Ambient on/off

Join the new world

 

Kā pacelt ieroču cenas?

Day 1,809, 09:10 Published in Latvia Latvia by Mareks Kalnins

Visu nosaka piedāvājums - pieprasījums. Ja piedāvājums ir liels, pieprasījums mazs, cenas katastrofālas, algas līdz ar to minimālas, jo nav interses ražot. Ja cenas būtu lielākas, vairāk rūpnīcas atsāktu darbu, algas celtos un tirgus apgrozījums un peļņa līdz ar to.
Domāju, ka ir dažādi varianti, kā mainīt situāciju, vēlējos dzirdēt Jūsu domas par to. Ar 3ām idejām padalīšos.
1. Palielināt ieroču noieta pieprasījumu, atbalstot Rocket factory finansēšanu aktīvājiem jaunajiem spēlētājiem. Tas palielinās ieroču noietu, celsies cenas, algas, nodokļi, būs lielaks damage par valsti un BH medaļas fabriku turētājiem.
2.Starptautiskā tirdzniecība. 1. plānu daļēji varētu finansēt no starptautiskās tirdzniecības ieņēmumiem. Cik esmu makarējies pa tiem tirgiem diži izdevīgi tas nav un pinķerīgi arī ir. Tomēr, tajās valstīs kur ir daudz kredītkaršu spēlētāju un kad iet lielas karadarbības, tad arī cenas ceļās un pieprasījums arī. Ir valstis, kur Q7 tankus var pa 50+ nogrūst. Man ir 7 licenzes tirdzniecībai un nekad neesmu saticis mūsu bāleliņus tirgojamies ABROAD.
3. Projektu finansēšana. Patreiz ir 2 galvenie finansiālie avoti - valsts un mecenātisms. Mans piedāvājums ir izveidot produktu, ko tirgot par zeltu citām valstīm. Pats patreiz strādāju pie 1a tāda produkta, kuru prezentēšu līdz jaunajam gadam. Doma ir tāda, ka to pēc tam piedāvāt katrai valstī un iekasēt reālā zeltā par tā izmantošanu. No šejienes zeltu tad arī ņemt spēlētāju apgreidu finansēšanā.

Te ir tikai idejas. Nav aprakstīts, kā to realizēt un kontrolēt. Jautājums ir par to, vai tas varētu palīdzēt vai nē.

Iespējams, ka Tev arī ir kāda ideja, ja ir tad padalies.

Paldies.

 

Comments

ya ilitaren
ya ilitaren Day 1,809, 09:49

pidarasi, iz-za was udalili moyu statiu. Daite 10 gold i ya otstanu.

Wolter
Wolter Day 1,809, 09:54

Cena ilgi augstu neturēsies, jo tirgus ir mazs un vienīgie, kas nopelnīs uz to akciju būs starptautiskie spekulanti. Ja viss maksā lēti, algas mazas, tad viss ir ok.

Kaspars09
Kaspars09 Day 1,809, 10:44

ir bots cena krīt.. nav bots cena aug.. cenu spēlētājs faktiski vairs neitekmē, cik esmu novērojis..

Soulcraft
Soulcraft Day 1,809, 10:48

nu kaspar gan novērojums : D

MrAniman2
MrAniman2 Day 1,809, 11:22

Reāli cenas ietekmā kā bota aktivitāte tā arī spēles izmaiņas..nedomāju ka mūsu spēkos ir uz ilgu laiku pacelt cenas. Piedāvājums gandrīz vienmēr būs lielāks kā pieprasījums...diemžēl. Pats regulāri spekulēju ar ieročiem, bet nopelnu, pa lielam vienīgi kapeikas, jo vienmēr atrodas kāds kas neskatās tirgū bet savus 50 tankus iemet par jau piedāvāto cenu, kas ir pārdesmit sant zemāka, tādējādi piespiežot arī citus laist zemāk no kā izriet ka...

MrAniman2
MrAniman2 Day 1,809, 11:26

...nevaru īpaši izdevīgi iepirkties melnajā tirgū, jo tur tomēr cilvēki meklē pircējus kas uzpērk vairumā (1000+), bet lv tirgus nav pietiekami liels lai īsā laikā realizētu kaut vai 1000 tankus, piem nopirkšu tur q6 pa 8.3 gabalā...bet pēc 3 dienām cena jau varbū smagi kritīsies un savus tankus varēšu bāzt kaut pa...ā

MrAniman2
MrAniman2 Day 1,809, 11:28

Un ja piem paceltu ieroču cenas ar to raķešu atbalsta programu, tad augstākais pēc dienas to jau pamanītu ārvalstu spekulanti....

zivere2
zivere2 Day 1,809, 13:41

nav jēga celt ieroču cenas, jo pašizmaksa tāpat bieži vien būs augstāka kā pašizmaksa augstākas produktivitātes valstīs. Ir valstis, kur ir zems PVN.
Salīdzinājumam - eUSA ir 5% PVN, bet +60% ieroču bonuss. Kāda jēga ir pacelt cenu - tikai lai uzvārītos tie spekulanti, kuri aizbrauc uz eUSA (120 cc turp un atpakaļ), iepērk lielu partiju un notirgo vietējā tirgū...
Vai mums to vajag?

VIP_Toms
VIP_Toms Day 1,809, 13:51

Par Q7 neesmu sekojis - tik iepircis Polijā par lētāku cenu. Savus Q1, Q3 un Q5 pārdodu vairākās valstīs, kurām ir licence - kopumā 9-ās. Lai nopelnītu vajag,
1) uztaisītu vietēju LV datubāzi, kurā būtu visas valstis, kurām latviešiem ir licences (kuri ir gatavi dalīties peļņā (caur Donate)).
2) kādam vajadzētu pasekotu VISIEM šiem tirgiem. Kāds gudrāks, varbūt mācētu uztaisīt scriptu, lai to darītu, man (kad nav slinkums) nākas visas manas valstis pārčekot vienkārši pēc tirgus.

zivere2
zivere2 Day 1,809, 14:45

😃
pie spekulāciju idejām pieslēdzas "vecie krabji" 😃

Shmaulis
Shmaulis Day 1,810, 11:32

1) Daļa. Mākslīgi ceļot cenas var krietni palielināt naudas plūsmu. Respektīvi jāuzliek cenu minimums.
Sākotnēji tas ir ļoti neizdevīgi, tiek zaudēti ārvalstu pircēji (ja tādi ir) un pašiem pie maziem ienākumiem arī ir maza pirktspēja.
Bet esot godprātīgiem un pērkot tikai savējo preces, savstarpējā naudaas plūsma palelināsies, attiecīgi ražošana un atalgojums.
Bet to var izdarīt tikai lokālā tirgū.
Es esmu jauns spēlētājs, golabolo situāciju nepārzinu, kur nu vēl kkāds nianses ...

Shmaulis
Shmaulis Day 1,810, 11:40

2) Daļa. Ja pie tāda lēmuma nonāk un kaut vai 75% aktīvo spēlētāju seko nosacījumiem, tad tas irlabs variants cenu celšanai.
Kā jau minēju esmu jauns spēlētājs un nezinot visas aizkulise (būtībā vispār nezinu kas tur notiek) ideja ir tikai uzmetot aci valstu tirgiem, palasot komentārus, paprasot par situāciju saviem pazīstamajiem+ pluss vēl tika ņemts vērā ko man ir mācijuši finšu un investīciju priekšmetā.
Ja tas ir 100% apsurds tad piedošanu, ja kkas idejiski aizķersies, tad prieks palīdzēt.

Mareks Kalnins
Mareks Kalnins Day 1,810, 13:55

Nē nav absurds, ta arī darīsim. Paldies par viedokļiem.

arnisar
arnisar Day 1,811, 01:51

kaa pazeminaat ierochu cenas lai vairaak vareetu shaudiities?

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.