Ambient on/off

Join the new world

 

Kështu është kur ke punë me FËMIJË :::

Day 1,821, 08:01 Published in Albania Mexico by eMcDreccY

së pari URIME 100VJETORIN e pavarsisë së SHQIPëRIS ETNIKE, edhe pse sdua të ket përçarje mes SHQIPËTARËVE, por nuk kam çtë bëj:Një FMIJAQ 14 VJEÇAR në lojë me emrin DUBROVNIK1997 , më kërcnon mua me PRISHJE të AKONTIT, PARTISË dhe MU-s, mandje më kërcënon edhe për JETËN REALE ndoshta edhe me VRASJE, gjithsesi analizojeni ju ! !

Për më tepër VIJEN BISEDA :
Para se ta raportoj për OFENDIME, dhe KËRCNIM, hyra ta kopjoj linkun e profilit të tij dhe :::
Kështu me ' BABËN ' kur then LIGJEt e eREPUBLIKËS, mso së pari lojën, pastaj kërcno NJER'Z,

P.S: një këshillëë..... për çdo gjë naj OFENDIM ose KËRCNIM RAPORTONi ADMINAT se sja vlenë me pas një 'ASGJË' në mesin TONË !


MET'TMIRA !

 

Comments

Tiger Ramadani
Tiger Ramadani Day 1,821, 08:09

Sa idiot :ssssss idiotizmi i femieve tan te pa edukuar nxjerr ne pah kulturen traditen historin ton ky femij duhet t eterhiqet zvarr ENVER HOXHA aj kadit se qka dueht ber me ta

ArnoldDjin
ArnoldDjin Day 1,821, 08:10

gjynof accounti ahahahjaajhahjajajaghhaghaghaghahaa...

Erlindi
Erlindi Day 1,821, 08:10

gjishtu edhe mua disa po me kercenujn po ata po tregojn veten dhe disa kan more ban se nuk din te loajn mir 😃

DraKuLlaa
DraKuLlaa Day 1,821, 08:39

ncncncncncnn : ky fmijaç koka fëmij i pa EDUKUAR nga prinderit ,,,,,,, si guxon te kercenoj njeri me jetë RL shaku i nje loje .....

por sidoqoft DREQI e paska hangër 😃

MeDzzeLi, mos u prek se ashtu e ke emrin n'loj XDXD (my best FRIEND)

Arius argiri
Arius argiri Day 1,821, 09:17

nuk eshte aq e thjeshte sa e beni ju mor djem! sepse keto kercenimet sapo i prek ne plage ketyre qe kane pushtetin ne ealbania po behen zakon! se pari te kerkojne te hysh ne chat pastaj te kerkojne miqesi ne face book dhe pastaj e shfrytezojne mirebesimin tend per te kercenuar dhe ofenduar! kjo sjellje eshte e turpshmme e neveriteshme sidos kur behet fjale vetem per nje loje! dike e shajne nga robte e shpise dike tjeter i permendin stilin e zhapikut e dike tjeter e kercenojne se do ti fshijne ac

Arius argiri
Arius argiri Day 1,821, 09:20

keto dy kercenimet e para nuk jane ne gjendje ti bejne se jane burracak dhe te pafytyr por qe dikush mes tyre ka lidhje me adminat dhe qe ate qe i kundershton e mbajne ne mbikqyrje qe qe ne gabimin e pare ti heqin acc kete e di mire se mundet ta bejne! dhe jane po ata qe bertasin per bashkim kombetar dhe hiqen patriot! dua tju them me kete rast ketyre qenieve te mjera qe bejne kompllote te ndyra ne pm e chatit se jeni turpi i shoqeris shqiptare ne ealbania!

Kris the Intriguer
Kris the Intriguer Day 1,821, 09:32

shoh qe e paske ne shqip lojen, si e ke bere?

ArnoldDjin
ArnoldDjin Day 1,821, 09:46

Boj log out kris ene e ke te pamja pare,e zgjedh siper djathtas gjuhen...

eMcDreccY
eMcDreccY Day 1,821, 09:54

@ DrAKuLlaa 😃 sparaqet problem. sepse ashtu e kam vere pra DRECCY [EN] = DREQI [SQ] për të qenë më i TRISHTUAR 😃

@KRIS HASA i nderuar duhet të dalësh nga loja dhe aty tek gjuhët e përzgjedh gjuhën SHQIPE dhe ja......

Kris the Intriguer
Kris the Intriguer Day 1,821, 10:26

rrofshi

Drk Raiden
Drk Raiden Day 1,821, 10:35

v18, s1013. Understood nthng..😃 😃

Andiroid
Andiroid Day 1,821, 12:58

V hahahahuauhauhauhauahha deliri i madheshtise tek kalamojt e sotem...

Nga nje ane po me vinka keq qe i kan dhene ban sepse per mua do kishte qene nje kalim kohe i kendshem te kisha shkemby disa PM me kete (shpresoj te rikthehet)

Bravo eMcDreccY per menyren e qete te pergjigjeve qe ke dhene, eshte per tu vlersuar..

Kleivis Marku
Kleivis Marku Day 1,821, 14:52

Fitoni para nepermjet shkurtimit te linkut http://tinyurl.com/cperhfv

fatjol1234
fatjol1234 Day 1,821, 22:44

Voted 🙂

Elton CrazyShady E
Elton CrazyShady E Day 1,822, 04:43

paska lujt nga mendt

SabatonBIH Day 1,822, 08:01

Comment deleted

A Penguin
A Penguin Day 1,822, 11:34

1997.. Mundet edhe ti ket 15 vjeq,pra ka mundsi qe te jet ne vitin e par te shkolles se mesme.. Ja pse nuk duhet perkrahur ty,ben paragjykime te panevojshme -.-

( 😛 )

ujku76
ujku76 Day 1,822, 14:57

ArnoldDjin, ti ke te qeshmen me seksi ne eRepublik. Si gelboqe pensionisti. Ha ha . Se s'po me rrinte dot pa ta thon...

FdmScorp
FdmScorp Day 1,822, 17:30

Precisa de votos / assinaturas em seu jornal? Use: http://goo.gl/yXezH

Need votes or subs or FB likes ? order them here: http://goo.gl/yXezH

100 % legal

AqifPasha
AqifPasha Day 1,823, 02:08

me sa duket e more edhe ti bann ...
cfare eshte kjo pune more keshtu ?
Sa persona ka ketu qe bejne nje loje te ndershme ?!

Arius argiri
Arius argiri Day 1,823, 05:40

sepse shqiperia e trimave ne kete loje eshte shndrruar ne shqiperine e spiuneve !!!!!

Crazy Alboz
Crazy Alboz Day 1,823, 06:20

Arius vlla keto jan gjera kalamojsh me vjen shum keq qe eMcDreccy ka mor bann dhe shpresoj qe te blej naj acc tjeter se pastaj skam me çin grihem pak 😛
Ky njeri ketu eshte SWAT ose BOSTON U.S nqofte se e keni ndegju naj her, ky ka nxirr çdo her probleme dhe se di pse ben ket pun. McDreccy vella nqofte hyn prap ne loj edhe najkush te kercenon te lutem me me than qe ti bejm nje report te gjith se bashku.
Nqofte nuk kthehesh por e lexon ket, ta kalosh mire ne jete 😉

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.