Ambient on/off

Join the new world

 

Etiketas ir pagarba.

Day 1,628, 14:25 Published in Lithuania Lithuania by UgiBugiVugi

Gerą vakarą Ponai ir Ponios.

Šiandien pradėsiu nuo padėkos Gliookui.Patinka jis mums ar ne, bet vertinant objektyviai, už šį mėnesį derėtų nukelt kepurę. Mano subjektyvia nuomone, ši kadencija buvo tikrai profesionali ir įsimintina. Taip, viskas nepraėjo kaip karštu peiliu per svietą, bet sunkus darbas ir pastangos tikrai buvo juntamos. Nors ir pačiam teko jį kritikuot dėl Latgalės, bet sprendimas buvo priimtas atsižvelgiant į tuo metu buvusią situaciją ir buvo stengiamasi suvaldyti rizikas. Kaip sakoma, jei žinotum, kas kur ateity nugriūsi - prieš tai ten pasidėtum pagalvę.
Reziume - aš sakau - bravo!Etiketas ir pagarba.

Tikriausiai daugelis individų mūsų eVisuomenėje net nenutuokia kas tai yra. Prašau, pagalvokit dar karta apie tai, ką norite daryti ar parašyti. O parašę, dar kart perskaitykit ir pergalvokit prieš paskelbdami viešai. Taip pat, kad ir kokia būtų valdžia - reikia ją gerbt. Patys ją išrenkam, ji yra mūsų eVisuomenės atspindys. Pilieti, ar gerbi save?

Taigi pirmiausia - labai kvailai ir niekingai atrodo kai į karinio dalinio (MU) kanalą parsidavėliai dvasios ubagai rašo brukalus, su nuorodomis į neaiškios kilmės straipsnius, kur už menką pinigėlį, niekingą labdarą yra kviečiama toliau brukti bereikšmes nesąmones kitiems. Skaitytojau, kuris taip elgiesi - būk geras, skelbk tas nesąmones tik savo eDraugams (kurie galės tave pašalint iš to sąrašo), o ne visiems priverstinai.

Kita rakštis - alkanų, murzinų, menkos savivertės ubagų aiškinimai, kur ir kaip reikia kariaut, nusispjaunant į daugiau ar mažiau išprususių vadų nurodymus, kuriuos reikia gerbt ir vykdyt. Taip mielieji, šie žmonės ne be reikalo užima atitinkamas pareigas, ir duoda apgalvotus nurodymus. Varguoli, kai būsi jų vietoj - daryk kaip manai geriausia. Bet kol taip nėra - elkis kaip pridera. Kitu atveju taip ir liksi visad tūpas mužikas, iš kurio visi tik juoksis.

Ir kol kas paskutinis man užkliuvęs dalykas - plačios valkatavimo apraiškos. Seniau buvo visuomenių, kurios tokius sodindavo, izoliuodavo, ar, sakykim, pašalindavo. Džiaukitės, kad čia nėra galimybių taikyti tokių praktikų. Suprantama, kad pradžioj gali netyčia viską iššvaistyt, bet šiek tiek solidesnio amžiaus piliečiai nebeturėtu prašyt išmaldos. Čia kalba apie maistą, ir mažą pinigėlį. Taip pat nuolat akis labai bado dvasios ubagų maldavimai pabalsuot už straipsnius ir užsiprenumeruot leidinius. Suprantu, kai pabalsuot prašo valdžia, kad paskleist eVisuomenei svarbias žinias, bet eilinis save gerbiantis pilietis neturėtų taip žemai pulti. Būkim garbingi, siekim medalio savo darbu (arba pinigėlio investicijomis), o ne smerktina, niekinga išmalda.


Baigdamas noriu padėkoti skaičiusiems mano įžanginę rašliavą, ir šį veikalą. Visuomet visus komentarus skaitau, dėkui už juos, taip pat už atiduotus balsus ir prenumeratas.

Linkiu nuostabaus likusio savaitgalio!

 

Comments

BEaST'as
BEaST'as Day 1,628, 15:04

Geras, primine man viena mergiote profilyje uzsirasiusia :
" I'm a member of C.S.I. (Can't Stand Idiots)... "

Mykolas O
Mykolas O Day 1,628, 16:01

dar turėtų būti orumas, kur prie kiekvienos naujienos, kur kažkas dalinama nemokamai prisirašo dvasios vargetos ir prašo paremti, nors jų xp rodo, kad jie jau turėjo susitvarkyti su finansais ir būti savarankiškais.

Skrudzas
Skrudzas Day 1,628, 16:12

Kaip straipsniui, pavadintam "etiketas ir pagarba", grubumo aiškiai per daug : ) Bet su pagrindinėm mintim kažkaip sutinku. Aš dar nuo savęs pridėčiau apie zyzimą palikti BH, bet su tuo turbūt ne kiekvienas susiduria

Raraz
Raraz Day 1,628, 22:35

kas is to etiketo ir pagarbos, jei neturi savigarbos, sazines, orumo... Is gyvenimiskos patirties tai tik pedagogai ir klerkai laikosi etiketo ir pagarbos, o visi kiti kaip galvijai lipa vienas kitam per galvas... bet dar nemaciau kad pedagogas ar klerkas pasiektu ka nors gyvenime, todel renkuosi galvijaus kelia ir net nesistenkit manes nuo to atkalbet...

Rimkrt
Rimkrt Day 1,628, 23:00

"rakštis - alkanų, murzinų, menkos savivertės ubagų aiškinimai, kur ir kaip " Jei kalbi apie pagarbą ir etiketą, kas ponui leido šitaip vadint kitus? Labai jau panašu kaip vienas garbus politikas pavadino realios Lietuvos žmones - "šunauja". išvada jei negerbsi kitu, tai ir tavęs negerbs. Nei vote nei subskribe už visų eLietuvos piliečių įžeidinėjimą.

iPSiArt
iPSiArt Day 1,629, 00:11

Na, pasakyta nevyniojant žodžių į vatą, bet manau išsakyti labai teisingi dalykai, yra apie ką pamastyti. Kiekvienam statistiniam lietuviui valdžia = priešas, išskyrus kai jis pats į ją pakliūva. Valstybės ir karinių būrių paramą visi tikisi gauti, o karinių nurodymų vykdyti jau nebenori. Nors "n" kartų aiškinama, kad negalima ir nereikia vaduoti Žemaitijos, vis atsiranda atsiprašant didvyrių, kurie kala sąjungininkams į nugaras kai jie malšina kitą RW , o paskui stebėsis kodėl jie mums nepadės

Tautis_LT
Tautis_LT Day 1,629, 01:03

Pritariu Skrudzui ir Rimkrt > jei autorius kalba apie etiketą ir pagarbą, tai ir pačiam vertėtų rinktis kiek kitokį toną susilaikant nuo nedviprasmiškų epitetų. Taip, mintys teisingos ir kritika teisinga, bet pateikiams labai prastas atsižvelgiant į straipsnio antraštę ir pagrindinį leitmotyvą. Galima arba griežtai arba gražiai. Griežtai ir gražiai jau yra menas, kuris ne visiem duotas 😉

sėkmės ateityje o/

kriste ir darius
kriste ir darius Day 1,629, 01:35

uzeikit naujokai, nesidrovekit !!! cia skundu knyga .... rasykit visus prietelius kurie jumis kazkada izeide,nepadoriai kalbino ar net priekabiavo !.... akcijos organizatorius turintis komanda reportintoju , pades jusu nekenciama oponenta uzciaupt trims paroms ! ....(IM statistika! skundiku reitingai elietuvoja .isirikiuoja taip : lithuanian highland... sudovia,..dainava.. idomu tai jog ..ŽEMAITIS NIKUMET NESKUND DIEL KALBUOS NEI LIETOVIO,. NEI MOSKOLIO.. AR LATVIO.. viva žemaičiai !

iPSiArt
iPSiArt Day 1,629, 02:20

-->Tauti, paaiškinsiu paprastai - nueik prie xebros stadione tuštinančios bambalį ir pabandyk Čekuolio stiliumi pabendrauti. Rezultatus galėsi mums papasakoti. Jei manai, kad visiems reikiamą poveikį padarys tik mandagumas, klysti. Yra rūšis žmonių, kurie suvokia tiesą tada, kai jam tiesiai šviesiai pasakai kad jis yra durnas, kad ir kaip tai nemandagiai skambėtų. Ir jei norėsi, rasi pilna tą įrodančių pavyzdžių RL.

kriste ir darius
kriste ir darius Day 1,629, 02:50

Steigemas Žemaiciu MU .. Žemaiti ! Tu savo žemes šeimininkas! ... MU tikslas, priversti "litovcus "moketi 10 procentu biudziato i mu !.Meška ,dar niekad nesilankste litvaku kuinui !!!..Nebuk skystals spjauk i ju juodus sarasus !!

Mykolas O
Mykolas O Day 1,629, 05:24

+1 kriste ir darius, prisiminus žemaičių išdidumą šitas sulatvėjimas turėtų būti ganėtinai skausmingas 🙂

Mykolas O
Mykolas O Day 1,629, 05:32

Raraz tai ne kažką išmanai apie gyvenimą. Per galvas nesubtiliai lipa tik begalviai. Subtilus etiketo ir protokolo išnaudojimas, bendravimo ir politikos žaidimų išmanymas, manipuliacija, visa tai slepiasi po mandagumu. Lipt per galvas ganėtinai primityvu ir dvelkia viduramžiais.

shamanoma
shamanoma Day 1,629, 09:16

Pamokantis straipsnis. Kokia baisi gėda apėmė mane prisiminus savo vakarykštį 'brukalą' sienoje...

radovanas
radovanas Day 1,629, 10:43

Va čia tai teisingai. Ypač paskutinė mintis. Kiša kiša savo nuorodas ir į draugų čatą ir į LEO. Lūzeriai. Vieną kart ir aš taip padariau, bet tik su gera intencija, kad žmonėm pramogų duoti.

radovanas
radovanas Day 1,629, 10:52

Dar galiu duoti mintį apie ką parašyk: apie komentatorius kurie jaučiasi žurnalistikos profesionalais, menkina pradedančiųjų straipsnius, riejasi tarpusavyje visiškai su tuo nesusijusiame straipsnyje nors patys išbezda po vieną straipsnį į ketvirtį ir tai dažniausiai politinę reklamą. Ir dar parašyk apie lūzerius kurie lietuviškai nesugeba parašyti (pvz.: "uzsirasiusia" ar "ivikdyt")

UgiBugiVugi
UgiBugiVugi Day 1,629, 11:24

Paantrinsiu Mykolui dėl Raraz komentaro. Tamsta mažai akademikų žinai ir mažai jais domėjais, jei teigi, kad jie nieko nepasiekia gyvenime. Absoliuti jų dauguma yra labai daug pasiekę, pripažinti ir jų gyvenimas yra tikrai pilnavertis, tiek dvasine tiek finansine prasme.

UgiBugiVugi
UgiBugiVugi Day 1,629, 11:25

Rimkrt - aš gerbiu tuos, kurie nusipelnė pagarbos. Vien tai, kad esi žmogus, ePilietis - nereiškia, kad esi vertas pagarbos. O jei dar nuolat darai smerktinas nesamones - tai esi niekingas eVisuomenės parazitas, be kurio visiem likusiem būtų geriau. Beja, visų eLietuvos piliečiu tikrai neįžeidinėju, tik tuos, kurie to nusipelnė, ir jei tu vienas iš jų - nesusireikšmink ir negalvok, kad visa eLietuva tokia kaip pats.

UgiBugiVugi
UgiBugiVugi Day 1,629, 11:25

Beja, nei balsų, nei prenumeratų man nereikia, gali juos susikišt sau ten, kur saulė nešviečia. Aš jų neprašau ir man labai liūdna, jog ši valkatavimo forma mūsų eVisuomenėje tapo lyg absurdiška norma, kurią pateisindamas ir apie tai užsimindamas pats terši šio veikalo komentarus.

UgiBugiVugi
UgiBugiVugi Day 1,629, 11:25

Dėkui už komentarus, labai sunku vien gražiai rašyt, kai aplink tiek daug purvo akis bado.

LT Vytautas
LT Vytautas Day 1,629, 11:45

Beja, nei balsų, nei prenumeratų man nereikia, gali juos susikišt sau ten, kur saulė nešviečia. Aš jų neprašau ir man labai liūdna, jog ši valkatavimo forma mūsų eVisuomenėje tapo lyg absurdiška norma, kurią pateisindamas ir apie tai užsimindamas pats terši šio veikalo komentarus

+1, bet.. Mes visi norime draugiškos ir malonios, išprususios visuomenės tiek čia, tiek gyvenime. Bet taip niekada nebus.! Komunizmo nepastatysi...

LT Vytautas
LT Vytautas Day 1,629, 11:49

Tad kiekvieną lietuvį, nepraustaburnis mužikas idiotas(Kristė ir Darius), ar mandagus ir argumentuotai šnekantis, Lietuvai dirbantis žmogus (Žyga, Asirgitawe, Kuršis..) - kiekvieną brolį reik gerbt ir mylėt. Tad tegu žemesnės moralės žmonės rašo savo mintis čia, skelbiasi viešai, užjauskim tuos, kuriuos reikia užjausti.

kriste ir darius
kriste ir darius Day 1,629, 13:18

vaikiai del ko riejates ? .... tas dviratininko teisem tuoj pamelynuos ...argi taip elgesi isilavines akademinis jaunimas ?.. per auksta tema paemete savo galvelem? .. nieko tokio po 20-25 metu ikirsit ,gaila jog privaloma karine tarnyba panaikino ..ismustu jums is galvu paikybes, tikra gyvenima pamatytumet .

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.