kiekvieno kandidato planai yra iš dalies skirtingų sričių, tačiau abiejų tikslas bendras (tikėkimės).
Sėkmės abiems 🙂

Tautis_LT
Tautis_LT Day 1,779, 21:08

aš gliooko paslaugų BY ir RU diplomatijos srityje neatsisakyčiau, jei tik jis sutiktų dirbti su manimi ir mano komanda

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,779, 21:33

Na mano palaikymą turi. Dėl SD siūlyčiau kreiptis į Axemą. Sėkmės!

Funnyte
Funnyte Day 1,779, 23:25

Nepaisant poros dalykų, kuriems iš esmės nepritariu, manau, kad šiuo metu esi tinkamiausias kandidatas užimti CP pareigas. Sėkmės rinkimuose.😉

havajai
havajai Day 1,780, 00:43

Manau pasakyta esmė.

Brisiaus Galas
Brisiaus Galas Day 1,780, 00:45

o7 Už prezidentą ne gliūką ir ne ruonį 😉

UgiBugiVugi
UgiBugiVugi Day 1,780, 00:54

tikiuos viska spavyks. o7

ROSSKO2
ROSSKO2 Day 1,780, 01:22

Kitam straipsniui siūlyčiau tarp pastraipų dėti tarpus, būt lengviau skaityti ir nepamesti eilutės ir visą tekstą įveikti.

Sėkmės.

androidovicz
androidovicz Day 1,780, 01:32

Kazkaip viskas labai suvelta ir kazko man neaisku nei kas bus, nei ka cia zada. Jau SealOfStar ir tai manau butu tinkamesnis kandidatas

Nukainotas
Nukainotas Day 1,780, 01:46

Būtų nuodėmė nebalsuoti už šį kandidatą!

Baneri, sveikinu praregėjus.

Tautis_LT
Tautis_LT Day 1,780, 03:04

Rossko2, tikrai taip, ties straipsniu dar reikėjo padirbėti, kad būtų lengviau skaitomas, šį kart nepavyko, ateityje pasistengsiu labiau 😉 o ir tokių paklodžių nebus, nebent patys reikalausite 🙂

Ačiū visiems už palaikymą!

Tautis_LT
Tautis_LT Day 1,780, 03:05

p.s. dar vienas liapsusas - praleidau Tankų rezervą. Susisiekiau su dabartiniu TR vadovu Marzz - jis sutinka tęsti einamas pareigas, tad šioje pareigybėje išrinkus mane pokyčių nebus

Baneris
Baneris Day 1,780, 03:49

Nukainotas - ačiū daktare už sarkastišką pasveikinimą.

Ex Nihilo
Ex Nihilo Day 1,780, 05:31

Eik ir nusiplauk Siloamo tvenkinyje

Aurimasss
Aurimasss Day 1,780, 05:58

Tautis_LT - gal mane sumaišei su aurimaass?

LS HQ
LS HQ Day 1,780, 06:17

😃 o koks skirtumas, reikejo patylet ir busi Kam.

Sekmes Tauti. mano palaikyma turi.Be to tavo romanas be pastraipu tiesiog pritrenke puikia minciu sklaida...todel perskaiciau net 3sakinius pasirinktinai is viso teksto. AU busKam. Tu vazineji dviraciu.

Ziurek spausk edit ir padaryk bold tai ka nori isryskinti:).Patikek efektas bus 2x

Tautis_LT
Tautis_LT Day 1,780, 06:53

vat bus man naktimis straipsnius rašyt 🙁

zDunz
zDunz Day 1,780, 07:06

stop

Lari0x
Lari0x Day 1,780, 07:13

Palaikau Tautį. Kitų rimtų kandidatų nematau.

D..C
D..C Day 1,780, 07:44

Tinkamesnio kandidato siuo metu manau nerasim : ) Gliokas tai isvis neaiskus veikejas... vel ims ir pabegs pas BY vidury kadencijos : D

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,780, 08:25

siaip toks pastebejimas del tr, ji pakeisti cp negali, ji stato i pareigas, keicia ar dar ka ten su juo daro LK vadas. Anyway sekmes rinkimuose

Tautis_LT
Tautis_LT Day 1,780, 10:26

pararam, na a jaučiuos ramiau atsiklausęs, nes i žmogus turi teisę ir pats pabėgt 😃 o šiaip tu visiškai teisus
TR statutas: http://www.erepublik.com/en/article/-lk-tank-rezervo-statutas--2103770/1/20

dėkui 😉

Rytu aukstaitis
Rytu aukstaitis Day 1,780, 14:14

Va čia matosi,kad žmogus kalba rimtai,be nenatūralaus saldumo,kurį runkeliai ryja nekramtę,o paskui kelis metus vemia.Mano balsas-Už.

vyygis
vyygis Day 1,780, 21:28

Kazkaip nekelia pasitikejimo. Per daug nezinomybes

Tautis_LT
Tautis_LT Day 1,780, 22:12

Vyyygi, gryžai?? ar tu ne tas pats "vyygis" iš TheUnit? 🙂

MindeSuminde
MindeSuminde Day 1,781, 00:55

Sekmes o7

Tautis_LT
Tautis_LT Day 1,781, 02:30

ačiū 🙂

Pridurkas
Pridurkas Day 1,781, 07:00

nebalsuokit uz tauti jis turi 5 uzsienietes zmonas!

Tautis_LT
Tautis_LT Day 1,781, 09:42

pridurkas, tu ką, paskutinėse vestuvėse nebuvai? jau 6šias... tik paskutinė be abejo lietuvė - jos gražiausios 😉

Pridurkas
Pridurkas Day 1,781, 12:29

sesta lietuve? tik kad ji juoda buvo 😒

Tautis_LT
Tautis_LT Day 1,783, 12:39

tik ką, po medaus mėnesio. Pridurkas, o ką, juodų lietuvių nebūna manai? Giedrė Šapkaitė nieko nesako? čia tik pvz., jei ką 🙂

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.