Ambient on/off

Join the new world

 

Intervija ar Mongis

Day 1,888, 11:50 Published in Latvia Serbia by TrakaisLacs
Šodien veicu interviju ar Mongis par tagadējo stāvokli Latvijā, detalizētāk paskaidros mūsu prezidents zemāk!


1.Vai ir kādi plāni, idejas kā atgūt Latvijas zemes?
1.1. Tuvākajā laikā TWO alianse uzsāks ofensīvu uz Ziemeļiem. Spānija jau uzbrūk Kanādai un pārējie palīdzes kaujās ar Zviedriem un Somiem. Nevar neatdzīt, ka Asgardam ļoti palīdz Krievija.
1.2. Uzskatu, ka ir iespējams atgūt reģionus arī caur RW. Mums pietrūkst pavisam maz lai izceltu visu kauju. Un tuvākajā laikā tas tiks organizēts. Bet jāatceras, ka katra ieguldījums ir ļoti svarīgs.

2.Ko tu ieteiktu pašlaik darīt stiprākajām MU Latvijā?
Neko neieteikšu, jo tie ir privātas militāras vienības. Būtu jauki ja varētu organizēt kopīgus uzbrukumus, ka to dara FRAG. Pats patstāvīgi piedalos un varu teikt tikai pozitīvo. Protams ir ļoti daudz divklikeru, kas neiesaistās nekur un izsit visu savu veselību parasti nevajadzīgos brīžos. Pietrūkst aktīvo spēlētāju kas padara spēlēšanu interesantāku.

3.Ir noslēgti kādi līgumi vai pakti ar citām valstīm kuras karos Latvijas pusē?
Skatīt 1.1. Tā, ka esam ACT (Associated Countries of TWO) biedri - protams būs atbalsts no TWO, ko arī apstiprināja HQ pēdējā sapulcē. Bet tas nenozīmē, ka pašiem neko nav jādara! Būs jāizmanto vajadzīgus brīžus teritoriju atgūšanai.

4.Tavi komentāri par tagadējo situāciju valstī?
Spēles ekonomiska situācija nav labvēlīga ne valstij ne spēlētājam. Ir veikti vairāki pasākumi nodokļu samazināšanā, bet izskats nenes vajadzīgus rezultātus. Latvieši iepērk preci ārzemēs līdz ar to nodokļi aiziet garām valsts kasei. Paskatoties tirgu ir skaidrs, ka tur ir pilns ar spekulantiem, kurus es neatbalstu. Bet kaut kā spēlē jāizdzīvo.

5.Vai valstij pietiek naudas MU apgādēm?
Pēc pēdējiem nodokļu samazinājumiem naudas pietiek tikai un vienīgi līgumu parakstīšanai. Viens MPP līgums maksā 10.000CC. Lai uzturētu 14MPP, kas šobrīd ir, nepieciešami 140.000CC katru mēnesī. Īstenība mums vajadzētu 18MPP.

Interviju un jautājumus izveidoja..
vienmēr uzticīgais


TrakaisLacs
 

Comments

xTripleXx
xTripleXx Day 1,888, 13:50

o7

Kaspars09
Kaspars09 Day 1,888, 22:00

kkāda.. it nekāda tā intervija..

turukmaktau
turukmaktau Day 1,889, 02:33

sevi cienošs e-latvietis, un it sevišķi prezidents, nedrīkst tik kļūdaini rakstīt! Un steiga nav arguments

xTripleXx
xTripleXx Day 1,889, 03:37

@orangee - Vai tad prezidents ir ielicis šo interviju?

turukmaktau
turukmaktau Day 1,889, 04:21

atbildes taču ir prezidenta 🙂

xTripleXx
xTripleXx Day 1,889, 04:32

a varbūt tā bija telefonintervija.... : )

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.