Ambient on/off

Join the new world

 

Jestem wyd.6

Day 1,846, 09:00 Published in Poland Poland by Tata Zygulka

Kolejny miesiac mija, wiec pora na kolejne wydanie Jestem. Na poczatku pragne przeprosic moich sobow za ostatnie wydanie, ktore bylo wykorzystane do celow osobistych. Pragne takze poinformowac, iz mozliwe jest dalsze uzywanie Jestem w innych celach niz omawianie problemow. Prawdopodobnie bedzie to chwalenie Bluerose pod niebiosa.

Analizujac popularnosc kolejnych wydan stwierdzam, ze chcecie omawiania problemow stricte zyciowych. Mowicie – macie.

“Nie lubie, jak oni patrza na moja pupe” – powiedzial raz kolega na naszym kanale. Mysle, ze kazdy z nas, szczegolnie ci mieszkajacy w duzych miastach moglby miec taki problem. Czy jest to jednak problem? Owa mniejszosc seksualna znana jest czesciowo z patrzenia na swiat w sposob kobiecy. Jezeli chlopak patrzy sie na twoja pupe porzadliwie oznacza to, ze masz taka pupe, ktora spodoba sie rowniez dziewczynom. Nalezy sie wiec podbudowywac takimi sytuacjami.
Tutaj porada dla bojownikow. Noscie dopasowane spodnie. Szczegolnie te od garniture. Wiem, ze kupienie fajnego gajera jest sporym wydatkiem, ale blagam – nie chodzcie cale zycie w garniturze z matury. Wypijcie w miesiacu kilka piw mniej I idzcie do sklepu. Najlepiej z kolezanka, ktora wybierze dla ciebie stroj idealny. Jeszcze jak to jest kolazanka, na ktora polujesz, to jest jeszcze lepiej. Mozna zawsze w podziece wyskoczyc na kawe I urabiac material.
Niestety stwierdzic musze, ze w Polsce jest slaby wybor tanszych ubiorow. Bieda jest szczegolnie z dopasowaniem. Chodzac po sklepach w UK widze taka roznorodna rozmiarowke, ze kazdy facet chodzacy w eleganckich spodniach matak wyeksponowany tylek, jakby od dziecka chodzil na silownie. A kobiety to lubia.

To tyle o pupie w tym wydaniu. W nastepnym chyba porusze temat istoty filmow erotycznych I porno – kolejny wasz ulubiony temat.

Na koniec standardowo odpowiedzi na ostatnio zadane pytania.

Any name
Czy są jakieś przeciwwskazania odnośnie używania artykułów Mixa jako środków wymiotnych?

Sprawa w sumie sama sie rozwiazala. Jezyk estonski jest wyjatkowo wymiotny.

Karamon
Ty sobie atakowanie Skandynawii wybij z głowy! :<

To w sumie byl komentarz napisany miesiac temu. No I kto ma teraz sobie wybic z glowy? 🙂

Krystekl
Ostatnio widziałem w necie że powracamy do systemu w którym święta które wypadają w soboty będą oddawane pracownikom w dni robocze. Niestety nie znalazłem od kiedy to wchodzi w życie?

Trybunał Konstytucyjny zakwestionował przepisy odbierające pracownikom dodatkowy dzień wolny za święto przypadające w dzień wolny od pracy. Pracodawcy jednak nie muszą się martwić o przyznawanie dodatkowego wolnego za okres, w którym obowiązywały sporne przepisy – informuje „Dziennik Gazeta Prawna”.
Reszta tutaj:
http://praca.wp.pl/title,Pracodawcy-nie-beda-zwracac-dni-wolnych,wid,15019852,wiadomosc.html?ticaid=1fac2

Przepraszam za bledy, ale czasu jak zwykle malo.

Jak zwykle zapraszam do komentowania i dzielenia sie swoimi problemami.

 

Comments

Sowx
Sowx Day 1,846, 09:07

więcej więcej o/

Corrrado
Corrrado Day 1,846, 09:55

-
o/

Pan Alies Bu
Pan Alies Bu Day 1,846, 10:07

ó/

Frondysta
Frondysta Day 1,846, 10:42

Po czym poznaje się i dlaczego która ręka jest prawa? Bo jeżeli na podstawie tego,że tą ręką wykonujemy większość czynności to przecież wtedy lewa ręką mańkuta jest prawa,a ta druga lewa,więc np. trzeba by zmienić dla nich przepisy drogowe?Bo w przeciwnym wypadku jeździliby pod prąd.
Proszę o wyczerpującą odpowiedź w kolejnym wydaniu.
Pozdrawiam
Frondysta

M.Pazdzioch
M.Pazdzioch Day 1,846, 11:11

o/

TheCieply
TheCieply Day 1,846, 11:14

o/

Xenka
Xenka Day 1,846, 14:18

o/
a ja mam pytanie dlaczego ten kurczak musiał zginąć pod kołami traktorka ?
http://www.youtube.com/watch?v=juqyzgnbspY

Maurycy Aaron
Maurycy Aaron Day 1,847, 00:15

vs

Siepraw Twardostoj
Siepraw Twardostoj Day 1,847, 01:40

vs

avrukh
avrukh Day 1,847, 02:15

votado subidado

Any name
Any name Day 1,847, 11:17

Czy wszechświat ma początek? Jeśli ma, to skąd wziął się ten początek? Jeśli nie, jak to jest możliwe?

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.