Ambient on/off

Join the new world

 

Hymni Shqiptar Erepublik

Day 1,651, 16:00 Published in Albania USA by crashALB


Hymni Shqiptar Erepublik

Kam nji loje m'pikon si ar
se me shekuj jom shqiptar
e kur shkijet jan te porta
per liri lojën fillova
e kur shkijet jan te porta
per liri lojën fillova

Xhamadani vija vija
shtij bazukaaa e pij birraaa
rruget plot mbush me shkija
ju kom shujt brima brima

Është një lojë që na bashkon
e një luftë që na forcon
është një gjuh qe flasim tanë
dhe një tokë qe e thërrasim nanë
është një gjuh qe flasim tanë
dhe një tokë qe e thërrasim nanë

Xhamadani vija vija
shtij bazukaaa e pij birraaa
rruget plot mbush me shkija
ju kom shujt brima brima


rrugës sime per shqipri
jam kam nis me i benz te ri
dhe u nisa për me ardhe
musha xhepat plot me armë
dhe u nisa për me ardhë
musha xhepat plot me armë

Xhamadani vija vija
Është Kosova ooo është Shqipëria
Ska mo shkije nëpër brima
Sa e madhe është Shqiptaria


Vote | Subs sa ma fort qe te rrij ne Top

 

Comments

KRIMIKO
KRIMIKO Day 1,651, 16:02

Xhamadani vija vija
shtij bazukaaa e pij birraaa
rruget plot mbush me shkija
ju kom shujt brima brima

hahahahhahahaha Killa ti je me i miri 😁

KOSOVA PEYONI
KOSOVA PEYONI Day 1,651, 16:04

hahahahhaha s v !!

Sinan Ks
Sinan Ks Day 1,651, 16:12

Haha killa you killed us today hehe

crashALB
crashALB Day 1,651, 16:15

Peyoni: Krisma ..krisma ...nigjohen krisma
Altinks: ca ke he burr pse m'zgjon na gjumi...
Peyoni: nigjohen krisma komandant , ta bona i zile n'cel po su ndive
Altinks: auuuaaaaaa ku ma di numrin tii ..ski faj ti jooo , fajin e ka ai Fessti qi tbleu iPhon ty.
Peyoni: si t'thush ti
Killa: komandant kan ardh shkijaaat , skena buk, skena arme vec ti shtij me kumpiraaa
Altinks: auuuaaaa ....Festiii mblidhi nacot ..qiti buk , qiti arm ane shtija do shkelma se ne oren 22.00 do luftojm.

KOSOVA PEYONI
KOSOVA PEYONI Day 1,651, 16:18

hahhahahaha nuk je normal 😃 hahahah

KRIMIKO
KRIMIKO Day 1,651, 16:23

hahahhahahahhaaaaaahahahahhaah "Killa: komandant kan ardh shkijaaat , skena buk, skena arme vec ti shtij me kumpiraaa " hahahahha sa kam qesh o Zot.......................

Sinan Ks
Sinan Ks Day 1,651, 16:29

NO COMMENT HAHAHA

besim25
besim25 Day 1,651, 17:24

v12 s45

BeronMUFC
BeronMUFC Day 1,651, 17:27

v+s

enzq
enzq Day 1,651, 17:32

Tpaska hyp i frymzim sot o Killa e ke djeg fare 😃 v+s

Fessti
Fessti Day 1,651, 17:35

voted ahahahaaa

Kosova99
Kosova99 Day 1,652, 01:27

voteeeeeee 😃

BubullimaAl
BubullimaAl Day 1,652, 03:29

hahaha e madhe

cimi.cimi
cimi.cimi Day 1,652, 03:49

huahauhuahuah killla je krejt i chartem 😃 😃 v+s

jonkastrioti
jonkastrioti Day 1,652, 03:55

HAHAHAHAH
BASH PARA DO DITEVE PATA PYET PER HIMNIN
ME VEND
V+S

Pjeter Doda
Pjeter Doda Day 1,652, 04:09

hahaha t'lumt

Zgjlm
Zgjlm Day 1,652, 04:11

Hahahaha Seni ma i qart qe kam Lexu hahahahahhahaha

HMZKSP
HMZKSP Day 1,652, 04:14

v+s

Deqan 007
Deqan 007 Day 1,652, 04:34

opaaa joshaaa joshaaa hehehehehe....

erodial
erodial Day 1,652, 05:43

Ta kishe bo shtij bazuka e pi rakia hahhhaha

tupecpancho
tupecpancho Day 1,652, 13:55

hahaah V

Tetovar1
Tetovar1 Day 1,652, 15:48

35 59 😃

Ermal Dervishi
Ermal Dervishi Day 1,653, 07:03

Certifikaten e familjes ja qifsha shkaut !

Cameria Soldierboy
Cameria Soldierboy Day 1,653, 08:37

ahahaha nice man 😃

iCask
iCask Day 1,653, 09:36

v

BALISTI78
BALISTI78 Day 1,653, 13:12

shum fort

ProShqipe
ProShqipe Day 1,653, 15:52

v+sub 😃 xD

LongLiveAlbania
LongLiveAlbania Day 1,653, 18:45

Hahaha bravo vlla. Rrofte Shqiperia edhe gjith Shqiptart kudo se jan

Audata
Audata Day 1,654, 09:48

v+s !!!!!!! 🙂

ervin bajraktari007
ervin bajraktari007 Day 1,654, 09:56

Shum shum i bukur i lumt atij qe e ka bo...

Frederik 11
Frederik 11 Day 1,660, 14:52

v+s

ILLYRIAN Pirat
ILLYRIAN Pirat Day 1,662, 14:44

Pirates are Free

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.