Ambient on/off

Join the new world

 

Falenderim

Day 1,874, 02:44 Published in Albania Albania by LiLo1

prsh te gjith atyre lojtareve e miqeve tan qe na votuan dje gjith diten, Flm edhe atyre shokeve qe erdhen nga shtete tjerame na ndihmu per votim dhe votuan per kandidadin tone.Kam pa qe po thuhet ne bem tradhti te ndalemi ketu: paskena pranu 1 maqedonas i cili ka hy votu dhe ka dal fill okkk pra mund te jet gabim dhe po kerkojm falje publikisht,2 cfare te keqe bem ne ku e demtuam shtetin ne????? me jepni nje rast te vetem ....
Fajin e vetem qe mund te ishte po e "pranojme" por valle kjo ishte ajo PTO qe po na trombetohet apo thjeshte frika e humbjes se pushtetit.Ne quhemi te korruptuar hajdut dhe tani tradhtaret e kombit !!!! Pse valle????? jemi ne qe hame darka me maqedonas?jemi ne ato japin ban shqiptareve ne chat? e kemi mush ne chat-in me maqedonas?? jemi ne qe shajm shqipatret me rop shpije apo greke???hidhni i sy i cik chatit kush jan operator admin ose thjesht kush ja hoqi planetlab admin ne chat ???? kuptoj qe ka shum per te shkru dhe per te then por ju qe ju dhemb e ju djeg ju qe quani shqiptaret serb apo maqedonas hudhni i sy vetes jeni ju qe i keni bo PTO shqiperis qysh me impeachment te dardanh i cili u detyrua te jap doreheqjen e deri tash komandoni vetem ju dhe nuk doni te keni kundershtar sepse ato jan te gjith te korruptuar.
Pse keni frike nga fjala revolucion???' sepse e dini mir ca do thot ..Ne se ne e kemi bo ndonje gabim perseri i kerojm falje Shqiptareve por e kemi bo ne menyre te ndryshoj eShqieria nga zullumi i pseudo patrioteve
kuptoj se do imazhe nxjerrin te verteten por ne do vazhdojm si do qe te jete rrezultati per te miren e Shqiperis rrofte Shqiperia

 

Comments

LiLo1
LiLo1 Day 1,874, 02:52

besoj se kto ja disa po kemi tjera perseri rrofte shqiperia

Lapraksi
Lapraksi Day 1,874, 03:19

Kjo e fundit s'ka nevoje per koment.Festimbq qe i quan shqiptaret e shqiperise greke....

DonCurtis
DonCurtis Day 1,874, 04:01

Shkruje artikullin edhe fyromce dhe anglisht se nuk e kuptojn ata qe te kan votu!

E sa per kundershtar, pozita nuk ka frike te kete nje kundershtar te denje ne opozite, sic ishte Rilindasi per shembull. Ai ishte shum afer fitores, por populli votoi tjeter ke dhe ai e pranoi humbjen me dinjitet. Ndersa blerja e votave per cp eshte nje trend i ri ne eShqiperi, dicka qe nuk ka ndodhur me par.

Mos u mundo te zhvendosesh vemendjen ne tjera gjera te kota, une po te isha si ti (fatmirsisht nuk jam), do kerkoja falje publikisht jo per pranimin e nje fyromsi, por edhe per pranimin e amerikanve dhe kinezve tjer.

Immigrati
Immigrati Day 1,874, 04:01

Hemo o prostituta te maqedonasit,pse nuk shkoni te dy ne maqedoni? Festimi dhe labern jane njerez me dinjitet dhe jo shkerdhata si ju te dy.

Lapraksi
Lapraksi Day 1,874, 04:15

@Immigrati
vec ti ske goje me fol per identitet ktu, kaq shpejt harrove sa mijera adresa ke hap me emra serbesh ktu n Shqipri?

kushtrimzz
kushtrimzz Day 1,874, 05:00

Ke harru me falenderu Aexil Kong Junior o/

Boom3ranG
Boom3ranG Day 1,874, 05:19

ska ni here me hanger mutin tani me than mfal se se ke dit qe ke hanger mut . nuk kerkohet falje mas ati gjesti .ooo amator se hajn njerzit ket fore tradhtar jeni . e lshone shqiprin shkoni te fyromi ta kshyri a po muni me marr cs t fyromit ti si shqiptar palohu P!

Ali.Pash.Tepelena
Ali.Pash.Tepelena Day 1,874, 05:22

o djema na keni hapur barkun me keto sharjet dhe ofendimet nes shqiptareve .
pse mos te them RROT GREKEVE QE PO NA PERGOJOIN DHE PO NA OFENDOJNE NEPER PARLAMENT E NEPER MEDJAT E TYRE NE GREQI , PSE MOS TE THEMI RROPT MAQEDONISE DHE SERBISE ME TE GJITHA TE KEQIJAT QE I KA BER DHE PO U BEN VELLEZERVER TAN NE KOSOV DHE NE MAQEDONAS , PSE MOS TI LEM MENJAN SHARJET DHE OFENDIMET MES NESH POR TE FILLOJME DHE TU TREGOJME VENDI SERBEVE ., GREKEVE E MAQEDONSAVE . TE PAKTEN TA BEJME ME AN TE LOJES MIRE MEQENS NE JETEN REALE SESHTE AQ E LTHJESHT .

Kris the Intriguer
Kris the Intriguer Day 1,874, 05:40

po, falenderoji fyromsat e hungarezt qe te votun.

LiLo1
LiLo1 Day 1,874, 05:43

ciu ciu ciu erdhi imjaaaaa kiss nga nga ne e ke ......qe keni frike keni apo je tu pergatit kb ne #albania ahhh po ate turkun kush e kishte pranu cz edhe ajo nuk eshte keq se deri para 4 ditesh na trobetoje shqiptaret Pto izraelin apo do me se kam edhe per ty upsss po ti she aty duke folur serbisht ti atdhetari pupupupupu tuuuurp per ju qe i thoni vetes atdhetar

LiLo1
LiLo1 Day 1,874, 05:43

avokati popullit merr masa per fymjet

LiLo1
LiLo1 Day 1,874, 05:46

Blackops kiss e ke se e di qe thell mrena teje je i mir po normal me kujtohet kur me the para do ditesh du me u marr me politik dhe normalisht duhet me ju sherby atyne qe do te mbeshtesin... Don Kurtis ma merr mendja ti ske qa me thon se shihet deri dje ku ishe e tash per i post na dole atdhetar i flakt po ske faj ishalla beni pallate ne pc puuuuq edhe ty se noshta je gjelozzz

Kris the Intriguer
Kris the Intriguer Day 1,874, 08:34

cfare flet o i shkalluar lol

Kris the Intriguer
Kris the Intriguer Day 1,874, 08:35

jua dha duret edhe cerciz.topulli hahhahahahhaa

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.