Ambient on/off

Join the new world

 

Kandidatūra į LNP partijos pirmininko postą

Day 1,821, 11:30 Published in Lithuania Sweden by Brisiaus GalasSveiki mieli partiečiai,
Kreipiuosi į jus norėdamas pranešti, jog kandidatuoju į Lietuvių Nacionalistų Partijos pirmininko postą.


eRepublik piliečiu tapau prieš dešimt mėnesių, tiek pat laiko esu ir LNP partijos narys. Savo palyginus neilgo eGyvenimo metu išnaršiau visus žaidimo modulius, bet labiausiai patraukė ne karyba ar verslas, o viešieji ryšiai ir politka. Pabandysiu trumpai pateikti savo darbotvarkę.

Partijos vidaus reikalai.
Savo pavaduotoju planuoju paskirti ZygaLTU, atstovu spaudai - Povilas1989. Kartu su atstovu spaudai darbuosimės partijos pristatymo visuomenei kryptimi bei agitacinėse kampanijoje. Nors jokių didelių permainų partijos veikloje atlikti neplanuoju, galiu pažadėt jog prieš priimdamas svarbius partijai sprendimus pasitarsiu ne tik su partijos taryba, bet ir su partijos nariais.

Seimo rinkimai.

Šioje srityje tęsiu DrMonte kadencijos metu pradėtą vygdyti seimo kandidatų sąrašo vidaus reitingavimo sistemą. Kad procesas vyktų sklandžiau, prie sistemos dar reikia pasidarbuoti, bet iki sekančių seimo rinkimų dar marios laiko.

LNP/LLS konfliktas

Gan skaudi tema yra daugumai jūsų jau įkirėję vadinamieji „partijų karai“. Kaip pavyzdžius imant konstitucijos ir konstitucinio teismo gyvavimo metu vykusias kovas straipsnių komentaruose ir pastaruoju metu susidariusios situacijos galiu pastebėti esminį skirtumą. Kai konfliktas vyksta išsiskyrus partijų požiūriui – tai galima vadinti partijų karais. Šiuo metu pasipylusios straipsnių lavinos partijų karais nepavadinčiau. Įžeidžiamojo pobūdžio pasakas apie prezidentą, partijos vidaus tvarką ir santykį su visuomene galima pavadinti nebent purvasklaidos kampanija o ne partijų karais – situacija paaštrėjo ne dėl politinių nesutarimų, o dėl keletos trolių elementaraus siekio pakenkti partijos įvazdžiui. Jokių kontraatakų neplanuoju bei nerekomenduoju to ir kitiems partijos nariams. Jeigu viskas nenurims savaime, bandysime ieškoti kompromiso su konfliktuojančia puse, nors tiesą pasakius tokį pokalbį bent jau šiuo metu sunku įsivaizduoti.

Šia gaidele ir baigiu savo trumpą prisistatymą. Nuoširdžiai tikiuosi jūsų palaikymo.

Kandidatas į partijos pirmininko postą
InUrFaceChimp
 

Comments

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,821, 12:11

o7

Sharass
Sharass Day 1,821, 12:17

Sėkmės o7

Povilas1989
Povilas1989 Day 1,821, 12:19

Sekmės kolega;)

TheUnit H. Pacas
TheUnit H. Pacas Day 1,821, 13:10

Geras poziuris:D Chimpai as uz tave!

Udra
Udra Day 1,821, 13:17

Man Monte's požiūris labiau patiko, bet ką jau padarysi. Sėkmės!

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,821, 13:20

Udra, mano galva jų požiūriai sutampa, tik Chimpas naujas + aktyvesnis, tai gal net geriau bus ; )

kriste ir darius
kriste ir darius Day 1,821, 13:24

Simpandze jus naujas zaidejas, besiplunksnuojantis ..kam jums tie minkstasudziai .....,spirk zyga lauk ,...te eina mokytis ,o tai kalbejo , realios lietuvos ateiti kurs...man baugu daros del senatves, jai tokiu "isimokslinusiu " idiotu atsiras daugiau su nupirktais diplomais,tai kaip siuolaikiniai "sundaktariai", gyva i skrodima pasius.... glusa pravijot, vykit ir ta bambli,kiek jis trins mozolius,kaip zydras.

DrMonte
DrMonte Day 1,821, 13:47

o7

kaltas
kaltas Day 1,821, 14:50

Jei penktadienį eisma gert - turėsi mano balsą.

BlMBA
BlMBA Day 1,821, 20:43

o7

Short Circuit
Short Circuit Day 1,821, 22:18

"Nors jokių didelių permainų partijos veikloje atlikti neplanuoju, galiu pažadėt jog prieš priimdamas svarbius partijai sprendimus pasitarsiu ne tik su partijos taryba, bet ir su partijos nariais."

"Šioje srityje tęsiu DrMonte kadencijos metu pradėtą vygdyti seimo kandidatų sąrašo vidaus reitingavimo sistemą. "

Balsuoti už Tave, kad niekas nepasikeistų? Toks politinis credo turėtų prasmę, jei būtų dar vienas kandidatas, siūlantis radikalias (ir iš esmės neteisingas) pertvarkas, o

Short Circuit
Short Circuit Day 1,821, 22:19

...dabartinis PP planuotų išeiti į pensiją.

Šiuo atveju, kuom prastas dabartinis PP?

DrMonte
DrMonte Day 1,821, 22:29

klumpakojis, variantas po daugtaškio.

Brisiaus Galas
Brisiaus Galas Day 1,822, 01:59

klumpakoji,
Prieš tai buvusio partijos pirmininko atliekamoje veikloje ir projektuose trūkumų nematau. Kažkokių utopinių permainų ir populistinių pažadų nedalinu nes to paprasčiausiai nedarysiu. Tai kad nėra asmens kuris žada kažkokias dramatiškas permainas ar nepriimtinus partiečiams sprendimus, mano nuomone nesudaro pagrindo nupažymėti jog pradėti darbai bus tęsiami, o ne numesti kažkur į šalį.

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.