HM | I osa - Sissejuhatus ja näpunäited

Day 5,776, 23:24 Published in Estonia Estonia by Haridusministeerium


I osa

Sissejuhatus

Erepublik on veebipõhine elusimulatsioon.

Mängimist alustades on Teie kontol järgnev.
500 EEK sularaha
1 kuld
1000 laoruumi
1 energiabatoon
5 Q5 relva
200 Q1 toidutoorainet
1 Q1 toidutehas
3 Q1 toidutoorainetehast

Erepubliku igapäevaste tegevuste alla võiksid kuuluda töötamine, treenimine ja sõdimine. Nende tegevuste päevase normi täitmise eest saab boonuseid.

Iga tegevus kulutab energiat, osa energiast taastub iga kuue minuti järel.
Energiabatoone kastutades taastub koheselt 100 energiapunkti.
NB! Energia taastamisel ärge kasutage kulda!

Erepublikus on kasutusel kaks valuutat:
Sularaha (cc), mida kasutatakse põhiliselt turul kauplemiseks. Sularaha on võimalik teenida tehes palgatööd, sõdides, kirjutades artikleid jne.
Kuld (G), mida kasutatakse treeninghoonete ja tehaste rajamiseks ning arendamiseks, treeninglepingute soetamiseks jne. Kulda on võimalik teenida medalitega (põhiliselt lahingukangelase (battle hero; BH) või õhukangelase (sky hero; SH) medalitega) või soetada valuutaturult sularaha eest. Eraisikud saavad päevas teha tehinguid 10 kulla piires.

Mõned näpunäited noortele.

Maalahingutes sõdimisega tasub alustada esimesel võimalusel, sest madalamates divisjonides on küllaltki lihtne teenida kulda võites lahingukangelase medaleid. Kaugemas tulevikus on mõistlikum keskenduda õhukangelase medalitele, sest õhulahingutes on vahe noorte ja kogenud mängijate vahel suhteliselt väike.

Ära raiska kulda lahinguväljal või missioonide täitmiseks. Kogu seda treeninghoonete arendamiseks või tehaste rajamiseks, sest see on parim investeering, mida on võimalik teha.

Treeninghooneid ja tehaseid on aeg-ajalt võimalik arendada soodushinnaga.

Energiabatoone (energy bar) ei tasu raisata.

Ole aktiivne: liitu mõne sõjaväeüksuse ja erakonnaga, loo oma ajaleht ja kirjuta artikleid, suhtle teiste e-eestlastega Discordi jututoas - nii on mäng lõbusam.