Hot Summer - tłumaczenie od lenia dla leniwych

Day 4,606, 03:31 Published in Poland Poland by Vogel Serapel

„Każdy obywatel powinien być żołnierzem. Tak było w przypadku Greków i Rzymian i tak musi być w każdym wolnym państwie”.
-Thomas Jefferson

Przygotuj się na pełne wrażeń długie, upalne lato.

W lipcu i sierpniu myśliwce odrzutowe i pojazdy pancerne weterani i rezerwiści są wezwani do broni, aby wspólnie walczyć o chwałę swoich krajów i korzyści osobiste. Koordynacja będzie słowem kluczowym, ponieważ kiedy i gdzie wydasz swoją energię, zrobisz lub przerwiesz bitwę, a nawet wojnę.

Podczas wydarzenia każda runda kampanii będzie jednocześnie dyskutowana w dywizjach powietrznych i naziemnych. Każda dywizja będzie się składać z 3 odrębnych stref bitew, a aby zdobyć punkty podziału, kraj musi wygrać 2 z 3 stref bitew.

Czas trwania wydarzenia

Wydarzenie rozpocznie się w dniu 4 609 [00:00] i potrwa dwa miesiące. Możesz sprawdzić licznik zdarzeń dostępny na stronie głównej.

Kampanie

W przypadku kampanii rozpoczętych podczas wydarzenia, punkty kampanii zostaną przyznane zwycięzcy rundy zgodnie z podziałem:

Punkty kampanii dla zwycięzcy rundy
Division 1 - 2 pkt.
Division 2 - 3 pkt.
Division 3 - 4 pkt.
Division 4 - 5 pkt.
Air - 6 pkt.

Podczas wydarzenia najbardziej zacięta strefa bitewna (ta, która ma obecnie najwięcej zadanych obrażeń) stanie się epicka. Gdy strefa bitewna stanie się epicka, pozostałe 2 strefy bitewne dywizji również staną się epickie.


Szczegółowe zasady dla bitw powietrznych

Rundy powietrzne będą sporne między 3 sektorami (A, B i C), każdy sektor odpowiada odrębnej strefie bitwy z ich własnymi bohaterami powietrznymi, dzięki czemu więcej pilotów może odwrócić losy bitwy dla chwały lub zysku.

Zadanie największej ilości obrażeń stronie w sektorze zostanie nagrodzone Medalem Sky Hero i 8 sztukami złota.

Obywatele mogą w dowolnym momencie wybrać sektor, w którym walczą, korzystając z przełącznika sektorów lub za pomocą mapy kampanii, w taki sam sposób, jak można przełączać dywizje w bitwach naziemnych.


Szczegółowe zasady dla bitw naziemnych

Rundy dywizji naziemnych będą sporne na 3 różnych strefach bitew. Dla każdej rundy zostaną otwarte 2 określone strefy bitwy i jedna standardowa strefa bitwy.

Standardowe strefy bitew będą zgodne z ustalonymi zasadami pod względem zadawanych obrażeń.

Bitwy terenowe

Bitwy naziemne będą toczyć się na 14 różnych rodzajach terenu w zależności od wyboru przywódców wojskowych atakującego (Prezydentów Krajowych, Dyktatorów, Ministrów Obrony i Ministrów Spraw Zagranicznych). Gracze mogą rozdzielić swoją obecną siłę na 14 różnych umiejętności terenowych. Podczas eventu do obliczenia obrażeń po trafieniu w bitwie naziemnej zastosowana zostanie umiejętność danego wojownika, która zastąpi siłę formuły.

Industrial, Urban, Suburbs, Airport, Plain
Wasteland, Mountain, Beach, Swamp Mud,
Hills, Jungle, Forest, Desert.

Możesz przypisać część lub wszystkie swoje punkty siły. Przypisywanie punktów umiejętności można wykonać w dowolnym momencie, o ile istnieje siła, która nie została wcześniej przypisana (jak po sesji treningowej). Przypisanie punktów umiejętności nie wpłynie w żaden sposób na szkody, jakie obywatel może wyrządzić w standardowych strefach bitew.

Punkty rangi wojskowej uzyskane podczas walki w strefach bitewnych w terenie są obliczane na podstawie całkowitej siły gracza.

Maksymalna umiejętność, jakiej może użyć gracz, zależy od podziału, w którym walczy gracz, w następujący sposób:

Division 1 - Maksymalna użyteczna umiejętność 20000
Division 2 - Maksymalna użyteczna umiejętność 25000
Division 3 - Maksymalna użyteczna umiejętność 30000
Division 4 - Maksymalna użyteczna umiejętność 40000

Aby zresetować umiejętności, musisz użyć specjalnego tokena resetowania umiejętności.

Każdy obywatel otrzyma szereg uzupełniających tokenów resetowania umiejętności, a ograniczona liczba tokenów będzie dostępna do kupienia w sklepie z polami bitwy. Token zresetuje wszystkie przypisane umiejętności, a całkowita siła gracza będzie dostępna do ponownego przypisania.


Lato w pełni tygrysy grzeją się w słońcu ale nie leniuchuja. Wszyscy zaprawieni w boju dzięki własnemu (tak regularnie tworzymy swoje) eventowi ruszą na podbój platońskich dziwnych ogródków bitewnych. Sam szaleje ostatnio z kosą na RODOS więc zieleń mi zbrzydła zatem punktuje w pustynie.

Zapraszam wszystkich, którym się nudzi, a feed bojówki powoduje depresje i przekonanie o martwocie tego świata. U nas życie kwitnie, kasa się sypie a golda nie da się zliczyć.

Łowimy RH dominujemy na zbiórkach i NAPRAWDĘ ŻYJEMY!! I potrafimy czerpać radość z eŻycia.

Trochę bełkot ale sporo wczoraj spędziłem czasu na słońcu...
dziś tez.

Zapraszam na kanał Discord - https://discord.gg/NYp7w6r