Ambient on/off

Join the new world

 

Esat Pasha-t Shqiptar .!

Day 1,825, 00:39 Published in Albania Albania by Cerciz.Topulli

Shum na jane shtuar pashallaret ne eAlbania .
Nuk e kuptoj cfare kenaqesie keni o njerez te shikoni shqiptaret te percar .
Mbase pushteti eshte me i embel ne syrin tuaj sesa shkuarja mire me te gjithe shqiptaret .
Une do te pelqeja me mire te fshire nga harta fare, ama shqiptaret te perpiqeshin qe te ishin te bashkuar .
Por jo Esat Pasha-t shqiptar jane neper kembe dhe keto kohet e fundit jan shutuar shume .
Epo dijeni mire se koha e Avnive do te vije nje dite , edhe une i ulur nen ate qoshen time do te qesh me ju.
Do te qesh aq shume saqe do me zgjatet jeta edhe zvarr zvarr do te jeme pjes e kesaj loje edhe sot edhe mot .

Dikush do te na sjelli serbet ne Shqiperi dhe te qeverisi nga vota e tyre .
Po valle perse e ben kete gje . PER PERFITIME PERSONALE .
E ca jane keto perfitime personale valle, leke real!!, qe do ta nxjerrin nga hallet e RL (ateher une jam dakort e leme te qeverisi dhe ne djalle te veje loja).
Por jo perfitimet mund te jene disa ALL te mjere .
A ja vlen ta hedhesh poshte kete mëmë te shenjte qe quhet *Shqiperi* per ca All?
Esat Pasha-t Nuk do te munden kurre te vijne ne pushtet nepermjet PTO-ve.
SHqiperia ka shqiptar e jo zagar nqs disa persona kan qef te jene zagar ateher BASHKIA do te beje detyren duke i azgjesuar .

EPOKA E AVNIJVE DO TË VIJE* RROFTE SHQIPERIA *
*Klitoni92*
 

Comments

Rorschach C
Rorschach C Day 1,825, 01:06

kush jan kta esat toptanet qe ti dime dhe ne???

Cerciz.Topulli
Cerciz.Topulli Day 1,825, 01:11

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/6747810
ja ku e ke njerin Rors 😕

almay
almay Day 1,825, 01:21

kta shqipfoles jon piuna te serrbit jo pse ai ju ka kerkue por e kan ne gjak serbine edhe nuk arrijne gje ,, po edhe ne realitet e ne histori kemi pas "trima " si keta ,,,

Cerciz.Topulli
Cerciz.Topulli Day 1,825, 01:22

**Trimat** nuk na kane munguar dhe nuk do te na mungojne ..

E R M A L
E R M A L Day 1,825, 04:24

po qija mor robt mu npidh ktij fisqiri level 1 me paska ven dhe flamurin aty klyshi kurves.
U be bythe ktij kurve level 21 te qeverisi ktu...
Merrni masa dhe me qeverine dhe vendoseni ne liste te zeze kte moterqir ne menyre qe te jet i persekutuar nga cdo ndihme, supply apo gjithcka tjeter ne shqipri.

Motrat mu npidh e vdekje tradhtarve !

Cerciz.Topulli
Cerciz.Topulli Day 1,825, 04:57

KUSH E VRAUUUUUU KUSH E VRAUUUUUUUUUUUUUUUU hahahaaa
IK EDHE MOS E KTHE KOKEN MBRAPA

Illyrian The RevengeR
Illyrian The RevengeR Day 1,825, 05:16

LooooLooooLoooL V 😛 o Brigo nga iken mo ??? Nga Jugu apo Veriu ? 😃

Andiroid
Andiroid Day 1,825, 05:44

V+S
E ben kete gje sepse eshte nje fmi i vetmuar ne RL dhe kekon te jet ne qender te vemendjes ktu ne eRep.

Selim The 3rd
Selim The 3rd Day 2,182, 12:50

bravo,ke fituar cmimin e mashtruesit nderkombetar

Cerciz.Topulli
Cerciz.Topulli Day 1,825, 05:51

Normal Andiroid edhe ne i tregojme vendin

Selim The 3rd
Selim The 3rd Day 2,182, 12:55

si me paska shpetuar komentet eketij artikulli?
''tradhetar;;

kushtrimzz
kushtrimzz Day 1,825, 07:24

o/

Cerciz.Topulli
Cerciz.Topulli Day 1,825, 10:35

kushtrooo 😃 o9 bro

Brigo Corleone
Brigo Corleone Day 1,828, 06:08

genejshter e gjithe o avni rustemi

Rorschach C
Rorschach C Day 1,828, 08:38

e ca te mire ka e gjithe kjo,ska shqiptar qe ben shoke serbet mos u beni te trashe,mbase nxjerr inatet personale me ty,po sbesoj te behet shok me serbet,se ska shqiptar qe i do serbet vlla.
gjynah,por kjo ne gjuhen popullore quhet percarje dhe seshte gje e mire,nuk kemi lojtare teper per te larguar o ceco

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.