Ambient on/off

Join the new world

 

eTürkiye kayboluyor.

Day 1,915, 23:51 Published in Turkey Turkey by Berkay Saripinar

eTürkiye'nin (kuvayimilliye) sınırları kayboluyor. eBulgaristanın saldırıları sonucunda cok az bölge elimizde kaldı. Ülke başkanı ne işe yarıyor? Bu durumda eTürkiye'den ne kadar para götürebilirim ona mı bakıyor? Vatandaşlarda ne gold ne try kalmış durumda ucuz işçilik tavanda enerji için ekmek yok hiçbirşey yok ama bizim devlet başkanımız göz boyama makaleleriyle uğraşsın. Seçimden önce en az 10 vaatde bulunan başkanımız bugün görüldüğü üzere hiçbir şey yapmamıştır. 14 Nisan 2012'de EDEN'e girdik,bugün ne işimize yaradı? Zamanında herkes gazetelerinde makale yazdı EDEN'den çıkılsın diye ama kimse takmadı. Bugün zararlarını görüyoruz. İlk üyesi USA olmasına rağmen önder kadrolarında neden bir tane bile USA'lı yok? Bu bir tesadüf mü yoksa bir oyun mu! Halkla ilişkiler organizatörünün Türkiye'li olmasına rağmen neden EDEN'den hiçbir yardım yok? Ne ekonomik yardım var ne de askeri! Neden bir tane bile EDEN'li müttefik yok? EDEN'e Kardeslik de demiyor muyduk? Bunların cevabını bekliyoruz!

Sosyalist Halk Kurtuluş Partisi Basın Bürosu-Devrimci Gazete

 

Comments

Boris Sagredo
Boris Sagredo Day 1,915, 23:57

Pirinç. Sal weapon gelsin kardeş. 😃

Gayserinin Sucugu
Gayserinin Sucugu Day 1,915, 01:12

ikinç

musmims
musmims Day 1,915, 02:15

boş konuşma detected... başkanın vaatleri konusu hariç;)

MuratSelim
MuratSelim Day 1,915, 07:27

V

TogrulSultanzade
TogrulSultanzade Day 1,915, 07:44

valla kardeş EDEN dediğinde Yunanistan,Çin aklına gelir bu gün Yunanistan arkamızda... Akdeniz'e nasıl girip Makedon'u nasıl püskürttüğünü görmedinmi boş boş konuşma!

kanliay3232
kanliay3232 Day 1,916, 06:43

cok üzüldüm:)

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.